رفتن به مطلب

درخواست افزونه لیست قیمت ، رایگان، واکنشگرا ، ساده و سازگار با زبان فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز .

نیاز به 1افزونه رایگان و کامل برای طراحی جدول قیمت دارم.

جدول قیمت رو برای سامانه ارسال پیام کوتاه میخوام، پس 2 3 تا جدول برای اضافه کردن کمتر از 10 محصول .

و 1جدول برای اضافه کردن لیست قیمت شماره های اختصاصی میخوام که خوب حدود 40 محصول داره.

جداول واکنشگرا و مناسب باشه.

چون من نابینا هستم، از مباحث گرافیکی و زیبایی جدول زیاد سر در نمیارم، پس افزونه ای باشه که بی دردسر جداول شیک بسازه.

ممنون میشم اگر کمک فرمایید.

ضمناً: اگر از دوستان کسی این لطف رو بکنه و خودش زحمت ساخت جداول شیک و ریسپانسیو رو با توجه به قیمت هایی که در اختیار میزارم بکشه، خیلی خیلی ممنون میشم.

با تشکر.

لینک به ارسال

دوست عزیز همچین چیزی که شما میخواین رایگان نیست و هر افزونه ای که رایگانه به صورت ساده هست

چند مورد هست که به صورت تجاری هستند و بحثش در انجمن ممنوعه توی گوگل سرچ کنید در سایت های اسکریپت قرار دادن میتونید استفاده کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام، اول از همه لطفا اسپم ندید...

http://wordpress.org/plugins/tags/pricing-table

این قسمت کلا پر این افزونه ها هست... لطف کنید و خودتون تست کنید...

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز،

بله، میدونم با سرچ تو گوگل، خیلی افزونه دستگیرم میشه. اما همون طور که گفتم، من نابینا هستم و نمیتوانم از صحت کار و زیبایی کار افزونه اطمینان داشته باشم.

به همین دلیل اینجا پست زدم تا دوستانی که اینجا هستند و حرفه ای تر از من هستند، من رو راهنمایی کنند،

بابت این که پست یادآوری دادم معذرت میخوام، قصد اسپم نداشتم. فقط خواستم تاپیک رو یادآوری کنم، متشکر میشم اگر کسی افزونه خوبی سراغ داره و میتونه منررو کمک که.

لینک به ارسال

تمام افزونه های مخزن وردپرس سالمند

و زیبایی یک امر سلیقه ایه و هیچ طراحی نمی آد افزونه ای بسازه که خودش زیبا ندونتش پس نمی شه گفت کدوم زیباست هر کس لازمه با سلیقه ی خودش انتخاب کنه

لینک به ارسال
اما همون طور که گفتم، من نابینا هستم و نمیتوانم از صحت کار و زیبایی کار افزونه اطمینان داشته باشم

بنده عذر میخوام، ولی برام موجب کنججکاوی شده که اگر نابینا هستید چجوری اینجا این متون رو میتونید بخونید؟ اگه خب میتونید اینجا رو هم بخونید میتونید زیبایی هر افزونه رو هم تشخیص بدید دیگه... البته قصد جسارت نداشتم ولی خیلی کنجکاو شدم...

لینک به ارسال

مرتضی عزیز، الآن سالهای زیادی هست که با تولید نرم افزار های اسکرین ریدر، یا tts نابینا ها به راحتی به محیط اینترنت دسترسی دارند.

اگه سوال خاصی دارید در خدمت هستم.

نرم افزار های ما، متون رو میخونه و خوب مشکلی نیست، اما با محتوای گرافیکی، یا غیر متن، مشکل داره،

در حال حاضر ما حتی امکان خواندن متون پی دی اف رو نداریم هنوز، زیبایی جدول هم چیزی نیست که به صورت متن باشه و قابل خواندن، قاعدتاً به صورت گرافیک متن زیبا میشه، به همین دلیل از کنترل و دسترس ما خارج هست.

در سلامت افزونه های مخزن وردپرس خوب تقریباً شکی نیست، در این که به نظر هر سازنده ای، پلاگینش زیباست هم شکی نیست.

اما همیشه 1چیز زیبا بوده و 1چیز زیباتر، البته این هم سلیقه ای هست و در این امر هم شکی نیست.

ولی خوب، چون من نمیتونم در مورد زیبایی نظر بدم، به همین دلیل مطلب و درخواستم رو اینجا بیان کردم ، که دوستانی که اینجا هستن، حتماً سرو کار بیشتری با وردپرس دارن، حتماً حرفه ای تر هستند، به همین دلیل خواستم از تجربه و سلیقه این دوستان استفاده کنم.

من قالب سایت رو در همین انجمن، با زدن تاپیک درخواست قالب پیدا کردم، قالب رو به چند نفر که نشون دادم، گفتن که زیباست، و خوب این یعنی سطح مهارت اعضای انجمن بالاست، و همین امر من رو ملزم به این میکنه که اینجا مزاحم دوستان بشم برای انتخاب هایم.

لینک به ارسال

سلام

ممنون از اینکه اطلاعاتم رو اضافه کردید... به نظر من این افزونه که معرفی میکنم قشنگ ترین افزونه هست (باز هم میگم به نظر من) چند تا افزونه رو که چک کردم این از همشون بهتر بود بقیه یا زیبایی نداشتن یا رسپانسیو نبودن... (البته همون هایی رو که چک کردم رو میگم) البته یه جورایی تعداد دانلودش هم نشون میده که خیلی معتبر هست... بقیه حداقل ده برابر کمتر دانلود شده بودن... باز شما به چند نفر از آشناهاتون معرفی کنید تا در موردش نظر هم بدن...

http://wordpress.org/plugins/easy-pricing-tables/

لینک به ارسال

از جناب نظری به خاطر قرار دادن این پلاگین، و از جناب ghaem به خاطر سعی در فارسی سازی پلاگین بی نهایت متشکرم.

حال یه سوال دیگه:

به نظر شما، بین این 5 قالبی که افزونه دره، برای جداولم از کدوم قالب استفاده کنم؟

جداول من بین 3 تا 8 محصول داره.

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

فارسی سازی انجام شد ولی یک مشکل وجود داره:

از زبان فارسی پشتیبانی نمی کته.

ممنون بابت فارسی سازی تو همین انجمن هم بزاری شاید دوستان دیگه هم لازم داشتن برای استفاده

از phpmyadmin باید جدول های افزونرو به utf8 تغییر بدید تا حروف رو به صورت فارسیپ پشتیبانی کنه

لینک به ارسال

ممنون بابت فارسی سازی تو همین انجمن هم بزاری شاید دوستان دیگه هم لازم داشتن برای استفاده

از phpmyadmin باید جدول های افزونرو به utf8 تغییر بدید تا حروف رو به صورت فارسیپ پشتیبانی کنه

انجام دادم نشد.

این کار رو انجام دادم:

جدول رو انتخاب کردم و از بالا سمت راست More > Operations رو زدم و از قسمت Collation ،Table options رو روی utf8_general_ci تنظیم کردم و دکمه Go رو زدم.

درست انجام دادم یا اشتباه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...