رفتن به مطلب

پیشرفت وب ایران و حمایت از آن

mehdi...

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چندی پیش خودم پستی مطرح کردم درباره ساخت سایتی همچون

http://awwwards.com

برای طراح های ایرانی و حمایت از آن ها

که دوستان هم حمایتشون را نشون دادن جا داره تشکر کنم

در این بین یک سری مشکلات هست

اولین و مهم ترین مشکل آدرس دامین هست

http:/awwwards.ir

هست که به قیمت 1 میلیون به بنده گفتند که به احتمال زیاد باید به دنبال یک اسم دیگه باشیم

یا صحبت با این عزیز که راضی بشند یا قیمت را کاهش بدند یا حمایتی صورت بگیره تا بتونیم این دامین را بگیریم

راستش همه دیدیم که وقتی یه شهری را نشون میده برنامه 90 که توپ ندارند از فرداش 1000 توپ میفرستند به اون شهر

چرا نباید تو وب فارسی حمایتی صورت بگیره که بتونیم پیشرفت هایی را داشته باشیم

بنده خودم حاضرم 100 ت بزارم و چیزی هست که در توانمه

از مدیران هم خواهش می کنم یا به فرد مذکور تماس بگیرن یا حمایتی کنند بتونیم حداقل یه پیشرفت کوچیکی واسه وب فارسی ببینیم

اگه میشه نظراتتون را بگید مطمئنن استفاده میشه

با تشکر

لینک به ارسال

نه تنها در ایران بلکه در همه دنیا تجارت دومین یک تجارت شناخته شده هست که درآمد خوبی هم داره

شما هم خیلی دامنه های بهتر از این میتونید پیدا کنید حتما که نباید این دامین باشه

وب ایران مشکلاتش خیلی بزرگتر از این حرفاست که بخوایم حتی در موردش صحبت کنیم چه برسه به ....

لینک به ارسال

نه تنها در ایران بلکه در همه دنیا تجارت دومین یک تجارت شناخته شده هست که درآمد خوبی هم داره

شما هم خیلی دامنه های بهتر از این میتونید پیدا کنید حتما که نباید این دامین باشه

وب ایران مشکلاتش خیلی بزرگتر از این حرفاست که بخوایم حتی در موردش صحبت کنیم چه برسه به ....

اقا کسری نام awwwards شناخته شده هست و هر کشور همچین سایتی برای جشنواره هاش داره

و این که اگه بخوایم دست رو دست بزاریم که خودش خود ب خود بره بالا بنظرم باید به هم نگاه کنیم

اگه اسم دیگه ای مدنظرتونه بگیدم مطمئنن استقبال میشه

سلام

نظر من اینه که نام دامنه

awwwards.ir ارزش 1000000 رو نداره.

همه ما میدونیم این ارزش را نداره

ولی با صحبت هایی که با دارنده کردم پایین نمیاد یا بخواد پایین تر هم بیاد بازم فرقی به حاله ما نمی کنه

ما دامین گرند هم در نظر داریم ولی awwwards چیزه شناخته شده ای هست

اگه دامینی مورده نظرتونه میتونید پیشنهاد بدید

لینک به ارسال

سلام

بنظر من دوستان یکم کم لطفی میکنند البته حق دارند تا حدودی حرفاشون رو قبول دارم !

راستش کار بسیار ارزنده ایه دوست عزیز mehdi... و من اندازه سهم خودم تشکر میکنم.

ولی اوصولا وقتی یه جامعه ای تشکیل میشه (حتی خود جوش) حالا با هر هذبی مثل همین طراح های ایرانی که شما میگید نیاز به یه عامل بیرونی داره به اسم "حمایت" ، و این چیزی نیست که خودمون بتونیم بسازیم و جابندازیم !

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

این جور کار ها نیازمند داشتن پشتوانه ی قوی هست که قطعا مسائل و مشکلات زیادی رو هم در پی خواهد داشت.

بنده هم با نظر آقا کسری موافقم وب ایران خیلی اون ور تر از این حرفاست که بشه با زدن یه سایت کمکی کرد

به هر حال اگر کمکی هم از دست ما بر بیاد در خدمتتون هستیم ;)

لینک به ارسال

بازم تشکر از کسایی که پیام دادند یا با شخص مورد نظر تماس گرفتن از مدیران عزیز و همه بچه های وب فارسی

دامنه rewwwards گرفته شد که بنظرم بهترین دامنه واسه این سایت هست

بزودی یه هیات مدیره واسه این سایت قراره انتخاب بشه که همه مدیران وردپرس پارسی انشالله هستند و رای خودشون را در مورد سایت ها خواهند داد

بقیه دوستان هم انشالله همکاری خواهیم داشت باهاشون

منتظر خبر های خوب باشید :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...