رفتن به مطلب

افزونه کپی یا انتقال مطلب فارسی(حرفه ای)

Amir.

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام یکی از عزیزان حرفه ای برام یه افزونه طراحی کنه که وقتی سایتی رو بهش معرفی میکنم ، پست های جدیدی که میذاره رو انتقال بده !

1 - برچسب اگر داره بزنه !

2 - تصویر اون پست رو انتقال بده و واترمارک روش بزنه !

3 - برای هر سایتی که اضافه میکنم این تعریف بشه که پست هاش تو کدوم دسته بندی بره !

4 - برای هر سایتی که اضافه میکنم این تعریف بشه که پست هاش پیش نویس ذخیره بشن یا ارسال شده !

5 - افزونه بهینه شده و سالم باشه و زیاد مصرف نداشته باشه !

6 - عکس هر مطلب رو هم خودکار :: وسط چین :: بکنه !

یه امکان دیگه هم میخوام که توی پیام خصوصی هرکی پیام داد بهش میگم چی میخوام .

نکته مهم : اینجور افزونه ها زیاد هستش که با فید کار میکنند اما 99% نمیتونند یه پست رو سالم و تمیز کپی کنند لذا میخوام که افزونه حالا از هر راهی که بلدید ( مطمئنم یه راهی هست ) یه پست رو کامل و سالم بتونند کپی کند

خواهشا قیمت نجومی هم نگید !

در پیام خصوصی منتظرم ... :blink::ph34r:

• امتیاز 2
لینک به ارسال

افزونه ی feedwordpress تمام این تنظیمات بجز واتر مارک رو توی پنلش داره و برای هر بخش هم یک زمینه دلخواه می سازه برای فراخوانی در قالب و در ضمن اجازه اضافه کردن زمینه هم می ده لینک مرجع و نام نویسنده و لینک نظرات و .. رو هم می تونید نمایش بدید می تونید نه

http://wordpress.org/extend/plugins/feedwordpress/

در ضمن افزونه های خوبی هم به عنوان کمکی داره

http://wordpress.org/extend/plugins/ada-feedwordpress-keyword-filters/

http://wordpress.org/extend/plugins/feedwordpress-duplicate-post-filter/

http://wordpress.org/extend/plugins/feed-geomashup/

و فکر کنم بشه واتر مارک رو هم باهاش ست کرد

سلام

میخوام یکی از عزیزان حرفه ای برام یه افزونه طراحی کنه که وقتی سایتی رو بهش معرفی میکنم ، پست های جدیدی که میذاره رو انتقال بده !

1 - برچسب اگر داره بزنه !

2 - تصویر اون پست رو انتقال بده و واترمارک روش بزنه !

3 - برای هر سایتی که اضافه میکنم این تعریف بشه که پست هاش تو کدوم دسته بندی بره !

4 - برای هر سایتی که اضافه میکنم این تعریف بشه که پست هاش پیش نویس ذخیره بشن یا ارسال شده !

5 - افزونه بهینه شده و سالم باشه و زیاد مصرف نداشته باشه !

6 - عکس هر مطلب رو هم خودکار :: وسط چین :: بکنه !

یه امکان دیگه هم میخوام که توی پیام خصوصی هرکی پیام داد بهش میگم چی میخوام .

نکته مهم : اینجور افزونه ها زیاد هستش که با فید کار میکنند اما 99% نمیتونند یه پست رو سالم و تمیز کپی کنند لذا میخوام که افزونه حالا از هر راهی که بلدید ( مطمئنم یه راهی هست ) یه پست رو کامل و سالم بتونند کپی کند

خواهشا قیمت نجومی هم نگید !

در پیام خصوصی منتظرم ... :blink::ph34r:

ببینید این مسئله ی کپی از rss رو تقریبا هرکاریش کنید یک مشکلات محاسبه نشده رو همراه داره ولی شرکت نویسنده ی افزونه ای که عرض کردم شرکت خیلی معتبریه و می شه گفت کم مشکل ترین

• امتیاز 7
لینک به ارسال

بهش فید میدم سالم نمیتونه متن رو کپی کنه ، چند خط اول رو برمیداره !

در حالی که من میدونم و میشه و دیدم که کامل عینا پست رو کپی میکنند

نمونه عینی !

این سایت

محمد خاتمی : باید به حرف رهبری عمل شود !

از این سایت کپی کرده !

ویرایش شده توسط amirabar
لینک به ارسال

بهش فید میدم سالم نمیتونه متن رو کپی کنه ، چند خط اول رو برمیداره !

در حالی که من میدونم و میشه و دیدم که کامل عینا پست رو کپی میکنند

نمونه عینی !

این سایت

از این سایت کپی کرده !

در تنظیماتش قسمتی هست برای اینکه خلاصه مطلب را بیاره یا کامل و اینکه لینک به مرجع باشه یا کپی مطلب و فایل هاش به هاست

• امتیاز 2
لینک به ارسال

در تنظیماتش قسمتی هست برای اینکه خلاصه مطلب را بیاره یا کامل و اینکه لینک به مرجع باشه یا کپی مطلب و فایل هاش به هاست

:D میشه دقیقا بگید کجاش ؟

لینک به ارسال

واسه همین دنبال این افزونه ها نمیرم چون سر و ته درست و حسابی ندارن !

