رفتن به مطلب

مشکل با یکی از افزونه های چهرک!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان :)

چهرک سرویسی شبیه به گراواتار اما ایرانی هست. توضیح بیشتر در مورد افزونه رو توی سایت اصلیش بخونید:

http://chehrak.com

این سرویس جدیدا یک افزونه ارائه داده که روی مخزن وردپرس هم قرار گرفته:

https://wordpress.org/plugins/chehrak/

حالا در این افزونه من این مشکل رو دارم. (در تصویر پیوست شده واضح و مبرهن است) :)

post-219-0-62669300-1406976282_thumb.jpg

در دیدگاه‌هایی که به صورت ناشناس (بدون وارد کردن ایمیل) گذاشته می شوند تصویر پیشفرضی به جای گراواتار قرار داده نمی شود! (به تصویر بنگرید! )

دوستان اگر راه حلی سراغ دارند که تصویر پیشفرض به جای موارد ناشناس قرار بگیره ممنون میشم بیان کنند.

لینک به ارسال

عجب چیزه باهالیه

تازه نوشته بود از گوگل پلاس و... هم تصاویر رو میگره اگه نبود چیری از گرواتار هم میگره!

لینک به ارسال

عجب چیزه باهالیه

تازه نوشته بود از گوگل پلاس و... هم تصاویر رو میگره اگه نبود چیری از گرواتار هم میگره!

الان این چه ربطی به مشکل من داشت! :huh::D

مشکل رو دوباره بررسی کنید.

ممنون

لینک به ارسال

من نصب کردم مشکل شما وروجود نداشت شاید مشکل از فرم نظرات هست با قالبه دیگه ای تست کنید!

لینک به ارسال

من نصب کردم مشکل شما وروجود نداشت شاید مشکل از فرم نظرات هست با قالبه دیگه ای تست کنید!

امین جان، در سایت شما نوشتن ایمیل ضروری هست برای همینه که مشکلی ندارید. من این افزونه رو روی سایت خبری نصب کردم. اونجا اجباری در وارد کردن ایمیل نیست. وقتی ایمیل خالی باشه هیچ عکسی جای گراواتار قرار نمیگیره. (تست کنید) مشکل من اینه که باید یک عکس پیشفرض قرار میگرفت و راه حل انجام این کار رو از شما و دوستان میخوام. ممنون

لینک به ارسال

بهتره باگ رو به سایت گزارش بدید

برای حل موقت هم افزونه را ویرایش کنید

در صورتی که ایمیلی نبود

تصویری پیشفرض نمایش داده شود

لینک به ارسال

پارسا جان ممنون،

اگر ممکنه در ویرایش کمکم کنید تا مشکل موقتا حل بشه.

سپاس

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
پارسا جان ممنون، اگر ممکنه در ویرایش کمکم کنید تا مشکل موقتا حل بشه. سپاس

باید دنبال چیزی شبیه به default بگردید.

ولی خب من Wp user avatar رو ترجیح میدم. (مخصوصاً که الآن که دارم این رو مینویسم سایت این افزونه آفلاین هست)

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اگه ممکنه بفرمایید این چهرک رو چه طور باید در قالب فراخوانی کنیم چون من هر چه قدر که با کد خودشون ور رفتم نتونستم راهش بندازم

$Hash = md5( strtolower( trim("EmailAddress@site.com") ) );
//4265ab82927ac79bb2d585e8916da85d

با تشکر

ویرایش شده توسط awx0ne
لینک به ارسال

شما کاری نیاز نیست انجام بدید، افزونه رو نصب کنید خودش جایگزین گراواتار میشه.

https://wordpress.org/plugins/chehrak/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...