رفتن به مطلب

دسترسی به accessories در ویندوز8

Omidn1996

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من تازه ویندوز 8 نصب کردم

برای دسترسی به برنامه های اکسسوریس باید چیکار کنم؟ مثلا برای نوت پد حتما باید برم توی اون قسمت سمت چپ مانیتور و قسمت سرچ، سرچ کنم نوت پد؟

راه کوتاه تری نیست؟

لینک به ارسال

اگه ویندوز 8 هست تو محیط استارت کلیک راست کنید و apps رو بزنید وارد قسمت جدیدی میشید و اونجا میتونید پیدا کنید

اگه 8.1 هست فلش گوشه پایین سمت چپ رو بزنید و برنامه رو اونجا ببینید

لینک به ارسال

http://forum.soft98.ir/19624-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D9%86%D9%88.html

حذف گزینه Accessories در منوی Start در جدیدترین نسخه سیستم عامل شرکت مایکروسافت یکی از عجیب ترین اتفاقات است. نبود این گزینه در ویندوز ۸ ممکن است خیلی ها را اذیت کند.

به گزارش برسام، به همین دلیل برای دسترسی به این گزینه در بهترین حالت و نزدیک ترین مکان، راه حلی پیدا کرده ایم.

برخی این اتفاق را قدم به جلو و برخی مایوس کننده توصیف می کنند. البته راه حل های دیگری برای این موضوع در مدل Metro ویندوز ۸ طراحی شده است ولی دسترسی به آنها اصلا راحت نیست.

می خواهیم منو Accessories را در کلیک راست موس قرار دهیم که همیشه امکانات اون در اختیار شما باشد.

فقط کافی است Registry Hack را دانلود کرده و اجرا کنید. با این کار به راحتی و بدون نیاز به تنظیم خاص، منوی Accessories در کلیک راست خود قرار دهید.

در آن لیست مواردی مانند My Computer، Libraries، Control Panel، NotePad، Sticky Note، Restart و ShutDown قرار گرفته است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...