رفتن به مطلب

قرمز کردن تیتر برخی مطالب

پست های پیشنهاد شده

دوستان من میخوام که توی سایت http://hemmatnews.com در قسمت آخرین مطالب، تیتر برخی مطالب رو که مهمتر هستن قرمز کنم.

کسی میتونه کمک کنه و بگه که چطوری باید اینکارو بکنم؟

ترجیحا اگر بصورتی باشه که یه دکمه در قسمت نوشتن مطلب ایجاد بشه که تیکش رو بزنند و تیتر مطلب قرمز بشه بهتره

با تشکر

لینک به ارسال

ابتدا باید کاری کنید که مطالب مهم یک کلاس جدا بگیرن و با css تغییرات مورد نظرتون رو اعمال کنید

خب عزیزم من اگه بلد بودم کلاس جدا تعریف کنم و ... که نمی پرسیدم این چیزا رو! ویرایش شده توسط دکتر مهندس
لینک به ارسال

ساده ترین راه استفاده از کتگوری یا تگ هست. یه تگ جدا تعریف کنید مثلاً به اسم it-will-be-red و در قسمت نمایش مطالب، هر نوشته ای که این تگ رو داره، قرمزش کنید.

لینک به ارسال

یک راه اینه که یک کلاس مثلا با نام red توی css بزارید به این شکل

.red{
color : red
}

یک زمینه دلخواه بزارید مثلا با نام color

سپس در حلقه ها ، چک کنید اگر زمینه دلخواه موجود بود ، کلاس red به اون المان اضافه بشه.

اگر رنگ های بیشتری خواستین ، می تونید نام زمینه دلخواه رو به عنوان رنگ در نظر بگیرید .

لینک به ارسال

یک راه اینه که یک کلاس مثلا با نام red توی css بزارید به این شکل

.red{
color : red
}

یک زمینه دلخواه بزارید مثلا با نام color

سپس در حلقه ها ، چک کنید اگر زمینه دلخواه موجود بود ، کلاس red به اون المان اضافه بشه.

اگر رنگ های بیشتری خواستین ، می تونید نام زمینه دلخواه رو به عنوان رنگ در نظر بگیرید .

زمینه دلخواه رو چطوری باید بزارم؟ قبلا برای روتیتر این کارو انجام دادم ولی آقای فخار لطف کردن و کد آماده اش رو دادن. برای رنگ نمیدونم چه کدی رو باید به عنوان زمینه دلخواه بزنم؟
لینک به ارسال

سلام

همونطور که دوستان گفتن، از زمینه دلخواه استفاده می کنیم.

برای ایجاد کردن زمینه دلخواه نیاز نیست کد خاصی بزنید.

فقط کافیه در صفحه ارسال مطلب، در بخش زمینه های دلخواه یک عبارت دلخواه اضافه کنید و بهش مقدار بدین!

من این کار رو کردم:

میرم داخل مطلبی که دلم میخواد تیترش قرمز بشه، زمینه دلخواه اضافه میکنم به اسم red و مقدارش رو 1 قرار میدم.

با کد هم مشخص کردم اگر محتوای این زمینه دلخواه برابر 1 بود، از آیدی red و اگر نبود از آیدی mamoli استفاده کنه.

کد:

<li id="<?php $red= get_post_meta($post->ID, 'red', true); if($red == 1) { echo "red";} else{ echo "mamoli";}?>">
<a href="<?php the_permalink() ?>">
<?php the_title(); ?>
</a>
</li>

بعد کافیه برای red همچین استایلی نوشته بشه:

#red{ color: #c00 !important }

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

در حلقه بکار بردم و این کارو انجام دادم و نشد. در قالب بجای اینکه blog_id رو لود کنه (در زمینه دلخواه مطلب blog_id رو ساختم و مقدار هم 1 دادم ) آیدی رو moli میذارهو تیتر این مطلبی که 1 قرار دادمو قرمز نمیکنه / سی اس اسم مشخص کردم اگه blog_id بود قرمز بشه اما مشکل شرطه ، شرطو قبول نمیکنه و میذاره moli

<li id="<?php $blog_id= get_post_meta($post->ID, 'blog_id', true);if ($blog_id == 1){ echo "blog_id";}else{ echo "moli";}?>">
<a href="<?php the_permalink() ?>" target="_blank">
<?php the_title(); ?>
</a>
</li>

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...