رفتن به مطلب

دادان محدويت به نويسنده

پست های پیشنهاد شده

سلام من مي خوام براي سايتم نويسنده بگيرم مي خواستم بدونم چه جوري اونا بتونند به سي پنل براي آپلود فايل دسترسي داشته باشند ولي با محدوديت يا يك يوزر جدا براي ftp تا با برنامه ها بتونند به اف تي پي دسترسي داشته باشد=ند

لینک به ارسال

سلام نیازی به دسترسی نیست در خود ویرایشگر وردپرس هست کی می تونی فایلتو آپ کنی و اگه هم خواستی میتونی پوشه اون رو تغییر بدی

لینک به ارسال

برای دسترسی ای که می خواهید بسته به پنلتون اگر اجازه ی ساخت نا محدود ftp دارید می تونید براشون بسازید و الا با اسکریپت های دایرکتوری که تعدادشون زیاده می تونید بخش هایی رو بهشون بدید ولی شخصا هیچکدوم رو توصیه نمی کنم

و با پیشنهاد مهام عزیز موافق ترم با افزونه های تغییر دسترسی آپلود رو می تونید برای کاربران کنترل کنید

مي خوام به سي پنل دسترسي داشته باشه ولي با محدوديت

نمی دونم چه سایتی دارید ولی ارتباط نویسندگان با توجه به تعدد و مسئولیت قانونی نداشتن به سی پنل اشتباه جبران ناپذیریه

لینک به ارسال

بهشون در وردپرس باید دسترسی بدید.

بعد هم یک افزونه برای آپلود فایل فعال کنید و بهشون دسترسی آپلود فایل بدید. یا اینکه یک اسکریپت آپلود نصب کنید و بهشون دسترسی بدید تا آپلود کنن.

لینک به ارسال

در وردپرس چند رتبه ی کاربری با دسترسی معین تعریف شده که دسترسی مشارکت - نویسنده و ویرایشگر برای ارسال مطلب بازه

نوشته های کاربران دسته ی مشارکت بعد از تایید مدیر یا یک ویرایشگر منتشر می شه

نویسندگان اجازه ی انتشار دارند

ویرایشگران اجازه انتشار و ویرایش نوشته های دیگر و همینطور تایید نوشته های منتظر تایید را دارند و مدیر هم دسترسی کامل دارد دسترسی مدیر را هرگز به کسی ندهید ولی باقی دسترسی ها در اختیار شماست

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

در وردپرس چند رتبه ی کاربری با دسترسی معین تعریف شده که دسترسی مشارکت - نویسنده و ویرایشگر برای ارسال مطلب بازه

نوشته های کاربران دسته ی مشارکت بعد از تایید مدیر یا یک ویرایشگر منتشر می شه

نویسندگان اجازه ی انتشار دارند

ویرایشگران اجازه انتشار و ویرایش نوشته های دیگر و همینطور تایید نوشته های منتظر تایید را دارند و مدیر هم دسترسی کامل دارد دسترسی مدیر را هرگز به کسی ندهید ولی باقی دسترسی ها در اختیار شماست

الان من یه نویسنده رو سطح دسترسیشو گذاشتم روی مشارکت کننده ، اما نمیتونه عکس آپلود کنه ، مشکلش رو چجوری حل کنم ؟

لینک به ارسال

الان من یه نویسنده رو سطح دسترسیشو گذاشتم روی مشارکت کننده ، اما نمیتونه عکس آپلود کنه ، مشکلش رو چجوری حل کنم ؟

مشارکت کننده امکان آپلود نداره

میتوانید با افزونه user role editor دسترسی دهید

لینک به ارسال

مشارکت کننده امکان آپلود نداره

میتوانید با افزونه user role editor دسترسی دهید

تشکر پارسا جان ، من افزونه رو نصب کردم ، اما گزینه ای پیدا نکردم که دسترسی آپلود رو به مشارکت کننده هام بدم ! ممنون میشم یکم این افزونه رو توضیح بدید

لینک به ارسال

تشکر پارسا جان ، من افزونه رو نصب کردم ، اما گزینه ای پیدا نکردم که دسترسی آپلود رو به مشارکت کننده هام بدم ! ممنون میشم یکم این افزونه رو توضیح بدید

گزینه

http://quick-markup.com/image/531c1744f2c1b

لینک به ارسال

تصاویر ضمیمه رو ببینید . من اصلا همچین گزینه هایی رو ندارم

post-2273-0-66358200-1394359186_thumb.jppost-2273-0-26107900-1394359189_thumb.jp

لینک به ارسال

زیر منوی user rolde editor منوی کاربران

یا در مدیریت کاربران » گزینه زیر هر کاربر

لینک به ارسال

زیر منوی user rolde editor منوی کاربران

یا در مدیریت کاربران » گزینه زیر هر کاربر

خیلی خیلی ممنون پارسا جان ، راستی میشه با همین افزونه به اون شخص دسترسی ویرایش پیوند یکتا مطالبی که میذاره رو بدیم ؟ واسه سئو میخوام

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...