رفتن به مطلب

جلوگیری از کپی مطالب توسط سایت مسخره rssnews.ir

omid0098i

پست های پیشنهاد شده

ساخت همچین سایت هایی خیلی راحته.

هر کسی میتونه درست کنه.

تنها مشکلی که داره این هست که هزینه هاش خیلی بالاست و بدون حامی مالی امکان پذیر نیست.

نمونش سایت خودم که به دلیل هزینه های بالا و نداشتن حامی مالی آفلاین شد.

این سایت هایی که من میگم با سایت هایی مثل شما کلا فرق دارن! تا جایی که بنده میدونم اینا بصورت خودکار هر چی که تو گوگل جستجو میشه رو تو سایتشون ثبت میکنن و بصورت آی فریم میارن! سایت های فیدخوان فقط فید سایت رو میگیرن و بعد با آی فریم میارن!!!

بعد از طرفی مگه چه چیزی داره که هزینش بالاست؟!!!! اسکریپتشون که به قول شما ساده هست! (که من فکر نمیکنم ساده باشه که اگه بود اسکریپتش فقط دست چند نفر نبود و الان همه میتونستن اسکریپتشونو داشته باشن! حالا شاید حجمش کم باشه ولی پشتش فکر بوده که تا الان کسی نتونسته عینشو بسازه!) در ضمن سایتایی مثل mdir و rssnews اینقدر سریع بازدیدشون بالا میره که میتونن تامین کنن هزینه هاشونو!!!! ولی در کل فکر نمی کنم هزینه زیادی داشته باشه به غیر از یک سرور خوب برای تامین پهنای باند و تعداد زیاد بازدید کننده!!!

ولی من فکر کنم شما منظور منو درست متوجه نشدید! احتمالا شما منظورتون سایتایی مثل تی نیوز و شهرخبر هست ولی من منظورم سایتایی مثل rssnews و mdir و instm و aliexirs هست!!! اینا کلا راهشون متفاوته ولی در ظاهر شبیه به همن!!!

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

با سلام از اونجایی که اکثر این سایت ها از نمایش آی فریم استفاده می کنن، شما به راحتی با قرار دادن یک کد جاوا اسکریپت کوتاه می تونید امکان نمایش سایتتون رو در آی فریم غیر فعال کنید.

بفرمایید:

<script>
/*
* This notice MUST stay intact for use
* Visit shokrgozari at http://shokrgozari.ir/ for the latest medical news and more
*/
if (window.top != window.self) {
window.top.location = window.self.location;
}
</script>

من خودم هم از این کد استفاده می کنم، هیچ مشکلی هم برای سایتتون به وجود نمیاره، فقط در نظر داشته با قرار دادن این کد کلا امکان نمایش سایتتون در آی فریم غیر ممکن میشه مگر این که بازدید کننده اسکریپت ها رو غیر فعال کرده باشه.

موفق باشید.

یا علی :)

ویرایش شده توسط uf6
لینک به ارسال

از دوستان و همه ی خوانندگان این مطلب خواهش می کنم این یک خط کد رو تو بالاترین بخش قالبشون قرار بدن، مطمئن باشید اگه تعداد زیادی از وب مستر ها این کار رو بکنند، همچین سایت هایی با افت رتبه ی شدیدی مواجه خواهند شد.

لینک به ارسال

سلام دوستان - وقتتون بخیر

یه سوال داشتم ؛ این سایت مسخره رو ببینید :

http://game.rssnews.ir/

مطالب رو جوری نمایش میده که اصلا کاربر نمیتونه بیاد توی سایت ما و با این حقه مسخره اش شده رتبه 200 ایران!

حالا سوالم اینجاست که چطور میتونم از این کپی جلوگیری کنم که نتونه این کار رو بکنه؟

مثال :

http://game.rssnews.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-csr-racing-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D9%88%D9%84-%D8%A8%DB%8C-%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%AA

خوب دوست من تو صفحه ی اصلی همون سایت قسمت بالا سمت چپ یه دکمه به اسم حذف سایت هست برای همین کار!

لینک به ارسال

خوب دوست من تو صفحه ی اصلی همون سایت قسمت بالا سمت چپ یه دکمه به اسم حذف سایت هست برای همین کار!

عزیزه من اون موقع که بنده این تاپیک رو زدم اون دکمه نبود! ظاهرا مدیرای این سایت توی انجمن وردپرس پارسی هستن و به محض دیدن این تاپیک رفته و دکمه رو اضافه کرده!!!

ممنون از شما ؛ ما که الکی نمیایم در مورد بدی یه سایت بگیم اگه دکمه بود اصلا تاپیک نمیزدم.

