رفتن به مطلب

امنیت یا افزونه‌ی wp-polls...؟!!!

پست های پیشنهاد شده

امنیت یا افزونه... مسأله این است....

آقا ما یه نظر سنجی برای اولین بار تو سایتمون گذاشتیم، بازدید کلی رفت بالا ولی هیچ کسی نظر نداد و نظر خودم تو نظر سنجی باقی موند که موند، گفتیم عجـــب... نکنه به خاطر عکس مطلب (یک عدد بُز ) بازدید اینقد رفته بالا؟

رفتم با یه مرورگر دیگه نظر دادم، وقتی خواستم ثبتش کنم دیدم آهـــــــــــــــــــان... وردپرس گفت کجا؟ بیا یوزر و پس /wp-admin را وارد کن تا نظرت ثبت شه....

حالا چه کنم؟ چطور wp-polls را هالیش کنم که /wp-admin ما یوزر پس داره، بی خیال شو؟

حذف یوزر و پس /wp-admin که بسی خطر ناکه چون تقریبا همه‌ی هاست فروشی‌ها میگن این یوزر و پس را باید حتما براش درنظر بگیرید وگرنه به سایت تجاوز میشه.

حالا پیشنهاد شما چیه؟ ما به نظر سنجی نیاز داریم! با این وضع هم که نمیشه!

لینک به ارسال

سلام.والا من فکر نمیکنم که وانقدر ها هم راحت باشه نفوذ به وردپرس اونم به این روش... چون این همه سایت معروف هست که با وردپرس هم هست و هم یزر و پسورد نداره...

باز ببینم بزرگان چه میگویند...

لینک به ارسال

والا از پارسال که به اون وبسایت من (پیچ گوشتی) نفوذ کردن، آلوده شد و رفت تو لیست سیاه گوگل، دیگه خیلی میترسم. نمیخوام این اتفاق برای این وسایت جدید بیفته. اگه افزونه رای گیری دیگه سراغ دارید که مشکلم را حل میکنه، بفرمایید.

لینک به ارسال

اینا هم افزونه نظر سنجی هستن با اینا هم تست کنید ببینید چی میشه...

cardoza-wordpress-poll

polldaddy

simply-poll

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...