رفتن به مطلب

استفاده از کد های جی کوئیری در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم بدونم که این پلاگین رو چجوری باید توی وردپرس استفاده کنم؟

http://www.jqueryscript.net/form/jQuery-International-Telephone-Input-With-Flags-Dial-Codes.html

خیلی ممنون

لینک به ارسال

باسلام

توضیحات برای درک بقیه کاربران :

پلاگین " jQuery International Telephone Input - فیلد جی کوئری تلفن " یک فیلد input جهت وارد کردن اطلاعات می سازد.

این فیلد مانند ، فیلد شماره تلفن یاهو عمل می کند و شماره تلفن کاربر را دریافت می کند و به کاربر توانایی انتخاب پیش شماره کشور را می دهد . با استفاده از این افزونه حتی می توان ، محدودیت کشور را مانند یاهو اعمال کرد ...

همچنین پرچم کشور مورد نظر را همراه با پیش شماره و اسم آن کشور به کاربر نمایش می دهد .

در این پلاگین کشور ایران نیز پشتیبانی می شود .

پلاگین قابلیت ویرایش کامل را نیز دارا می باشد. برای تغییرات می توانید فایل های جاوا اسکریپت و CSS را ویرایش کنید.

آموزش استفاده هم به صورت زیر می باشد :

1. Include the required intlTelInput.css in the head section of your page.
<link rel="stylesheet" href="intlTelInput.css">
2. Create a standard telephone input field.
<input type="tel" id="demo" placeholder="">
3. Include jQuery javascript library and jQuery International Telephone Input plugin at the bottom of your page.
<script src="http://code.jquery.com/jquery-latest.min.js"></script>
<script src="intlTelInput.js"></script>
4. Initialize the plugin and we're done.
<script>
$("#demo").intlTelInput();
</script>

اگر توضیحات اشتباه بود مدیران تصحیح فرمایند.

ویرایش شده توسط علیرضا
لینک به ارسال
باسلام توضیحات برای درک بقیه کاربران : پلاگین " jQuery International Telephone Input - فیلد جی کوئری تلفن " یک فیلد input جهت وارد کردن اطلاعات می سازد.

این فیلد مانند ، فیلد شماره تلفن یاهو عمل می کند و شماره تلفن کاربر را دریافت می کند و به کاربر توانایی انتخاب پیش شماره کشور را می دهد . با استفاده از این افزونه حتی می توان ، محدودیت کشور را مانند یاهو اعمال کرد ...

همچنین پرچم کشور مورد نظر را همراه با پیش شماره و اسم آن کشور به کاربر نمایش می دهد .

در این پلاگین کشور ایران نیز پشتیبانی می شود .

پلاگین قابلیت ویرایش کامل را نیز دارا می باشد. برای تغییرات می توانید فایل های جاوا اسکریپت و CSS را ویرایش کنید.

آموزش استفاده هم به صورت زیر می باشد :

1. Include the required intlTelInput.css in the head section of your page.2. Create a standard telephone input field.  3. Include jQuery javascript library and jQuery International Telephone Input plugin at the bottom of your page. <script src="http://code.jquery.com/jquery-latest.min.js"> <script src="intlTelInput.js"> 4. Initialize the plugin and we're done. <script> $("#demo").intlTelInput(); 

اگر توضیحات اشتباه بود مدیران تصحیح فرمایند.

سلام دوباره.

درست متوجّه نشدم.

میشه اون قسمت استفاده اش رو بیشتر توضیح بدید؟

دقیقاً کجا باید این کد ها رو استفاده کنم؟

لینک به ارسال

سلام دوباره.

درست متوجّه نشدم.

میشه اون قسمت استفاده اش رو بیشتر توضیح بدید؟

دقیقاً کجا باید این کد ها رو استفاده کنم؟

محتویات پوشه افزونه را در پوشه ی قالب کپی می کنید

کدهایی که فرمودند رو به اینصورت قرار می دید

این کد را با تصحیحی که کردم در header.php

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_url');?>/build/css/intlTelInput.css">

این کد را در محل نمایش (داخل فرمتون)

<input type="tel" id="demo" placeholder="">

این کدها را هم به همین شکل در footer.php

<script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.11.1/jquery.min.js"></script>
<script src="<?php bloginfo('template_url');?>/build/js/intlTelInput.js"></script>
<script>
$("#demo").intlTelInput({
//autoFormat: true,
//utilsScript: "lib/libphonenumber/build/utils.js"
});
</script>

لینک به ارسال

ممنون درست شد.

دستتون درد نکنه استاد.

فقط استاد.

از بقیّه پلاگین های جی کوئیری چه شکلی استفاده کنیم؟

آموزشش هست تو سایت یا نه؟

چون من که جست و جو کردم پیدا نکردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...