رفتن به مطلب

یک سایت و چندین وبلاگش

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده میخوام یک سایت راه بندازم که شامل چندین وبلاگ هست.

میخوام ببینم آیا میشه کاری کرد که وقتی کاربری داخل یکی از وبلاگ ها عضو میشه به طور خودکار در تمامی وبلاگ های دیگر هم عضو بشه؟؟

یعنی اون دیتابیس عضویتش یکی باشه. این امکانش هست؟

لینک به ارسال

سلام. از وردپرس شبکه استفاده کنید. برای اینکار افزونه هایی هم هستن.

معرفی افزونه های مرتبط و راه اندازی وردپرس چند کاربره :

http://www.hamyarwp.com/wordpress/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%DA%86%D9%86%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8/

لینک به ارسال

بسیار ممنونم

من جایی خوندم که اگر از وردپرس شبکه استفاده کنم, دیگه امکان جدا سازی یک وبلاگ به طور کامل از اون سایت وجود نداره.

به عنوان مثال من میخوام یه بخشی رو به ادرس fun.test.com رو بفروشم.

اگر از شبکه استفاده کرده باشم نمیتونم اینکار بکنم و نمیتونم اون وبلاگ رو روی یک هاست جداگانه نگه دارم.

این حرف درسته؟؟؟؟

لینک به ارسال

خوب البته شما از هر سیستم دیگه ای هم بخواید استفاده کنید بازم نمی تونید این کار رو بکنید! اما وردپرس از اونجایی که خیلی باحال (:D) راه حل داره.

می تونید از اون وبلاگ به صورت سراسری و همگانی در خود وردپرس (یا با افزونه) پشتیبان بگیرید و بعد ، از اون فایل پشتیبانی استفاده کنید:)

لینک به ارسال

داداش یه سوال هم بپرسم؟؟؟؟

بعضی از سایت ها مثل سایت آوازک از ساب دامین استفاده میکنه. اما الکسای ساب دامین ها با ادرس اصلیشون یکیه. این دلیلش چیه؟؟ آوازک هم از شبکه ساتفاده میکنه؟

بعد همین حرکت رو میشه طوری زد که بجای ساب دامین ؛ دامنه باشه و الکساش با الکسای اصلی یکی باشه؟

لینک به ارسال

در مورد آلکسا بهتره یه چیزی رو بدونید. اینکه وبلاگ های ثامن بلاگ هم آلکساشون با آلکسای ثامن بلاگ یکیه تا الان!

دلیلش اینه که سایت آلکسا زمانی رتبه ی ساب دامنه رو از دامنه جدا می کنه که دامنه ی اصلی به یه رتبه یا میزان بازدید برسه اونوقت جدا میشه. یعنی اگر آلکسای ساب دامنه جدا باشه از آلکسای سایت اصلی ، یعنی اون سایت پیشرفت خوبی داشته و باید خوشحال بود. چون آلکسا بر حسب بازدید هستش پس جدا بودن آلکسا یعنی بازدید خوب.

اما اینکه روی یه سایت چند دامنه باشه ، هر کدوم آلکسای خودشون رو دارن به این دلیل که آلکسا بر اساس بازدیده و بازدید دامنه ها یکی نیست پس آلکسا نمی تونه در این مورد یکی باشه :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...