رفتن به مطلب

یک مشکل کوچیک در افزونه wp-sms

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من بعد از اینکه با افزونه کنتاکت فرم 7 فعالش کردم بعد از دریافت پیام از طرف کاربر اس ام اس میاد برام ک مثلا پیغام جدیدی دارید تا اینجا مشکلی وجود ندارد یعنی کلا افزونه توی روند کارش مشکلی نداره، ولی فقط بعدش اون بالا این خطا نمایش داده میشه چیکار کنم ردیف بشه؟

Warning: preg_replace_callback() [function.preg-replace-callback]: Requires argument 2, 'WPCF7_ContactForm::mail_callback', to be a valid callback in /home/panizsms/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/admin/wp-sms-notifications.php on line 147

ویرایش شده توسط tiamoreu
لینک به ارسال

بله از آخرین نسخه همین الان با خود ورد پرس نصب کردم نگارش 3.9.1

ویرایش شده توسط ::. سیزده .::
لینک به ارسال

جعبه اطلاعات پیامک افزونه Contact form 7 را در صفحه تنظیمات » بخش اطلاع رسانی غیرفعال کنید تا در نسخه بعدی مشکل بررسی و رفع گردد.

ظاهراً تغییراتی در نسخه جدید cf7 ایجاد شده.

واقعا کسی این مشکل براش پیش نیومده ک راهنمایی کنه؟

برای دریافت پاسخ صبر کنید!

لینک به ارسال

جعبه اطلاعات پیامک افزونه Contact form 7 را در صفحه تنظیمات » بخش اطلاع رسانی غیرفعال کنید تا در نسخه بعدی مشکل بررسی و رفع گردد.

ظاهراً تغییراتی در نسخه جدید cf7 ایجاد شده.

برای دریافت پاسخ صبر کنید!

مرسی ممنون، منتظریم

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام و خسته نباشید،اول بگم بابت این افزونه خیلی خیلی ممنونم.یه سوال داشتم این که چطوری میشه این نوشته "برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید"چطوری ویرایش کنم،چون می خواستم یه نوشته دیگه باشه.

من تمام کدای این افزونه رو زیرورو کردم اما آخرشم نتونستم،اگه می تونید کمکم کنید؟

با تشکر فراوان.

سلام، از آخرین نسخه افزونه wp-sms و cf7 استفاده میکنید؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
با سلام و خسته نباشید،اول بگم بابت این افزونه خیلی خیلی ممنونم.یه سوال داشتم این که چطوری میشه این نوشته "برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید"چطوری ویرایش کنم،چون می خواستم یه نوشته دیگه باشه.

سلام، فایل زبان افزونه را با برنامه podit ویرایش کنید و متن مورد نظر خود را تغییر دهید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...