Morteza

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

309 پست در این موضوع قرار دارد

راه حلی برای رفع مشکل افزونه Wordpress Statistics نیست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من افزونه آمارگیر آماره نصب کردم اما بعضی وقتها این افزونه کش میشه چقدر رفرش میزنم شمارهامارگیر ثابت می مونه افزونه کش هم توتال کش است. لطفا راهنمایی در مورد کش نکردن امارگیر توسط این افزونه را اموزش بدید..........!!!!!!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدیدا از وقتی آپدیت شده این خطا رو میبینم:

: parse_url(http://) [function.parse-url]: Unable to parse URL in /------/------/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/log/log.php on line 189

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کمی صبر کنید تا همه خطاها بررسی بشن و در آپدیت جدید درست بشن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ..

من الان افزونه ی wp-hide-post رو دانلود کردم ولی چجوری میتونم فعالش کنم؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ..

من الان افزونه ی wp-hide-post رو دانلود کردم ولی چجوری میتونم فعالش کنم؟؟؟؟

افزونه wp-hide-post کار گروه وردپرس پارسی نیست

تاپیک جدید ایجاد کنید در بخش مربوطه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من افزونه all in seo pack رو آپدیت کردم دیگه سایتم بالا نمیاد حتی از سی پنل هم پاکش کردم ولی کلا یه صفحه سفید میاد ممنون میشم کمکم کنید

اینم آدرس سایتم

http://emarat-hotel.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من افزونه all in seo pack رو آپدیت کردم دیگه سایتم بالا نمیاد حتی از سی پنل هم پاکش کردم ولی کلا یه صفحه سفید میاد ممنون میشم کمکم کنید

اینم آدرس سایتم

http://emarat-hotel.com

افزونه all in seo pack کار گروه وردپرس پارسی نیست

تاپیک جدید ایجاد کنید در بخش مربوطه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

افزونه آب و هوا WP-Parsi Iran weather

بعد از آپدیت با اینکه فایل زبان ترجمه شده ولی همچنان به انگلیسی شهرها را مینویسه ؟؟

دمو

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه رو مجدد دانلود کنید

مشکل برطرف شده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دانلود کردم و نصب کردم. میگه بروزرسانی جدید آپدیت میکنم دوباره همون میشه.

چکار کنم آپدیت نکنم ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نباید اپدیت بده

همون رو نصب کنید و استفاده کنید چون آپدیت همون هست و آپدیت جیدید ندادیم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

افزونه Statistics رو به روزرسانی کردن داخل ابزارک استفاده می کنم ، سایتم کامل لود نمیشه ، نصف سایت بالا میاد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

افزونه Statistics رو به روزرسانی کردن داخل ابزارک استفاده می کنم ، سایتم کامل لود نمیشه ، نصف سایت بالا میاد

حالت دیباگ رو فعال کنید. ببینید خطایی نمایش داده میشود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حالت دیباگ رو فعال کنید. ببینید خطایی نمایش داده میشود

به صورت مستقیم در قالب ازش استفاده کنم یا...؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا دیباگ رو فعال کنید ببینید چه خطایی میده فرقی نمیکنه چطور استفاده می کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا دیباگ رو فعال کنید ببینید چه خطایی میده فرقی نمیکنه چطور استفاده می کنید

چطور

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نباید اپدیت بده

همون رو نصب کنید و استفاده کنید چون آپدیت همون هست و آپدیت جیدید ندادیم

متاسفانه هنوز مشکل داره آقا مرتضی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و تشکر از زحماتتون

من ویجت wp-statistics رو برای نمایش برخی مقادیر مانند تعداد بازدید‌ها و آخرین زمان به روز رسانی سایت روی صفحه خانه قرار دادم. اما متاسفانه با اینکه بسته فارسی ساز jalali را دارم، اعداد ویجت بصورت انگلیسی نمایش داده میشوند.

لطفا راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و تشکر از زحماتتون

من ویجت wp-statistics رو برای نمایش برخی مقادیر مانند تعداد بازدید‌ها و آخرین زمان به روز رسانی سایت روی صفحه خانه قرار دادم. اما متاسفانه با اینکه بسته فارسی ساز jalali را دارم، اعداد ویجت بصورت انگلیسی نمایش داده میشوند.

لطفا راهنمایی کنید.

