رفتن به مطلب

2 درخواست...........

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان.2 تا درخواست داشتم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

1.یه فرم تماس با ما مثل ایــــــــــــــن میخوام.خیلی جالبه.مثلا یه عکس به اسم تماس با ما میگذاری وقتی روش کلیلک میشه فرم تماس با ما روی همون صفحه ظاهر میشه! منظورم این نیست که توی یه صفحه جداگانه باز بشه. خیلی قشنگ به صورت خاص پنجرش روی همون صفحه باز میشه.اینو نمیخوام به دلیل لینکی که روی فرمش داده! لینک سایت خودش.دقت کنید مدیر سایت مربوطه یه کاری کرده که کاربر نمیتونه دسترسی مستقیم به کدهای این فرم داشته باشه! اگه امنحان کنید حتما متوجه حرفم میشید.

2.یه فرم زیبا و پر کاربرد سفارش آنلاین بهم معرفی میکنید؟ واسه طراحی سایت.یه چیزی شبیه ایــــــــــــــن.

لینک به ارسال

سلام

1- افکت جی کوئری هست. با پلاگین های جی گوئری مثل modal یا lightbox میتونید براحتی همچین چیزی رو ایجاد کنید.

2- همچین فرمی رو میتونید با افزونه هایی مثل contact form 7 بسازید.

لینک به ارسال

سلام

1- افکت جی کوئری هست. با پلاگین های جی گوئری مثل modal یا lightbox میتونید براحتی همچین چیزی رو ایجاد کنید.

2- همچین فرمی رو میتونید با افزونه هایی مثل contact form 7 بسازید.

1.میشه لطفا یکم واضح تر راهنمایی کنید؟ چه طوری باید این کارو انجام بدم؟ روند کار به چه شکل هستش؟(ببخشید من چون یکم آماتورم دیر مطلبو میگیرم!)

2.بله من این کارو کردم.ولی خیلی پیش پا افتاده و زشت شد!

لینک به ارسال

1- برای مثال اسکریپت زیر رو ببینید:

http://lokeshdhakar.com/projects/lightbox2/

کدی که نیاز دارید رو بایددر پاپ آپ قرار بدید.

2- باید براش استایل نویسی کنید.

اگر با html و css در حد متوسط آشنایی داشته باشید میتونید براحتی این عملیات رو انجام بدید.

لینک به ارسال

عذر میخوام من این فرم تماس با ما رو خیلی دوست دارم!

ازش سورس گرفتم هر کاری کردم به php تبدیل کنم نمیشد.میشه لطفا شما زحمتشو بکشین؟ممنونتون میشم.خیلی بهش نیاز دارم.contact us (2).zip

لینک به ارسال

...؟

به نظر من شما با یک افزونه مثل اونی که مرتضای عزیز گفتند یک فرم تماس با ما بساز و کد فرم را در یک صفحه قرار بده (می تونی یک تمپلیت ساده بدون سایدبار باری قالب صفحه بسازی) و یک افزونه مثل لایت باکس یا شادوباکس هم نصب کن و مرحله به مرحاه استایل بندی کن تا به مورد دلخواه برسی

لینک به ارسال

برای وردپرس فرم ساز ها پر هستند.چه کاریه حالا که برین کپی برداری کنید؟

اگه صاحبش راضی باشه اگه بهش ایمیل بزنید خودش میده بهتون اگه نباشه هم اگه نگیرین بهتره...

لینک به ارسال

سلام این روش کپی برداری به نظرتون درسته؟

سلام.حرفتون رو کاملا قبول دارم! ولی وقتی یه آموزش درست و حسابی واسه نوشتن فرم تماس نیست باید چیکار کرد؟! هر کس به فکر تبلیغ کار خودشه فقط!

برای وردپرس فرم ساز ها پر هستند.چه کاریه حالا که برین کپی برداری کنید؟

اگه صاحبش راضی باشه اگه بهش ایمیل بزنید خودش میده بهتون اگه نباشه هم اگه نگیرین بهتره...

ممنونم. حتما این کارو میکنم هر چند میدونم نتیجه ای نداره!

لینک به ارسال

آموزش زیاده هم اینجا اگر جستجو کنید و هم در خود سایت 7لرن که شما از فرمش خوشتون اومد ضمن اینکه سازندگان فرمها هر کدوم به یک چیز نگاه می کنند و این عادی ترین مسئله است به عنوان مثال در یک مطلب که هدفش معرفی توابع php هست آموزش بر همین مبناست پس استایل ها خیلی پر رنگ نیستند شما باید از اون مطلب همان را بیاموزید و برای استایل بندی سراغ مطالب مرتبط با css یا css3 یا jquery بگردی

ضمن اینکه مدیران سایت 7 لرن هم بسیار مثبت اندیشند و نگاهشون کاسبکارانه نیست مطمئن باشید اگر باهاشون تماس بگیرید راه های بسیار ساده تری در اختیارتون می گذارند و به خوبی کمکتون می کند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...