لینک به ارسال

دوستان بحث رو پیچیده نکنید :|

این سایت ها خودشون قسمتی برای ریموو کردن آدرس سایت از بین سایت های انتخابی اون ها دارند.

میتونید به ایندکس این سایت ها یا قسمت بالای دایرکتری نگاه کنید.

در مورد این سایت این لینک ریموو هست:

http://rssnews.ir//Report/Remove

درخواست بدید که دیگه نمایش داده نشه سایتتون در این سایت.

ببخشید متوجّه کامنت آخر نشدم.

ویرایش شده توسط anwalt
لینک به ارسال

اخر یکی به ما بگهاین سایت ها مشکل دارند یا نه؟

منظورم اینه کدوماشون یک جوری دارن کلاهبرداری می کنند و کدوماشون کارشون سالم هستش؟

لینک به ارسال

اخر یکی به ما بگهاین سایت ها مشکل دارند یا نه؟

منظورم اینه کدوماشون یک جوری دارن کلاهبرداری می کنند و کدوماشون کارشون سالم هستش؟

اگر قانونی بخواهیم نگاه کنیم هر مطلب دو نوع مالکیت داره یکیش مالکیت مادی و یکی مالکیت معنوی

بعد از یکبار انتشار هر مطلب ارزش مادی اون مطلب از بین می ره و دیگه ما حق اینکه ادعای مالی روی نوشته مون داشته باشیم رو نداریم

ولی مالکیت معنوی تا سی سال بعد از مرگ خالقش به مالک تعلق داره و غیر قابل انتقاله این مالکیت یعنی اثر باید به نام مولفش باز نشر بشه

اما انتشار مطلب بدون قید نام هیچ مولفی هم جرم نیست

فقط انتشار مطلب با قید نام خود و یا غیر در صورتی که ثابت بشه تعمدی بوده سه ماه تا 3 سال زندان داره

لینک به ارسال

ممنون ازتون استاد فخار

پس یعنی اگر از خبرگزاری ها و یا سایت های ممشهور مطلب بزنه مشکل نداره البته

درصورتی که مطلب رو بصورت ای فریم نشون بدن و بازدیدکننده با کلیک بر روی موضوعات

یا لوگو وارد سایت اصلی بشه - ( منظورم اینکه نباید مطلب رو به اسم خودش بزنه و تو

سایت خودش بدون هیچ منبعی و یا حتی هیچ لینکی که باعث بشه به سایت اصلی منتقل بشه )

در این صورت فعالیت اینجور سایت ها مشکلی نداره پس؟

ممنون استاد فخار عزیز

لینک به ارسال

درسته دوست عزيز کپي رايت که ميگن همينه ديگه.... :)

نمونش سايت خود من ...بطور خلاصه فيد نشون داده ميشه + منبع خبر باقي مطلب هم به سايت مرجع انتقال داده ميشه...

اتفاقا منم تو فکر اين بودم که کل مطلب نمايش داده بشه اما ديدم واقعا غيراخلاقي هستش اين کار...

استاد در جريانش هستند...

لینک به ارسال

سلام. شما میتونید توسط فایل htaccess دسترسی ای پی های خاصی رو به سایتتون ببندید . همچنین می تونید تعیین کنید که اگر فرستنده فلان سایت بود (یعنی لود کردن سایت شما در ای فریم ) به یک صفحه ی دیگه منتقل بشه و هرچی دوست دارید نشون بده.

البته توجه داشته باشید که بات های گوگل رو با این روش محدود نکنید که باعث جلوگیری از ایندکس سایتتون میشه!

اگه علاقه داشتید کدشم براتون ارسال می کنم .

از اون جایی که تعداد این سایت ها خیلی زیاد نیست میشه لیست اسامیشونو توی فایل htaccess لیست کرد.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام. شما میتونید توسط فایل htaccess دسترسی ای پی های خاصی رو به سایتتون ببندید . همچنین می تونید تعیین کنید که اگر فرستنده فلان سایت بود (یعنی لود کردن سایت شما در ای فریم ) به یک صفحه ی دیگه منتقل بشه و هرچی دوست دارید نشون بده.

البته توجه داشته باشید که بات های گوگل رو با این روش محدود نکنید که باعث جلوگیری از ایندکس سایتتون میشه!

اگه علاقه داشتید کدشم براتون ارسال می کنم .

از اون جایی که تعداد این سایت ها خیلی زیاد نیست میشه لیست اسامیشونو توی فایل htaccess لیست کرد.

موفق باشید.

سلام.

لطفا کدشو بذارید.