درود ...

به قسمت تنظیمات افزونه wp-jalali برید و تمامی تیک های روبروی گزینه تبدیل اعداد به فارسی رو فعال کنید و صفحه رو ذخیره کنید، مشکلتون حل میشه .

:)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان چطور می شود افزونه WP-Parsi JW Player که در انجمن هست Player آن را وسط چین کنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان چطور می شود افزونه WP-Parsi JW Player که در انجمن هست Player آن را وسط چین کنیم

برای این سوال باید تاپیک جدید باز کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده به آقا مرتضی پیام دادم گفتم تو این تایپیک مطرح کن حالا هر کسی میاد یه چیزی می گه یعنی اینقدر سخته

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده به آقا مرتضی پیام دادم گفتم تو این تایپیک مطرح کن حالا هر کسی میاد یه چیزی می گه یعنی اینقدر سخته

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط parda
      یکی از روشهای نمایش متن با جلوه های بصری زیبا و کاربردی در سایت استفاده از اسلایدر متن می باشد این نوع اسلایدرها به جای تصویر، نوشته را با دستورهای نگارشی مانند: تگهای هدینگ h یا لینک و … به صورت اسلایدشو نمایش می دهند، معمولا در سایتهای خبری و خدماتی از اسلایدر متن استفاده […]
      یکی از روشهای نمایش متن با جلوه های بصری زیبا و کاربردی در سایت استفاده از اسلایدر متن می باشد این نوع اسلایدرها به جای تصویر، نوشته را با دستورهای نگارشی مانند: تگهای هدینگ h یا لینک و … به صورت اسلایدشو نمایش می دهند، معمولا در سایتهای خبری و خدماتی از اسلایدر متن استفاده می شود تا تیتر جدیدترین اخبار یا نظرات مشتریان درباره کیفیت خدماتی که دریافت کرده اند را در بخشی از سایت نمایش دهند. در این مطلب از گستران وب قصد معرفی چند افزونه اسلایدر متنی وردپرس سبک و بهینه با قابلیتهای پیشرفته و کاربردی Text Slider به همراه افکتهای دیداری زیبا را داریم تا در طراحی قالب وردپرس وب سایت تان از آنها برای ایجاد بخشهای مختلف استفاده کنید، تا انتها همراه ما باشید.
      اولین پلاگین Text Slider نام دارد این پلاگین با دارا بودن افکتهای زیبا و سادگی راه اندازی می تواند برای ساخت اسلایدر متن و نوشته مورد استفاده قرار گیرد. برخی از قابلیتهای افزونه عبارتند از: امکان استفاده از کد میانبر یا تابع php برای استفاده در قالب، دارا بودن چندین افکت زیبا برای تعویض اسلایدها، طراحی واکنش گرا responsive، سازگاری با مرورگرهای مختلف و ie +9، امکان افزودن بی نهایت اسلاید، دارای کلیدهای کنترلی و نمایش صفحه، قابلیت انتخاب تصویر زمینه و … پس از نصب و فعال سازی افزونه با مراجعه به تنظیمات آن امکان شخصی سازی و ساخت اسلایدر میسر می باشد. صفحه افزونه در مخزن
      افزونه اسلایدر متنی بعدی Content text slider on post می باشد، بعد از فعال کردن آن می توان با مراجعه به تب افزونه اسلایدهای مورد نظر را ایجاد کرد از قابلیتهای آن می توان به امکان نمایش اسلایدها از پایین به بالا به صورت عمودی با قابلیت تنظیم سرعت اشاره کرد. این پلاگین را می توان توسط کد میانبر در نوشته و برگه یا کد php در قالب وردپرس مورد استفاده قرار داد.
      دریافت افزونه و اطلاعات بیشتر :
      https://www.gostaranweb.com/
      وب سایت نمونه :
      انتشارات پردازش
    • توسط parda
      یکی از روشهای نمایش متن با جلوه های بصری زیبا و کاربردی در سایت استفاده از اسلایدر متن می باشد این نوع اسلایدرها به جای تصویر، نوشته را با دستورهای نگارشی مانند: تگهای هدینگ h یا لینک و … به صورت اسلایدشو نمایش می دهند، معمولا در سایتهای خبری و خدماتی از اسلایدر متن استفاده […]
