رفتن به مطلب

مشکل در ورود به سایت و پیشخوان وردپرس(403 Forbidden)

soroushtgh

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان گرامی و اساتید بزرگوار!

برای وب سایت بنده چندین مشکل مختلف پیش اومده و چون دریافت پاسخ صحیح برای رفع این مشکلاتِ مهم و جدی، بسیار ضروری هست، خواهش می کنم تا هر چه سریع تر کمک کنید تا هم مشکل بنده رفع بشه و هم مشکل کسانی که از این صفحه دیدن خواهند کرد.

متاسفانه بنده در قسمت پیوند های یکتای وردپرس تغییراتی ایجاد کردم که موجب شد موقع ورود به صفحه اصلی و حتی صفحه wp-login.php، صفحه سفید وردپرس یا همان صفحه مرگ(اگر اشتباه نکنم) به نمایش در می آید.

بنده در اینترنت(چه در گوگل و چه در همین انجمن) جستجو کردم و هر کاری بود کردم(تغییر دادن متن فایل htacces، تغییر Permission فایل ها و فولدر های wp-admin و wp-content و wp-includes یا تغییر نام فولدر های themes و plugins) ولی هیچ تاثیری نداشت و روز به روز با دادن این تغییرات مشکلات بیشتری رو مشاهده کردم.

بعضی جاها هم نوشته شده بود که باید پیوند های یکتا رو در حالت پیشفرض قرار بدم؛ ولی من فکر می کنم که اول باید ارور صفحه مرگ سایت رفع بشه تا بعد بشه پیوند های یکتا رو در حالت پیشفرض قرار داد و سایت رو به حالت اولش برگردوند.

اگر فکر می کنید متن فایل های htaccess و error_logs کمکی می کند، محتویات این فایل ها در بخش زیر قابل مشاهده هستند:

فایل htaccess:

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^hamidimath\.com$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.hamidimath\.com$
RewriteRule ^Old$ "http\:\/\/www\.hamidimath\.ir\/" [R=301,L]
# BEGIN W3TC Browser Cache
<IfModule mod_deflate.c>
<IfModule mod_headers.c>
Header append Vary User-Agent env=!dont-vary
</IfModule>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css text/x-component application/x-javascript application/javascript text/javascript text/x-js text/html text/richtext image/svg+xml text/plain text/xsd text/xsl text/xml image/x-icon application/json
<IfModule mod_mime.c>
# DEFLATE by extension
AddOutputFilter DEFLATE js css htm html xml
</IfModule>
</IfModule>
# END W3TC Browser Cache
# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

فایل error_logs:

[08-Jul-2014 06:18:56 UTC] PHP Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/gamemagi/public_html/1/wp-includes/load.php on line 271
[02-Aug-2014 14:40:15 Asia/Tehran] PHP Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/hamidima/public_html/wp-content/themes/enfold/functions.php on line 485
[02-Aug-2014 14:40:23 Asia/Tehran] PHP Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/hamidima/public_html/wp-content/themes/enfold/functions.php on line 485
[02-Aug-2014 14:40:48 Asia/Tehran] PHP Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/hamidima/public_html/wp-content/themes/enfold/functions.php on line 485
[02-Aug-2014 14:40:57 Asia/Tehran] PHP Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/hamidima/public_html/wp-content/themes/enfold/functions.php on line 485
[02-Aug-2014 14:41:55 Asia/Tehran] PHP Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/hamidima/public_html/wp-content/themes/enfold/functions.php on line 485
[02-Aug-2014 14:45:45 Asia/Tehran] PHP Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/hamidima/public_html/wp-content/themes/enfold/functions.php on line 485
[02-Aug-2014 14:48:01 Asia/Tehran] PHP Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/hamidima/public_html/wp-content/themes/enfold/functions.php on line 485

البته permission تمامی فولدر های wp-admin و wp-content و wp-includes در حالت 777 هستند و کد خط 485 فایل Functions که در محتویات error_logs هست، تصحیح شده. همچنین در بخش IP Deny کنترل پنل هاستم، هیچ آی پی بسته نشده و بنده با چند سیستم از جمله موبایل و لب تاپ و پی سی چک کردم.

آدرس وب سایتم www.hamidimath.com هست.

و آدرس لاگین هم www.hamidimath.com/wp-login.php هست.

ویرایش شده توسط soroushtgh
لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز سعی کنید هرگز پیوند های یکتا رو تغییر ندید ، هم روی سئو تاثیر داره و ... که زیاده ، شما بر از Sql بک آپ بگیر وردپرس رو از اول نصب کن ، یا براحتی از قسمت ابزار ها (پیشخوان) برون ریزی رو بزنید یه فایل xml میده ، وردپرس رو از اول نصب کنید بعد دوباره درون ریزی کنید ، این بهترین راهی هستش که من پیشنهاد میدم ، بهتره مشکلات رو از ریشه حل کنید تا دوباره به مشکل نخورید

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ سریعتون. البته بعد از انجام این کار(تغییر تنظیمات پیوند های یکتا) خیلی پشیمون شدم. درضمن الان یک مشکل دیگر هم به مشکل(های) بنده اضافه شد: من الان دیگه حتی نمی تونم به کنترل پنل هاستم دسترسی داشته باشم.

ولی چند روز پیش هم از پشتیبان هاست درخواست کردم هاستم رو ریست کنه که حداقل بتونم یه وردپرس نصب کنم و دوباره از صفر شروع کنم. ولی الان مرورگر یک ارور دیگه میده با عنوان: The Connection has TimedOut(چه موقعی که میخوام به سایت وارد بشم چه موقعی که میخوام به کنترل پنل هاست وارد بشم)

نمیدونم چی کار کنم. خیلی پول هاستو دادم و واقعا فکر می کنم که به بن بست رسیدم و باید یک هاست جدید بخرم.

ویرایش شده توسط soroushtgh
لینک به ارسال

این دیگه مشکل هاست هستش که باید مشکل رو هاستینگ جل کنه ، اگر مشکل دیگه ای دارید در خدمتیم

لینک به ارسال

ببینید در wp-options آدرس سایت دقیقا چی خورده

در تنظیمات همگانی هم بررسی کنید که هر 2 آدرس یکی باشند

درضمن قسمت تاریخ از فانشکن قالب بردارید و فانشکن قالب قرار بدید

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام دوستان من رمز ورود به بخش پیشخوان را عوض کردم توی قسمت شناسه نام اون شناسه ای هم که وقتی وارد پیشخوان میشی گوشه سمت چپ بالاظاهر میشه هم عوض کردم نام کاربریم عوض نکردم ولی نمیذاره وارد بشم میگه نام کاربری نا معتبره .خاهش میکنم یکی  منو زودتر راهنمایی کنه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...