رفتن به مطلب

PostViews قاط زده یا کسی پشت پرده هست؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

من سیستم آمارگیری تاحالا استفاده نکرده بودم که چک کنم ملت از کجاها لینک میشن تو سایتم و فقط از PostViews استفاده میکردم که خوب جواب داده تاحالا

امروز آمار یکی از مطالب، به صورت صعوده رفت بالا و همچنان داره میره بالا... الان رسیده به بیش از 2300 فکر کنم.

خیلی کنجکاو شدم بدونم اینا از کجا دارن میریزن توی سایت. وبگذر را نصب کردم دیدم خبری نیست! احتمالا با جت پک وردپرس که آمار میده هم آشنا هستید. اون هم هیچ اثری از بالا رفتن بازدید اون مطلب نشون نمیده!

مشکل چیه؟

آخه این یعنی اینکه این مطلب بدون اینکه توسط کسی لود بشه، آمارش داره میره بالا. یعنی نفوذ کردن توی سایت؟ من از ترسم PostViews را الان از کار انداختم....

لینک به ارسال

سلام

آخه برادر این عنوان تاپیک چیه زدین؟ (قاط زده یا کسی پشت پرده هست؟) خرزو خانه پشت پرده. :D

اما جدا از شوخی اگر تا الان مشکلی وجود نداشته و یکدفعه با مشکل برخورد کردید شاید هاستتون در تنظیمات تغییراتی دادند که موجب افزایش مقدار تابع اون شده و آمار نجومی... غیر فعال و 2باره فعال کردید درست نشد؟ و یا حذف و نصب مجددش؟

لینک به ارسال

:D

سلام مجدد

والا الان متوقف شد..... (توی این بازه، کاری که کردم این بود که افزونه را غیر فعال کردم، رفتم توی هاست و یوزر و پسورد wp-admin را تغییر دادم و دوباره افزونه را فعال کردم)

الان دیگه مشکلی نیست. ظاهرا خورزو خان از پشت پرده رفت.

باید ضدگلولش کنم... اینجور فایده نداره.

ویرایش شده توسط pichgooshti
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...