رفتن به مطلب

نگارش جدید WordPress SEO by Yoast

arshialove

پست های پیشنهاد شده

سلام.

دوستانی که افزونه WordPress SEO by Yoast رو با ورژن جدید 1.5.4.2 به روز کردن آیا مشکلی نداشته؟

چون میخام به روز کنم میترسم مشکلی داشته باشه؟؟!!!

لینک به ارسال

اگر مشکلی داشته باشه که آپدیت نمیدن بیرون ! هر افزونه ایی که قراره آپدیت بشه قبلش کلی به صورت بتا تست میشه و بعد به صورت پابلیک منتشر میشه .

لینک به ارسال

ممنون

حرف شما درسته!

توي يه سايتي قبلا خوندم بعضي از نكارش هاي جديدش با مشكل برميخوره!واسه همين قبل از به روز رساني گفتم دوستان احتمالا بايد به روز رساني كرده باشن

اينم لينكش واسه دوستاني كه بخونن! http://nimlog.com/%D8%A7%D8%AD%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-yoast-wordpress-seo/

لینک به ارسال

خوب اینکه معلومه این نویسنده خودش توی وبلاگش یه مشکل با این افزونه براش پیش اومده که ممکنه این مشکل از هر چیزی باشه از فایل فانکشن پوسته و کلا هر چی که فکرشو بکنی بعد فکر کرده که این افزونه از پایه مشکل داره !!! خیلی از سایت های معروف هم دارن از این افزونه استفاده میکنن این نویسنده حتی 1 درصد هم فکر نکرده اگه این مشکلات رو داشته باشه پس باید واسه همه پیش بیاد نه تنها خودش ! متاسفانه کاربرای ایرانی سریع فقط بلدن در مورد هر چیزی قضاوت کنن بدون هیچ تحقیقی ! حتی این نویسنده به خودش زحمت یه جستجو رو هم نداره !

اول که حرفاش مثل یک نویسنده واقعا تازه کاره و کلیشه ایی ! آپدیت جنبه تبلیغات داره ؟؟؟ عجب !!! :D

خوب چرا وردپرس این همه آپدیت میده ؟؟؟ آپدیت فقط به فیکس کردن مشکلات ختم نمیشه بلکه ارتقای کارایی و اضافه کردن امکانات جدید هم به کار میره !!

به نظرم شما اپدیت کنید من تضمین میکنم هیچ مشکلی واستون پیش نمیاد . ;)

ویرایش شده توسط Alireza Xn
لینک به ارسال

خوب اینکه معلومه این نویسنده خودش توی وبلاگش یه مشکل با این افزونه براش پیش اومده که ممکنه این مشکل از هر چیزی باشه از فایل فانکشن پوسته و کلا هر چی که فکرشو بکنی بعد فکر کرده که این افزونه از پایه مشکل داره !!! خیلی از سایت های معروف هم دارن از این افزونه استفاده میکنن این نویسنده حتی 1 درصد هم فکر نکرده اگه این مشکلات رو داشته باشه پس باید واسه همه پیش بیاد نه تنها خودش ! متاسفانه کاربرای ایرانی سریع فقط بلدن در مورد هر چیزی قضاوت کنن بدون هیچ تحقیقی ! حتی این نویسنده به خودش زحمت یه جستجو رو هم نداره !

اول که حرفاش مثل یک نویسنده واقعا تازه کاره و کلیشه ایی ! آپدیت جنبه تبلیغات داره ؟؟؟ عجب !!! :D

خوب چرا وردپرس این همه آپدیت میده ؟؟؟ آپدیت فقط به فیکس کردن مشکلات ختم نمیشه بلکه ارتقای کارایی و اضافه کردن امکانات جدید هم به کار میره !!

والا همینو بگو

ولی یه افزونه دارم ****** یه باگ داره چند روزه داره هی اپدیت میکنه تند تند زده پکونده :D

لینک به ارسال

آقا علیرضا به مشکل خوردش!وارد هر مطلبی که میشم فقط عنوان سایت میاد عنوان مطلب قبلا همراه عنوان سایت میومد ولی الان نمیاد چرا؟

لینک به ارسال

دوست عزيز قبل از بروز رساني اينطوري نبودش.مال افزونه نيست يه وقتي؟چون فكر ميكنم مطالبم بعد از بروزرساني محبوب نميشن؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...