رفتن به مطلب

استفاده از لایو آیکون یا Font-Awesome

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان به نظر شما بهتره در قالب از لایو آیکون استفاده بشه یا Font-Awesome ؟

کدوم بهتره ؟ کدوم بهینه تره ؟ زودتر لود میشه ؟ مرورگرهای بیشتری پشتیبانی میکنتشون ؟

ممنون

لینک به ارسال

در مورد حجم من اطلاعی ندارم.

من خودم از

Font-Awesome داخل سایتم استفاده کردم ، و هیچ مشکلی تا الان نداشتم

اما چون live icon ها جذاب ترند ، میخوام برم سراغ لایو آیکون و Font-Awesome را حذف کنم

ویرایش شده توسط Ghasem Paran
لینک به ارسال

خب الان فهمیدم حجم لایو آیکن خیلی بیشتر از Font-Awesome هست.

ویرایش شده توسط Ghasem Paran
لینک به ارسال

سلام. در مورد زیبایی ، انعطاف پذیری ، جذب کاربر ، پشتیبانی مرورگرها ، افکت ها و... قطعا livicon . بنده در وبلاگ خودم به آدرس:

http://tuts.icomp.ir

به میزان خیلی کمی (صفحه ی اصلی و صفحه ی پست ها) از livicon استفاده کردم ولی تاثیر فوق العاده ای داشته!

لینک به ارسال

سلام دوستان به نظر شما بهتره در قالب از لایو آیکون استفاده بشه یا Font-Awesome ؟

کدوم بهتره ؟ کدوم بهینه تره ؟ زودتر لود میشه ؟ مرورگرهای بیشتری پشتیبانی میکنتشون ؟

ممنون

سلام توی خود مخزن وردپرس هم نوشته

LivIcons for WordPress - Animated Vector Icons

پس خیلی ساده میشه فهمید اینا یه سری انیمیشن با ابعاد کوپیک هستن ولی Font-Awesome ها فقط یه فونت هستن و مثل فونت ها سریع و سبک لود میشن من خودم از Font-Awesome استفاده میکنم لااقل اونایی که هاست اشتراکی دارن از فونت استفاده کنن بهتره

لینک به ارسال

منظور بنده از تاثیر فوق العاده ، تغییر حال و هوای پوسته ست. پوسته با استفاده از آیکون های ثابت هرچند هم قشنگ باشه ، پس از مدتی می تونه تکراری بشه اما در صورتی استفاده از LivIcon یه نوع تحرک شاید هم کاذب وجود داره که نوعی تازگی به پوسته و صفحه می بخشه.

برای مثال به پوسته ی سایت همیار وردپرس توجه کنید که از همین پکیج یعنی LivIcon استفاده کرده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...