درسته دوست عزيز کپي رايت که ميگن همينه ديگه.... :)

نمونش سايت خود من ...بطور خلاصه فيد نشون داده ميشه + منبع خبر باقي مطلب هم به سايت مرجع انتقال داده ميشه...

اتفاقا منم تو فکر اين بودم که کل مطلب نمايش داده بشه اما ديدم واقعا غيراخلاقي هستش اين کار...

استاد در جريانش هستند...

جدا از ایندکس شدن و... ، این گونه سایت ها تبلیغات زیادی رو میذارن که باعث میشه سایت مبدا اصلا تو چش نیاد.

دوتا پاپ آپ و 4تا بنر که بذارید دیگه سایت اصلی چیزیش مشخصه؟؟

شنیدم پلیس فتا هم داره یه کارایی میکنه که با این سایتهای کلیک دزد برخورد کنه. اینشالا زودتر عملی بشه.

.

لینک به ارسال

عزیز پلیس

فتا میخواد چیکار کنه؟

وقتی لینک منبع باشه و ای فریم باشه که جرمی مرتکب نشدن که بخواد کاری کنه

رو هوا که نمیشه برخورد کرد

من تماس گرفتم با پلیس فتا - میگه ای فریم باشه مشکلی نداره

ویرایش شده توسط gitymarket
لینک به ارسال

نه به خاطر لینک منبعش.

به خاطر کلیک دزدیش.

اونم به خاطر کاربرا هست نه وبمسترا. شما تماس بگیر نگو وبمسترم، بگو سایتهای اینجوری هست ببین چی بهت میگن.

.

ویرایش شده توسط majids
لینک به ارسال

سلام مجدد. توسط کد زیر که خیلی هم معروف هست می تونید دسترسی کاربران با ای پی خاصی رو ببندید:

order allow,deny
deny from x.x.x.x
allow from all

کد بالا برای کسانی که با vps به سایتتون اتک میدن هم خیلی خوبه و اصلا فکرشم نکنید از راه های دیگه بلوکشون کنید بهترینش htaccess هست.

کد زیر رو توی هر پوشه ای بزارید وقتی فایلی از اون پوشه فراخوانی بشه چک میکنه که ارسال کننده دامنه ی شما هست یا نه:

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^$
RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^http://(www\.)?parsigroup.net/.*$ [NC]
RewriteRule \.(gif|jpg|js|css|htm|html)$ - [F]

در کد بالا نوع فرمت های فایل درج شده که به این نوع از فایل ها اعمال بشه .

در کد دوم گفته شده اگر فرستنده در ابتدای نامش دومین من باشه لود بشه اگر نبود نشه و از اونجایی که موقع باز کردن در iframe دامنه ی اونها درخواستی رو به سایت شما ارسال می کنه معلوم میشه که دامنه شما درخواست رو نفرستاده. البته دقت کنید که کدها رو توی پوشه ای که وردپرس نصب هست بگذارید نه روت هاستتون. ( ممکنه بخواهید اسکریپت های دیگتون بتونن از خارج لینک بشن ! )

همچنین می تویند بجای این که بگید اگر دامنه ی من بود اجازه بده ، بگید اگر این دامنه بود اجازه نده. کمی سرچ کنید در مورد rewrite rule به نتایج زیادی می رسید.

لینک به ارسال

نه به خاطر لینک منبعش.

به خاطر کلیک دزدیش.

اونم به خاطر کاربرا هست نه وبمسترا. شما تماس بگیر نگو وبمسترم، بگو سایتهای اینجوری هست ببین چی بهت میگن.

.

میشه توضیح بدید درمورد کلیک دزدی؟

لینک به ارسال

مشخصه دیگه.

یه سرچ بزنید تو سایتای خبری، فکر کنم چند روز قبل بود یه هشداری هم در همین زمینه به کاربرا داده بودن.

.

ویرایش شده توسط majids
لینک به ارسال

کاربر محترم : وب‌سایت‌هایی كه در جهت هدایت كلیک ها از موتورهای جستجو به وب‌سایت خود (كلیک دزدی) در جهت افزایش رنك خود در موتورهای جستجو، در وب‌سایت خود از كلمات كلیدی نامرتبط استفاده می‌كنند كه این امر منجر به اتلاف وقت و هزینه برای كاربران گردیده كه بر اساس قانون، هركس در بستر مبادلات الكترونیكی، با سوء استفاده و یا استفاده غیر مجاز از 'داده پیام' برنامه‌ها و سیستم های رایانه‌ای و با وسایل ارتباط از راه دور دیگران را فریب داده و یا موجب گمراهی سیستم‌های پردازش خودكار و نظایر آن شود و از این طریق وجوه، اموال یا امتیازات مالی بدست آورد، مجرم محسوب شده و علاوه بر برگشت اموال به صاحبان آن، به حبس از یك تا سه سال و پرداخت جزای نقدی محكوم می‌شود. لذا در صورت مواجه با چنین مواردی در فضای اینترنت فرم ذیل را تكمیل و ارسال نمائید. وارد نمودن قسمت های ستاره دار الزامی می باشد.

