رفتن به مطلب

مشکل لود قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

سایت بنده در قسمت لودfonts.googleapis

.com میمونه و خیلی دیر بالا میاد

آیا راهی برای رفع این مشکل وجود داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

ویرایش شده توسط saeed4641
لینک به ارسال

سلام

چون از سرور گوگل لود میشه شما نمی تونید کاری کنید که سرعت لودش زیاد شه ... اما می تونید فایلش رو دانلود کنید روی سرور خودتون قرار بدید و لینک به سرور خودتون بدید

لینک به ارسال

سلام

چون از سرور گوگل لود میشه شما نمی تونید کاری کنید که سرعت لودش زیاد شه ... اما می تونید فایلش رو دانلود کنید روی سرور خودتون قرار بدید و لینک به سرور خودتون بدید

من کدشو کلا از هدر سایتم برداشتم

مشکلی پیش میاد؟

اگه مشکل داره بی زحمت بگید فایلش رو چطور دانلود کنم و چطور در قالب آدرس دهی کنم؟

ممنون میشم

لینک به ارسال

چون مربوط به فونت هست وقتی برداشتید اصولا باید فونت سایتتون عوض بشه کاش بر نمیداشتین

اما برای ذخیره کردن باید آدرس اون فایل رو که css هست کپی کنید با مرورگرتون بازش کنید(آدرس رو) و بعد مثل ذخیره یه صفحه معمولی بزنید save page و ذخیرش کنید بعد با نوت پد بازش کنید و اون آدرس های فونتی رو که نوشته کپی کنید و فونتش رو به همون شکل ذخیره کنید بعد فونت ها رو یه جا تو هاستتون آپلود کنید و توی اون فایل css که دانلود کردید آدرس فونت ها رو به هاست خودتون تغییر بدین و بعد فایل css رو ذخیره کنید و آپلودش کنید تو هاستتون بعد به جای گوگل توی اون کدی که برش داشتین آدرس فایل css ای که تو هاست خودتون آپلود کردید رو بنویسین و کد رو دوباره به قالبتون اضافه کنید

لینک به ارسال

آخه برای فونت سایت من مشکلی پیش نیومده

میشه سایت بنده رو چک کنید ببینید مشکل داره یا نه؟

ممنون میشم

آدرس تو امضا هست

لینک به ارسال

نیازی نیست چون قالب شما LTR بوده احتمالا و به RTL تبدیل شده ، قونت های گوگل انگلیش هستن و تاثیری ندارن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...