رفتن به مطلب

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

Morteza

پست های پیشنهاد شده

افزونه اس ام اس وردپرس :

قادر به ارسال پیام همگانی ( گروهی ) نیست ، هیچ اروری نمیده انگار صفحه ریلود میشه و از اول

تمامی چیز ها فعال است از قبیل وب سرویس ، شماره اختصاصی و ...

لینک به ارسال

برای افزونه آماره:

• لطفا در بخش مرورگرها فقط مرورگرهای انسانی (کروم و فایر فاکس و سفری و ..) نمایش داده بشود نه مدل مرورگر روبات‌ها. این وضع آمار را شلوغ و کم مصرف کرده است.(بقیه را با عنوان "باقی مرورگر‌ها" نشان بدهد)
  • لطفا یک ابزارک شکیل برای پیشخوان مدیریت طراحی بفرمایید.
  • افزونه ایرانیست، پس چرا همچنان تاریخ آمارها میلادی است؟ انتظار داریم ایرانی ها از تاریخ و تمدن ایران دفاع کنند!
  • یک پست ثابت برای پیشنهادات انتقادات افزونه باز شود (به علت تعداد مخاطب بالا ) و از این پست مجزا شود. که سازنده بهتر بتواند آنها را ببیند.
  • برون بری آمار ممکن است. اما چرا درون‌ریزی آن میسر نیست؟
  • تنها در یکی از سایتها بخش جدید کشورها فعال است و در سایت دیگر کار نمی کند.
  • از افزونه خوبتان متشکریم.

ویرایش شده توسط NWWG
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

برای افزونه آماره:

• لطفا در بخش مرورگرها فقط مرورگرهای انسانی (کروم و فایر فاکس و سفری و ..) نمایش داده بشود نه مدل مرورگر روبات‌ها. این وضع آمار را شلوغ و کم مصرف کرده است.(بقیه را با عنوان "باقی مرورگر‌ها" نشان بدهد)
  • افزونه ایرانیست، پس چرا همچنان تاریخ آمارها میلادی است؟ انتظار داریم ایرانی ها از تاریخ و تمدن ایران دفاع کنند!
  • یک پست ثابت برای پیشنهادات انتقادات افزونه باز شود (به علت تعداد مخاطب بالا ) و از این پست مجزا شود. که سازنده بهتر بتواند آنها را ببیند.

با همش موافقم به جز دو تاش یک این که تاریخش چرا میلادی هست این به خاطر اینه که نیومدند وابسطش کنند به افزونه جلالی انشاء الله بسته پارسی گروه منتشر بشه همه جای وردپرس فکر کنم خود به خود شمسی بشود ;)

در مورد کشور ها هم باید از داخل تنظیمات فعالش کنید و هر چند مدت یکبار تیک آپدیت دیتابیس geoip رو بزنید تا آی پی های جدید رو بتونه شناسایی کنه و ناشناخته نزنه من خودم دیدم داره از هر 5 تا 3 تا رو ناشناخته می زنه دیتابیسش رو اپدیت کردم هم اونا درست شد هم تا الان تقریبا همه رو پرچم کشورشون رو می زنه ;)

لینک به ارسال
برای افزونه آماره:

یاد مجلس افتادم :lol: (شیوه بیان)

من هم کاملا موافقم! حالا جناب رئیس لطفا بیاد تصویبش کنه :ph34r:

لینک به ارسال

سلام

با این افزونه اماره به مشکل برخوردم

تا مدتی پیش به درستی کار میکرد

بعد از اینکه هاستمو انتقال دادم افزونه قاطی کرده

و فشار زیادی به سرور میاوردش

آمار رو غلط نشون میداد

یعنی کاربران آنلاین رو خالی نمیکرد و یادمه کاربران آنلاینم بالاتر از 120 نفر نرفته بود

اما الان 800 نفر زده !! یا خدا

تعداد بازدید رو بیشتر نشون میداد

افزونه را غیر فعال کردم بعدش که خواستم فعال کنم ارور داد " فعال کردن افزونه با مشکل مهمی مواجه شد "

بعد حذف کردمش

حالا هم که میخوام نصب کنم ارور میده و اجازه نصب نمیده و میگه " امکان آپلود چنین فایلی نیست "

جریان چیه؟

لینک به ارسال

درمورد افزونه آماره هرکی سوال داره جوابش داده میشه ولی افزونه اس ام اس هیچکس هیچ جوابی نمیده ... :|

افزونه اس ام اس وردپرس :

قادر به ارسال پیام همگانی ( گروهی ) نیست ، هیچ اروری نمیده انگار صفحه ریلود میشه و از اول

تمامی چیز ها فعال است از قبیل وب سرویس ، شماره اختصاصی و ...