این تو پلیس فتا بود

ولی اصلا متوجه نمی شم

خوب همه ی سایت ها سعی می کنند که کلیک هارو از موتورهای جستجو واسه خودشون کنند و رنکشون بیشتر بشه دیگه

برخی از این سایت های ار اس اس هم لینک مطلب رو میزارند و بعد با کلیک روی لوگو یا هر لینکی که در صفحه ی اصلی سایت باشه به سایت طرف منتقل میشه

خوب این کجاش مشکل داره؟

چون یکی از دوستان میخواد این کارو کنه - لطفا راهنماییم کنید تا بهش بگم یکدفعه مشکلی واسش پیش نیاد عزیز

ممنون

لینک به ارسال

والا چی بگم.

شکایت زیاد شده از این سایتها.

هم وبمسترا شکایت میکنن و هم کاربرا. البته حق هم دارن هر دوطرف.

منم داشتم بستمش چند روز قبل.

.

ویرایش شده توسط majids
لینک به ارسال

خب اينجا مسئله ميشه دوتا:

١_ وقتي ما تو سايتمون منبع رو زديم و مطلبم بصورت خلاصه نشون داده ميشه اين کجاش دزديه که طرف واسه خوندن کامل پست بايد بره به سايت منبع؟؟

علاوه بر اون بنده تمامي اخبارم رو از خبرگزاريهايي مثل باشگاه خبرنگاران,فارس نيوز,انجمن وردپرس پارسي،ايسنا و .... ٣ يا ۴ تا ديگه ميگيرم.

تمامي منابع هم در فوتر و هم در قوانينشون ذکر کردن ''کپي برداري با ذکر منبع بلامانع است''

منبعشو ذکر ميکنيم...براي خوندن کامل پست دوباره به منبع هدايتش ميکنيم....اونوقت دزد هم ميشيم... :(

٢_اگرم سايتي با اين رويه مشکل داشت تو تمامي اين چنين سايتها دکمه اي تحت عنوان حذف سايت موجوده درخواست بدين سايتتونو حذف کنند...

علاوه براون بستگي داره چطور نمايشش بدن مطلبو...

مثلا در اسکريپتي که بنده تهيه کردم منتشر کننده اسکريپت تو دمويي که قرار داده بود کل مطلبو نشون ميداد اما براي بنده اين چنين نيست...

مهم شمارنده بازديد هستش که واسه منبعش حتما لحاظ ميشه :)

لینک به ارسال

طرف که بیکار نیست، ترافیکش هم مفت نیومده که بخواد تو سایتای فید خوان شما دور بزنه و تبلیغات رو مشاهده کنه.

گفتم که برای کاربرا میخوان برخورد کنن نه برای حق کپی رایت وب مسترا. حالا هی بگید منبع منبع.

حالا اگه شما راضی هستی پس آدرس چندتا سایتتو بده ما بذاریم تو فیدخوان.

.

ویرایش شده توسط majids
لینک به ارسال

این هشدار ارتباطی به سایتهای فعال نداره یه مدتی یک سری سایت داشت مثل قارچ رشد می کرد که کل سایتش فقط کلمه کلیدی بود یعنی در هر موردی جستجو می کردی یک کلمه کلیدی مرتبط باهاش داشت ولی هیچ محتوایی توی سایت نبود فقط با چند تا اسکریپت لود صفحه را سنگین و طولانی می کردند و چند تا popup تبلیغاتی رو برای کاربر باز می کردند بعضی هاشون بد افزارهای تبلیغاتی روی سیستم کاربر می ریختن و در نهایت هم هیچ مطلبی توی سایت نداشتن

این هشدار مال اونهاست که البته دیگه نسلشون منسوخ شده و پلیس فتا یک مقدار دیر هوشیار شده

لینک به ارسال

این متن قانون حمابیت از حقوق مولفان و هنرمندانه

http://rc.majlis.ir/fa/law/show/96427

که مهمترین ماده هاش ماده 4 و 12 و 22 است که فکر کنم ماده 12 متمم خورده و شده پنجاه سال بعد از فوت پدید آورنده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...