      یکی از روشهای نمایش متن با جلوه های بصری زیبا و کاربردی در سایت استفاده از اسلایدر متن می باشد این نوع اسلایدرها به جای تصویر، نوشته را با دستورهای نگارشی مانند: تگهای هدینگ h یا لینک و … به صورت اسلایدشو نمایش می دهند، معمولا در سایتهای خبری و خدماتی از اسلایدر متن استفاده می شود تا تیتر جدیدترین اخبار یا نظرات مشتریان درباره کیفیت خدماتی که دریافت کرده اند را در بخشی از سایت نمایش دهند. در این مطلب از گستران وب قصد معرفی چند افزونه اسلایدر متنی وردپرس سبک و بهینه با قابلیتهای پیشرفته و کاربردی Text Slider به همراه افکتهای دیداری زیبا را داریم تا در طراحی قالب وردپرس وب سایت تان از آنها برای ایجاد بخشهای مختلف استفاده کنید، تا انتها همراه ما باشید.
      اولین پلاگین Text Slider نام دارد این پلاگین با دارا بودن افکتهای زیبا و سادگی راه اندازی می تواند برای ساخت اسلایدر متن و نوشته مورد استفاده قرار گیرد. برخی از قابلیتهای افزونه عبارتند از: امکان استفاده از کد میانبر یا تابع php برای استفاده در قالب، دارا بودن چندین افکت زیبا برای تعویض اسلایدها، طراحی واکنش گرا responsive، سازگاری با مرورگرهای مختلف و ie +9، امکان افزودن بی نهایت اسلاید، دارای کلیدهای کنترلی و نمایش صفحه، قابلیت انتخاب تصویر زمینه و … پس از نصب و فعال سازی افزونه با مراجعه به تنظیمات آن امکان شخصی سازی و ساخت اسلایدر میسر می باشد. صفحه افزونه در مخزن
      افزونه اسلایدر متنی بعدی Content text slider on post می باشد، بعد از فعال کردن آن می توان با مراجعه به تب افزونه اسلایدهای مورد نظر را ایجاد کرد از قابلیتهای آن می توان به امکان نمایش اسلایدها از پایین به بالا به صورت عمودی با قابلیت تنظیم سرعت اشاره کرد. این پلاگین را می توان توسط کد میانبر در نوشته و برگه یا کد php در قالب وردپرس مورد استفاده قرار داد.
      دریافت افزونه و اطلاعات بیشتر :
      https://www.gostaranweb.com/
      وب سایت نمونه :
      انتشارات پردازش
    • توسط david7222222222
      چطور میتونم تقویم یک افزونه ی وردپرس رو شمسی کنم ؟ از تقویم این افزونه برای حسابداری و ثبت قرار ملاقات استفاده میشه و باید در نمایش هم کاملا شمسی باشه.لطفا کمک کنید ممنون
    • توسط zuhair
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضا
      دوستان بنده به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یه پلاکینی دارم که میخوام از پایگاه داده (sql) با شرط روی فیلد تاریخ جستجو کنم و نتایج رو تو جدول نشون بدم.
      مشکل من اینجاست که از تاریخ 1901/12/15 به بعد رو میتونم بخونم و اطلاعات رو بگیرم ، ولی قبل اون تاریخ هرچی بخوام بخونم از تو پایگاه داده برام تاریخ 1970/01/01 ست میکنه و نتایج اون رو برمیگردونه . مثلا اگر بخوام تاریخ  1398/10/29 یاحتی تاریخ 1901/12/14  رو شرط بزارم خودکار تاریخ رو 1970/01/01 ست میکنه و نتایج رو براساس (1970/01/01) نشون میده. 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      با تشکر 
    • توسط Sajad_IRANI
      سلام. در قالب استور کامرس گزینه های قشنگی وجود داره که با حرکت علامت موس روی محصولات گزینه های علاقه مندی، مشاهده سریع، مقایسه و افزودن به سبد خرید (mouse over) نمایش داده میشن. میخواستم بپرسم چطری میشه این گزینه ها رو روی سایتم ایجاد کنم.
      آدرس سایت من:https://pegahproto.ir
      آدرس قالب استور کامرس: https://hamyarwp.com/preview/storecommerce/
      نمونه عکسشو بارگذاری کردم/ ممنون...