رفتن به مطلب

درخواست کمک در مورد ایجاد آر اس اس برای برگه

پست های پیشنهاد شده

باسلام و عرض خسته نباشد به همه دوستان

یک سایت در مورد قیمت آهن آلات دارم

ironprices .ir

که قیمت فلزات ساختمانیه

حالا سوال من اینجاست که

1 چه طوری میتونم جدولی بسازم که بتونم یکه کد ازش بسازم دیگران تو وبلاگ ویا وبسایتشون بزارن تا تو اونجا هم قیمت ها نمایش داده بشه به این شرط که وقتی جدول به روز میشه اون جدول ها هم به روز بشه

2 قیمت ها رو تحت برگه تو وردپرس ساختم به همین خاطر پست نیست که هروقت آپدیت شد برای کسی تحت فید برنر ارسال بشه چه کنم که وقتی قیمت ها به روز شد به ایمیل دیگران ارسال بشه؟

تشکر اگر پلاگینی هست معرفی کنید و یا اینکه اگر میشه کاری کرد بگید تا انجام بدم

لینک به ارسال

خوب قیمتها را نباید تحت برگه می ساختید راه اصولیش اینه که براش پست تایپ بسازید

[sharedmedia=tutorials:tutorials:624]پ

اما در حال حاضر می تونید برای برگه تون یک قالب کاملا ساده بسازید که چیزی اضافه نداشته باشه و داخل آی فریم تحویلش بدید به کاربران

لینک به ارسال

ببخشید متوجه نشدم

خوب قیمتها را نباید تحت برگه می ساختید راه اصولیش اینه که براش پست تایپ بسازید

پ

اما در حال حاضر می تونید برای برگه تون یک قالب کاملا ساده بسازید که چیزی اضافه نداشته باشه و داخل آی فریم تحویلش بدید به کاربران

تشکر که من رو با آی فرم آشنا کردید جالب بود

میشه سوال 2 روهم جواب بدید؟

لینک به ارسال

اگر با برنامه نویسی آشنایی دارید این کد را می تونید برای همه کاربران ویرایش کنید الان گیرنده ایمیل ادمینه و باید برای کاربران حلقه بسازید تا به تعدادشون اجرا بشه

function my_project_updated_send_email( $post_id ) {
// If this is just a revision, don't send the email.
if ( wp_is_post_revision( $post_id ) )
return;
$post_title = get_the_title( $post_id );
$post_url = get_permalink( $post_id );
$subject = 'A post has been updated';
$message = "A post has been updated on your website:\n\n";
$message .= $post_title . ": " . $post_url;
// Send email to admin.
wp_mail( 'admin@example.com', $subject, $message );
}
add_action( 'save_post', 'my_project_updated_send_email' );

شما کارتون در هر حال اشتباهه

1.تغییر مداوم مطلبتون باعث می شه که هی در ایندکس مطلب در گوگل به تغییر برخورد کنید و نهایتا از نتایج گوگل حذف می شید در صورتیکه در پست تایپ جدا دقیقا برعکس عمل می شه چون هر دفعه یک نشانی جدید ایندکس می شه و نشانی قبلی هم موجوده در گوگل به عنوان مرجع شناخته می شید و به سرعت رشد می کنید

2. هیچ سابقه ای از قیمتهای قبلی در دسترس ندارید در صورتیکه در پست تایپ می تونید بایگانی داشته باشید و از تغییرات قیمتها نمودار بگیرید و خیلی کارهای دیگه انجام بدید

3. در اینحالت مجبورید از ایمیل php استفاده کنید و با بالا رفتن کاربرانتون به سرعت ساسپند می شید یا باید پنلتون رو ارتفقا بدید در صورتیکه با پست تایپ می تونید از خروجی xml استفاده کنید و با pop3 ایمیل گروهی بفرستید یا از سرویسهایی مثل فیدبرنر استفاده کنید

4. پست تایپ بایگانی آماده داره و هزاران مزایای دیگه

به هر حال اگر تاکیدتون به حفظ شرایط حاضره که باید بتونید کد بالا را ویرایش کنید و الا با استفاده از کدهای آموزش پست تایپ مورد نظرتون رو بزنید

لینک به ارسال

خیلی کاربردی بود نمیشه تو یه کلمه تشکر کرد

ولی اینم بگم من قبلا پست معمولی میرنم و این برگه ها قبلا لینک دسته بندی هام بودند بعد از دو سه سال دیدم که این لینک های دسته بندیم به جای پست هام بالا امود حالا این شد که لینک دسته بندی ها رو تغییر دادم و از اون دسته بندی ها قبلی این برگه ها رو ایجاد کردم و حالا میگید به پست تایپ تغغیر میدیم ولی

اون لینک پست تایپ رو هم مطالعه کردم ولی هیچی متوجه نشدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...