رفتن به مطلب

نمایش بخشی از سایت برای کاربران خاص

bmppc2

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام یک قسمتی در گروه کاربران وردپرس ایجاد کنم مثلا به اسم کاربران ویژه

چطور میتونم؟

بعد چطور میتونم کاری کنم که مثلا یه صفحه یا یک مطلب یا ... که دارم فقط برای کاربان همون گروه ویژه نمایش داده بشه؟

کاربران وارد شده هست اما میخوام فقط به یه گروه خاص که بالا گفتم نمایش داده بشه

افزونه ای هکی چیزی هست برای این کار؟

لینک به ارسال

میتونید با استفاده از افزونه " role scoper " این کارو انجام بدین.

لینک به ارسال

والا خودمم که قبلا نصبش کره بودم از بس سخت بود کار باهاش بیخیالش شدم!! البته شاید فقط برای من سخت بود!! به هر حال من فقط میدونم که این افزونه میتونه کمکتون کنه.یعنی فکر نکنم قوی تر از این افزونه افزونه ای باشه که برای سفارشی سازی یک کاربر...

لینک به ارسال

فکر کنم افزونه vip به درد شما بخوره

افزونه کاربران ویژه یا VIP برای وردپرس

لینک به ارسال

ببینید من فقط افزونه ای میخوام که معمولی باشه یعنی چک کنه ببینه کاربر تو اون گروه هست یا نه

اگر بود که بقیه صفحرو نشون بده و اگر نبود یه پیغام بده که شما باید عضو مثلا گروه ویژه بشید تا بتونید این صفحرو ببینید همین

لینک به ارسال

احتمالا این افزونه ای که دوستمون " ریا گراف " معرفی کردند میتونه چنین کاری بکنه.البته من نه تست نکردمش.اما احتمالا کار میکنه

ویرایش شده توسط مرتضی نظری
لینک به ارسال

احتمالا این افزونه ای که دوستمون " رها گراف " معرفی کردند...

رها گراف نه ! رایا گراف. دی:

لینک به ارسال

البته این افزونه رو هم توسط بچه های همین انجمن ساخته شده.ببینید به کارتون میاد یا نه.

WordPress VIP

لینک به ارسال

به آدرس زیر بروید و اگه مشکلتون حل شد تشکر یادتون نره :Dنمایش

لینک به ارسال

بزارین یه کم توضیح بدم

توی نت خیلی هستند که با فانکشن و شورت کود این رو آموزش دادن

اما من میخوام در مدیریت وقتی میخوام پست بدم همونجا تعیین کنم که برای کدوم دسته از کاربران هستش

لینک به ارسال

با افزونه ای که من معرفی کردم.حتی کار های بالاتری نیز میتونید انجام بدین.این که چیزی نیست.حتی مثلا میتونید بگید که یک نویسنده تنها در کدوم دسته میتونه مطلب بنویسه... و یا خیلی از امکانات دیگه.به نظر من بهتره که برین اموزش اون افزونه رو یک جور پیدا کنید.(بهتره توی یک تایپیک جدا اینو بپرسین)چون واقعا یک افزونه بسیار مفید هست که کار خیلی ها میاد واگه اموزشش نوشته شده باشه خیلی بهتره...

لینک به ارسال

افزونه ای که شما معرفی کردین تا اونجایی که من دیدم فقط برای دیدن یا ندین فایل هایی هست که در سایت میزاریم

ولی من میخوام کل پستی که ارسال میکنم از مدریت وقتی پست میدم بتونم تنظیم کنم که این پست برای چه گروهی هستش همین

لینک به ارسال
افزونه ای که شما معرفی کردین تا اونجایی که من دیدم فقط برای دیدن یا ندین فایل هایی هست که در سایت میزاریم

دوست من،اینطور نیست.اون خیلی خیلی بالاتر از این حرف هاست که فکرشو هم بکنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام دوباره

من افزونرو امتحان کردم و همونی هست که میخواستم

اما حالا یه قسمتیش میمونه و اینکه

قالب من از post_type جدا استفاده میکنه یعنی تو مدیریت یه قسمت جداگانه برای ارسال پست میسازه و نوشته های خود وردپرس میشن مطالب وبلاگ اون قالب