واقعا یکی تو این تالار تخصصی نیست واسمون بنویسه ؟پولشم میدیم ولله ! :ph34r:

لینک به ارسال

سلام

اگر طرف فید سایتش رو نیمه باز گزاشته باشه(یعنی فقط توضیحات رو داده باشه) نمیشه از این طریق نشوته ها رو گرفت.

اما راه برای کپی نوشتن افزونه هست که مسلما هزینه بیشتری نسبت به افزونه های معمولی خواهد داشت. چون باید حالت خودکار داشته باشه.

قبلا یک نمونه نوشته بودیم اما به علت هزینه زیاید که برای کاربر داشت پروژه فعلا تعطیل شده.

• امتیاز 4
لینک به ارسال

اجازه بدید از صفحات تنظیمش عکس می گیرم و توضیح می دم ولی صبور لباشید چون باید یه جا نصبش کنم و باقی ماجرا

• امتیاز 2
لینک به ارسال

بعد از نصب وارد منوهای افزونه که به پیشخوانتون اضافه شده برید در بخش post & link و بخش پیوندها و هر دو گزینه را مطابق عکس تیک بزنید

post-336-0-04211700-1347110564_thumb.gif

• امتیاز 6
لینک به ارسال

اما راه برای کپی نوشتن افزونه هست که مسلما هزینه بیشتری نسبت به افزونه های معمولی خواهد داشت.

چقدر حدودا ؟

بعد از نصب وارد منوهای افزونه که به پیشخوانتون اضافه شده برید در بخش post & link و بخش پیوندها و هر دو گزینه را مطابق عکس تیک بزنید

همونه ، من یه افزونه میخوام که راحت کپی کنه نه اینکه دردسر داشته باشه !

• امتیاز 1
لینک به ارسال

قطعا افزونه ای که سفارشی برای کاری خاص نوشته می شه کارکردش فوق العاده راحت تره و امکانات مورد نیاز رو هم می شناسه و هم بر آورده می کنه و هیچوقت نمی شه یک ابزار عمومی و شخصی را با هم قیاس کرد

• امتیاز 4
لینک به ارسال

قرار بود اینجا بشه محل خرید مثلا !

هرجور بحثی شد جز همونی که میخوام

چند صد تومن ;)

چند صد تومن ؟ <_<

لینک به ارسال

قرار بود اینجا بشه محل خرید مثلا !

هرجور بحثی شد جز همونی که میخوام

چند صد تومن ؟ <_<

قوانین رو بخونید

بحث های مالی از طریق پست خصوصی دنبال می شه

• امتیاز 4
لینک به ارسال

بحث های مالی از طریق پست خصوصی دنبال می شه

پارادوکس فروم فکر کنم ! اینجا بخش خرید فروش هست ناسلامتی !

لینک به ارسال

امير جان اينجارو هم يه نگاهي بنداز كه توسط دوست عزيزم جناب محمد آقا نبي نوشته شده ..

• امتیاز 4
لینک به ارسال

امير جان اينجارو هم يه نگاهي بنداز كه توسط دوست عزيزم جناب محمد آقا نبي نوشته شده ..

واقعا ممنون

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

ارسالی ۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۶:۵۳

سلام

من این گزینه هایی که گفتین رو زدم ولی باز هم چکیده مطلب رو میاره

(این رو هم بگم که از یه افزونه دیگه که استفاده میکنم تمام مطلب رو میاره پس مشکل از فید سایت نیست)

و اینکه این ارور هم وجود داره:

Warning: shell_exec() has been disabled for security reasons in public_html/wp-content/plugins/feedwordpress/feeds-page.php

ویرایش شده توسط control
لینک به ارسال

سلام

اینجا بخش خرید هست برای سوالتون در انجمن تاپیک جدید باز کنید.

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

سلام من افزونه رو نصب کردم و طبق عکس انجام دادم

به طور کامل پست ارسال میکنه ولی عکس پست ها به سایت خودم نمیاد

لینک به ارسال

من الان خیلی وقته که دارم از افزونه پیش فرض که اسمش هم هست Import Wordpress استفاده میکنم

و چندین بار از سایت به لوکال هاست از لوکال هاست به یک سایت وردپرسی دیگه مطلب کپی کردم

تا حالا 1 بار هم مشکلی پیش نیومده نه مطلب ها قروقاطی شدن نه برچسب ها نه کاربران نه دسته ها نه برگه ها و .......

موفق باشید

ویرایش شده توسط Rapid
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

بعد از اینکه همه تنظیمات رو انجام دادم مثلا اگه بخوام توی ادامه مطلب یه جای خاصی نمایش بدم باید چطوری فراخوانیش کنم؟!شورت کد داره؟!

چطوری تو تنظیماتش زمینه دلخواه تصویر شاخص هر مطلب رو اضافه کنم؟!

ویرایش شده توسط M.Javad
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...