رفتن به مطلب

رفتن به قسمتی از صفحه با کلیک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من می خوام یه دکمه ای در بالای صفحه ایجاد کنم که وقتی روش کلیک میکنم به یه قسمت خاص توی صفحم بره مثلاً وقتی روی لینک کلیک میکنم بری به قسمت نطرات در همون صفحه (ببخشید عنوان صفحه رو اشتباه زدم)

ویرایش شده توسط mr.ht
لینک به ارسال

خیلی ممنون چیزی نیست که توی این انجمن بگی کسی نتونه جواب بده بابا دست خوش دمت همتون گرم B)

لینک به ارسال

قوانین رابخونید

1. زمان انتظار برای پاسخگویی 24 ساعته که به شما ظرف کمتر از نیم ساعت پاسخ داده شده

2. سطح آشنایی خودتون رو (حداقل برای برنامه نویسی) تغییر بدید

در حالت پیشفرض آی دی بخش نظرات comments است و هر لینکی به #comments به قسمت نظرات می رسد

لینک به ارسال

سلام بر دوستان

ببخشید این موردی که آقای mr.ht فرمودن رو اگه بخوایم واسه مطالب پیاده سازی کنیم ، چه جوری میشه این کارو کرد ؟

مثلا میخوایم در یک مطلب ، با کلیک روی قسمتی از مطلب ، به یک قسمت مشخصی در همون مطلب بریم .

برای پیاده سازیش چه کارهایی باید انجام داد ؟

لینک به ارسال

به لینک رفتم ولی یک صفحه ی مشکی دیدم که کد توش نوشته شده بود و یه قسمت داشت که نوشته بود loading ، ولی اصلا لود نشد که نتیجه کار معلوم بشه .

البته بنده منظورم تو ویرایشگر وردپرس ، بخش افزودن نوشته بود ( طوریکه بشه کاری کرد که وقتی کاربری داره یک مطلب رو میخونه ، با کلیک روی قسمتی از مطلب ، به قسمت دیگری از همون مطلب جهش کنه )

ممنون میشم اگه کسی راه حل رو میدونه اعلام کنه .

لینک به ارسال

به لینک رفتم ولی یک صفحه ی مشکی دیدم که کد توش نوشته شده بود و یه قسمت داشت که نوشته بود loading ، ولی اصلا لود نشد که نتیجه کار معلوم بشه .

البته بنده منظورم تو ویرایشگر وردپرس ، بخش افزودن نوشته بود ( طوریکه بشه کاری کرد که وقتی کاربری داره یک مطلب رو میخونه ، با کلیک روی قسمتی از مطلب ، به قسمت دیگری از همون مطلب جهش کنه )

ممنون میشم اگه کسی راه حل رو میدونه اعلام کنه .

دقیقا پاسخ شما در پست 2 و 3 داده شده باید کمی بیشتر دقت کنید.

شما به هر قسمتی از صفحه که می خواید جابجا بشید باید آی دی تگ اون قسمت رو (این تگ حتی می تونه یک تگ <p> باشه) همراه یک علامت شارپ # قبل از اون به انتهای آدرس اون صفحه اضافه کنید همین.

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

نمیدونم چرا نمیشه .

با مثال میشه توضیح بدید ؟ فکر کنم مراحل رو درست نمیرم .

اول اینکه بگید اگه بخوایم از این روش استفاده کنیم ، باید ویرایشگر صفحه ی افزودن نوشته ، روی دیداری باشه یا متن ؟

و بعد اینکه بر فرض یک جمله داریم با عنوان زیر :

بهترین افزونه وردرس :

و بعد چند تا افزونه زیرش میاریم که میخوایم با کلیک روی نوشته ی " بهترین افزونه وردرس : " به نوشته ی " آخرین افزونه " جهش کنیم .

افزونه ی 1

افزونه ی 2

افزونه ی 3

افزونه ی 4

افزونه ی 5

آخرین افزونه

اگه میشه به صورت عملی بفرمایید چه جوری همین مورد رو باید انجام داد ؟

لینک به ارسال

روی html

و بعد چند تا افزونه زیرش میاریم که میخوایم با کلیک روی نوشته ی " <a href="#last">بهترین افزونه وردرس</a> : " به نوشته ی " آخرین افزونه " جهش کنیم .
افزونه ی 1
افزونه ی 2
افزونه ی 3
افزونه ی 4
افزونه ی 5
آخرین افزونه<a id="last"></a>

لینک به ارسال

ممنون کد کار کرد .

به عنوان سؤال نهایی ، اگه همین کارو بخوایم واسه یک صفحه ی دیگه انجام بدیم چه جوری میشه این کد ؟

مثلا بخوایم با کلیک روی یک عنوان از این صفحه ، به قسمت خاصی از یک صفحه ی دیگه بریم .

کد بالا به چه شکل در میاد ؟

ممنون اگه این مشکل رو هم حل کنید . ( چون هر دو صورت لازمه )

لینک به ارسال

و بعد چند تا افزونه زیرش میاریم که میخوایم با کلیک روی نوشته ی " <a href="http://yoursite.com/page-example/#last">بهترین افزونه وردرس</a> : " به نوشته ی " آخرین افزونه " جهش کنیم .
افزونه ی 1
افزونه ی 2
افزونه ی 3
افزونه ی 4
افزونه ی 5
آخرین افزونه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...