حالا توی قسمتی که ارسال مطلب هست اون قسمت نمایش برای کاربران ویژه که تو پست معمولی میاد رو نمیاره

چطوری میشه به این قسمت هم اظافه کرد؟

این تصویر پست معمولی هست که اضافه میشه تنظیمات افزونه:

http://up.vatandownload.com/images/kiemz5yn69l1cqykb6e.jpg

این هم عکس قسمت ارسال پستی هست که قالب من میسازه ولی تنظیمات افزونه اظافه نمیشه:

http://up.vatandownload.com/images/jv2lw3w5lfj0tai5y0a.jpg

اگر این مشکل حل بشه خیلی عالی میشه

لینک به ارسال

اگر از این افزونه نتیجه نگرفتید و تمایل به امتحان راهی دیگه رو هم دارید می تونید این افزونه رو بریزید

http://wordpress.org/extend/plugins/custom-template-post/

و بعد از صفحه ی single.php یک کپی بسازید و اسمش رو بگذارید مثلا ویژه و در خط اولش هم اضافه کنید

<?php
/**
Template Name:ویژه
*/
?>

و د ادامه کدهای بالا هم اضافه کنید

<?php
global $user_ID, $user_identity, $user_level, $user_email, $user_login;
if ($user_ID):
?>
<?php if ($user_level >= 6): ?>

همچنین در انتهای کدهای کپی شده از single.pho اضافه کنید

<?php else:?>
این مطلب فقط برای اعضای ویژه قابل مشاهده است
<?php endif; ?>
<?php else:?>
<script type="text/javascript">
<!--
window.location='YourDomain.com/wp-login.php'
//-->
</script>
<?php endif; ?>

در این نمونه فرض شده اعضای ویژه لیول 6 را دریافت کرده اند دوستان افزونه های زیادی برای مدیریت لیول ها معرفی کردند

در هنگام ارسال مطلب قالب مطلب را ویژه انتخاب کنید

لینک به ارسال

قالب من خودش این کارهارو میکنه

الان این افزونه قبلی که گفتم دقیقا همون چیزی هست که میخوام اما روی اون قسمت قالب من که پست جدا میسازه اعمال نمیشه

نمیشه کاری کرد اون اعمال بشه؟

لینک به ارسال

متوجه نشدم چی روی کدوم قسمت اعمال نمی شه می دونم خسته شدید ولی اگر ممکن بیشتر توضیح دهید شاید کمکی بر اومد

لینک به ارسال

ببینید الان اون افزونه wp-vip روی پست معمولی کار میکنه

یعنی یه قسمتی توی ارسال پست میاد که میشه انتخاب کرد برای کدوم دسته از کاربران باشه

اما روی پستی که به صورت post_type هست کار نمیکنه و اون گزینه ای که پایین مطلب میاد تو مدیریت برای انتخاب کاربران ، توی قسمت ارسال مطلب که قالب ساخته نمیاد

طبق اون عکس هایی که دادم نگاه کنید برای پست جدایی که قالب من میسازه اعمال نمیشه تنظیمات افزونه

ویرایش شده توسط bmppc2
لینک به ارسال

منم دقیقا دنبال چنین چیزیم..

حالا یچیز دیگه؟؟؟ ... میشه کاری کرد که وقتی رو ادامه مطلب کلیک میکنن یه کادر وسط صفحه باز بشه و بسته به انتخابی که در هنگام ارسال مطلب انجام دادین مثلا بگه باید کاربر ویژه باشید ؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز شما قالب را برای صفحات جدا ساخته اید و دسته ها را برای مطالب وبلاگ این دو بخش سازمانی متفاوتند

پاسخی که در صفحه قبل دادم را بخوانید شما بهتر است از دسته بندی صرف نظر کنید و به همان طریق اعمال کنید و یا باید افزونه ای برای ایجاد قالب برای پست ها داشته باشید

این افزونه را بریزید

http://wordpress.org/extend/plugins/custom-post-template/

تا در بخش ارسال مطلب گزینه قالب ها هم کنار دسته بندی اضافه شود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...