لینک به ارسال

مشکل افزونه wp-sms خاص هست و عمومی نیست

در نگارش جدید مشکلات رفع خواهد شد

• امتیاز 1
لینک به ارسال

مشکل افزونه wp-sms خاص هست و عمومی نیست

در نگارش جدید مشکلات رفع خواهد شد

هرروز یک ورژن جدید آپدیت می کنید ولی تغییری در پلاگین نمی بینم

لینک به ارسال

سلام؛

من الان که افزونه WP-Parsidate رو آپدیت کردم، صفحه افزودن نوشته یا برگه بطور کامل لود نمیشه و بعد از غیرفعالسازی این مشکل حل میشه!

لطفا بررسی کنید.

لینک به ارسال

سلام؛

من الان که افزونه WP-Parsidate رو آپدیت کردم، صفحه افزودن نوشته یا برگه بطور کامل لود نمیشه و بعد از غیرفعالسازی این مشکل حل میشه!

لطفا بررسی کنید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام

افزونه اماره رو اپدیت کردیم به اپدیتی که امروز منتشر شده بود ، تمام بازدید موتور های جستجو و بازدید کننده امروز و دیروز به هم ریخت! دیروز امد روی 120 که 30 برابر این بوده! و امروز امد رو 10 که 50 برابر کمتر از اونیه که قبل اپدیت بود! تغیرات این افزونه چی بوده که اینطوری شد؟

لینک به ارسال

سلام

افزونه اماره رو اپدیت کردیم به اپدیتی که امروز منتشر شده بود ، تمام بازدید موتور های جستجو و بازدید کننده امروز و دیروز به هم ریخت! دیروز امد روی 120 که 30 برابر این بوده! و امروز امد رو 10 که 50 برابر کمتر از اونیه که قبل اپدیت بود! تغیرات این افزونه چی بوده که اینطوری شد؟

منم بعد آپدیت تعداد بازدیدام و ورودی هام کم شده دلیلشم اینه که افزونه دقیق تر شده و امار رو دقیق تر می شمرد ;)

لینک به ارسال

بعد یه مشکل دیگه هم دارم.افزونه ای رو اگه بخوام از درون وردپرس نصب کنم ازم نام میزبان شناسه FTP رمز FTP می خواد اینارو درست می زنم اما وارد نمیشه.

[sharedmedia=tutorials:tutorials:4]

• امتیاز 1
لینک به ارسال

با عرض سلام خدمت دوستان

1-در مورد افزونه آمارگیر :

بعد از بروزرسانی وردپرس به نسخه 3.8 و همچنین بروزرسانی افزونه آمارگیر به اخرین نسخه ، نمودارهای افزونه نمایش داده نمیشن ... علت چیه ؟

post-664-0-44071900-1390234776_thumb.jpg

2- این افزونه جدید بسته فارسی ساز ، بر روی وردپرس فارسی هم نصب میشه ؟

چون ما امکانش نیست که وردپرس مون رو حذف کنیم و به خاطر این افزونه نسخه انگلیسی رو نصب کنیم

با تشکر

لینک به ارسال

2- این افزونه جدید بسته فارسی ساز ، بر روی وردپرس فارسی هم نصب میشه ؟

چون ما امکانش نیست که وردپرس مون رو حذف کنیم و به خاطر این افزونه نسخه انگلیسی رو نصب کنیم

نیازی نیست که وردپرس رو حذف کنید. فقط کافیه افزونه جلالی رو حذف کنید بعد این افزونه رو نصب کنید و در قالب هر جا jdate هست به parsidate تبدیل کنید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

سئوال اولم رو نمی دونید ؟

دوست عزیز هر دفعه که می خواهید افزونه رو بروزرسانی کنید و یا نصب کنید بعد از انجام بروز رسانی یا نصب تنظیماتش رو یک چک بکنید موقعی که تازه افزونه رو نصب می کنید باید برید توی تنظیمات فعالی کنید و تیک نمایش ازدید کننده و... رو بزنید و برای نمایش دادن نمودار هم باید از بخشی که مربوط می شه به تنظیمات نمودار یک نوع نمودار رو انتخاب کنید که پیشنهاد بنده خطی هست بازم می تونید به سلیقه خودتون هر کدوم رو دوست داشتید انتخاب کنید :mellow:

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

مرتضی عزیز ، گفته بودی توی ورژن جدید پلاگین پیامک وردپرس مشکل ارسال خبرنامه رفع میشه

ورژن جدید اومد و وقتی میخوای خبرنامه ارسال کنی برای هیچکس ارسال نمیشه و اصلا توی ارسالی ها ثبت نمیشه .

لینک به ارسال

یه پیشنهاد برای افزونه پیامک دارم :

بهتره کامنت هایی که اسپم هستند و توسط اکیسمت جفنگ میشن ، پیامک فرستاده نشه ، اعتبار پیامکون تموم شد !

لینک به ارسال
  • Morteza قفل شد و unpinned this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...