رفتن به مطلب

افزونه دانلود قسمتی برای EDD

پست های پیشنهاد شده

خوب اون مشکل رفع شد اصلا مربوط به یه چیز دیگه بود.

الان من یه فایل 160 مگابایتی برای دانلود گذاشتم اما فقط 3 مگابایت دانلود میکنه.

http://mj-p.ir/wp/

لینک به ارسال

فایل خارجی رو توی سرور به طور موقت کَش میکنه و بعد دانلود میکنه. احتمالاً فایل درست کش نشده. با فایل دیگه امتحان کنید.

لینک به ارسال

این که فایل رو موقتا رو سرور کش کنه یعنی اپلود میکنه دیگه

خوب اگه اینجوریه برا ما که از یه هاست 500 مگ برای فروش های فایل های چند گیگ میخواهیم استفاده کنیم نمیتونه جوابگو باشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

خب آره، پس چاره ای نیست، میتونید از این افزونه استفاده نکنید، چون راهی به جز این نیست.

لینک به ارسال

اینطوری باعث مشکلات زیادی میشه.

از جمله کمبود فضا، دان شدن، فشار به سرور و ...

اون اوایل یه راه کار انجام داده بودید که فایل ریموت رو دانلود میکرد؟ پس اون چی شد؟

نویسنده edd با این همه امکاناتی که توی این افزونه قرار داده نتونسته این امکان مهم رو اضافه کنه؟

حیف شد

لینک به ارسال

چون امکانش نیست اصلاً با توجه به شرایط php و غیره. من خیلی در این مورد تحقیق و بررسی کردم، راهی جز این نیست. مگر اینکه وردپرس با زبان پایتون بود، اون وقت میشد با پایتون یه کاریش کرد.

خب کاربر به لینک مستقیم دسترسی پیدا کنه مگه مشکلی داره؟ مگه شما قبلش اونو با htaccess نبستید؟

ویرایش شده توسط Ehsaan
لینک به ارسال

ببینید همانطور که خودتون میدونید و استاد ما هستید، با فایل htaccess فقط میشه جلو دیده شدن فایل های درون فولدر رو گرفت ، اما برای ما که میخواهیم فایل های چند گیگ را بفروش برسانیم محافظت از لینک یک فایل و مدت زمان اعتبار ان اهمیت داره چون ممکنه یک نفر فایل را خریداری کنه و لینک انرا به چندین نفر بده.

....

من یه پیشنهاد دارم و بنظرم با PHP قابل پیاده سازی هستش

شما بیاین لینک فایل را قبل از دانلود بوسیله یک رشته تصادفی از عدد و رقم با PHP کد کنید یعنی یه جوری هایپرلینک کنید که این رشته تصادفی هم با توجه به تنظیمات مدت اعتبار فایل ها در EDD پس از مدت تعیین شده از کار بیوفته

مثلا اگه لینک فایل ما بصورت http://dl1.site.com/folder/file.zip هست اونو به http://my-site.com/download-WDCVF543 لینک بده تا هنگام دانلود فایل در دانلود منیجر http://my-site.com/download-WDCVF543 را نمایش بده

اینجوری نه میخواد فایل بر روی سرور ما آپلود بشه و نه اینکه مشکلاتی برای سرور اصلی پیش بیاد

ویرایش شده توسط ahmad4u
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

ممنون از پیشنهادتون، ولی همونطور که گفتم هیچ کدوم از این روش ها عملی نیستند متأسفانه. چیزی که شما در نظر دارید قابلیت به نام symlink هست که در یونیکس و ویندوز وجود داره، EDD به طور پیشفرض لینک ها رو symlink میکنه و بعد میفرسته. در حال حاضر symlink فقط برای فایل های لوکال میشه به کار برد و راهی جز این نیست.

لینک به ارسال

اوکی پس مثل اینکه باید از خیر این کار گذشت.

البته باز هم این پلاگین کاربردی هست ولی من توصیه میکنم بخش ریموت رو حذف کنید.

الان من اگه بخوام بخش ریموت رو نداشته باشم باید از همون ورژن 0.5 استفاده کنم؟

لینک به ارسال

آقا من از طریق افزونه hacklog remote attachment هاست دانلود رو به هاست شخصی متصل میکنم ... و فایل هامو از طریق وردپرسی که تو هاست شخصی هست آپلود میکنم تو هاست دانلود ..

به کار نمیاد ؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

ممنون بابت این افزونه

آیا میشه برای معتبر بودن لینک، مدت زمان تعیین کرد؟

از توی پنل مدیریت افزونه، این امکان فراهم نشده. آیا میشه تو کدها دست برد و زمان اون رو تغییر داد؟

لینک به ارسال

بله، محدودیت ها اعمال میشن. منظور تنظیمات خودد EDD که مثلاً تنظیم کنید روش دانلود به زور باشه یا نه رو نمیشه تغییر داد.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

منم بیشتر مشکلات دوستان رو داشتم

واسه همین تصمیم گرفتم هاست دانلود رو به هاست اصلی خودم متصل کنم و لینک های دانلود رو اونجا بزارم و موفق هم شدم الحمدالله

الان هم دارم واسه سایت خودم این کارو انجام میدم یعنی فایلها رو تو هاست دانلود آپلود کردم و لینک اونها رو تو افزونه میزارم و قابلیت محدودیت دانلود و همین طور زمان رو هم واسشون با خود افزونه اعمال میکنم در ضمن کسی هم نمیتونه لینک ها رو مستقیم دانلود کنه

واسه هر کاری راهی هست

من تخصصم برنامه نویسی دلفی هست ولی با 6-7 روز ور رفتن با php تونستم این کارو انجام بدم

متاسفانه فعلا درگاه سایت خودم فعال نشده و به محض فعال شدن این ایده رو و یا پیاده سازیشو واسه سایت دوستان عزیز برای فروش قرار خواهم داد.

اینم سایت بنده :www.delphikar.ir دوستانی که عجله دارن و نمیتونن صبر کنن از قسمت تماس با ما و یا ایمیل ***** استفاده کنند در خدمتشون هستم

ویرایش شده توسط Parsa
حذف ایمیل، قوانین را بخوانید
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

آیا افزونه ای که شما آماده کردید قابلیت رزیوم هم داره؟ چون از نظر کاربرای stack overflow که خودشون استاد هستن این کار با php غیرممکنه.

لینک به ارسال

الان دارم روش کار میکنم که اگه خدا بخواد بشه سرورهای هاست دانلود رو افزایش داد و 2-3 تا سرور دانلود رو به سرور اصلی متصل کرد.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

با تشکر از شما

در صورت امکان دو فایل با مشخصات زیر جهت دمو و تست قرار دهید

1. فایل بالای 1 گیگ بر روی سرور دانلود خودتان

2. لینک فایل بالای 1 گیگ موجود بر روی سایت های دانلودی مثل mihandownload یا softgozar

• امتیاز 1
لینک به ارسال

کارتون بسیار ارزشمند هست جناب ولی در نظر داشته باشید که امنیت فایل ها و نداشتن باگ و مشکلات دیگر در این افزونه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست که امیدوارم توجه بسیار بالایی روش داشته باشید.

موفق باشید

لینک به ارسال

با عرض سلام مجدد

بالاخره موفق شدم طوری تنظیمش کنم که بشه چندین هاست دانلود رو بهش متصل کرد و در حالی که میتونید از هاست اصلی هم با قابلیت های خود افزونه استفاده کنید در کنار اون میتونید از هاست های دانلود اضافی برای کارتون بهره ببرین

تنها مشکلی که نتونستم حل کنم رو براتون شرح میدم شاید دوستان ایده ای داشته باشن

زمانی که قابلیت ریسوم به فایل ها داده میشه چون دانلود منیجر ها برای هر فایل چند کانکشن ایجاد میکنن این برنامه هر کانکشن رو یک بار دانلود در نظر میگیره یعنی نمیتونه تشخیص بده که فایل کاملا دانلود شده بعد به تعداد دفعات دانلود اضافه کنه این مشکلی هست که راه حلی براش پیدا نکردم

و احتمالا مشکلات دیگری هم باشه که هنوز متوجه شون نشدم .به زودی فایلی را واسه تست قرار میدم تا اگه مشکلی وجود داره بتونیم با کمک دوستان حل کنیم.

یا حق .

لینک به ارسال

مطمئن بشید که هدر Content-Length رو تنظیم کردید + Accept-Ranges

منم همین مشکل رو داشتم، مال همین دوتا هدر بود.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...