رفتن به مطلب

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

Morteza

پست های پیشنهاد شده

جداول زیر رو از طریق phpmyadmin حذف کنید:

vip_roles/vip_users/vip_files/vip_payments

فقط قبل از انجام پشتیبان (بکآپ) فراموش نشه

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

مشکل با افزونه wp-statistics

سلام و خسته نباشید

الان 4 روزه که افزونه آماره برای سایت من با مشکل عجیب مواجه شده !

مشکل اینه که تعداد بازدید کنندکان از تعداد بازدید بیشتر میزنه !!

مثلا واسه دیروز نوشته :

بازدید : 9

بازدید کننده : 87

خواهشن اگه کسی میدونه چجوری مشکل حل میشه ی کمکی برسونه. مرسی

ویرایش شده توسط mostafa_d26
لینک به ارسال

مشکل با افزونه wp-statistics

سلام و خسته نباشید

الان 4 روزه که افزونه آماره برای سایت من با مشکل عجیب مواجه شده !

مشکل اینه که تعداد بازدید کنندکان از تعداد بازدید بیشتر میزنه !!

مثلا واسه دیروز نوشته :

بازدید : 9

بازدید کننده : 87

خواهشن اگه کسی میدونه چجوری مشکل حل میشه ی کمکی برسونه. مرسی

دوست عزیز این مسئله قبلا هم پیش اومده و راه حلش رو دادند دوستان یک چرخی توی همین تاپیک یا تاپیک های دیگه بزنید باید پیداش کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

دوست عزیز این مسئله قبلا هم پیش اومده و راه حلش رو دادند دوستان یک چرخی توی همین تاپیک یا تاپیک های دیگه بزنید باید پیداش کنید

من که هرچقدر گشتم نبود ...

از چند روز پیش بازدید ها از بازدید کننده ها به شدت کمتره ، مثل این میمونه که جاهاشون عوض شده باشه...

لینک به ارسال

متاسفانه بعضا این مشکل دیده شده و راه حل قطعی نداره

بنظر میرسه روی سرورهای مختلف ناهماهنگی هایی داره

باید تغییرایت در نسخه بعدی داده بشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

من مشکلمو درباره افزونه

wp-Statistics

اینجامطرح کردم. در جواب Morteza، اگر حذف کنم و دوباره نصب کنم اطلاعاتش از بین نمیره؟ برام خیلی مهمه

ضمنا من نمیتونم چیزی از پنل مدیریت حذف کنم ( افزونه یا پوسته حتی! ) پیغام زیر میاد:

"افزونه‌ها نمی‌توانند به‌دلیل خطای زیر پاک شوند: پوشه افزونه‌های وردپرس پیدا نشد."

ویرایش شده توسط poriia
لینک به ارسال

من مشکلمو درباره افزونه

wp-Statistics

اینجامطرح کردم. در جواب Morteza، اگر حذف کنم و دوباره نصب کنم اطلاعاتش از بین نمیره؟ برام خیلی مهمه

نه اگر دیتابیس رو تغییر ندهید

لینک به ارسال

من مشکلمو درباره افزونه

wp-Statistics

ضمنا من نمیتونم چیزی از پنل مدیریت حذف کنم ( افزونه یا پوسته حتی! ) پیغام زیر میاد:

"افزونه‌ها نمی‌توانند به‌دلیل خطای زیر پاک شوند: پوشه افزونه‌های وردپرس پیدا نشد."

من چند بار این مشکل برام پیش اومده و تنها با حذف افزونه مشکل حل نمی شه، بلکه باید اطلاعات رو هم از دیتابیس پاک کنی.

البته برای اینکه آمار ها از بین نره، می تونی اون رو یاداشت کنی و بعد از اینکه از دیتابیس حذف کردی و افزونه رو هم پاک کردی، وقتی دوباره نصبش کردی در دیتابیس آمار قبلی رو به آمار جدید اضافه کنی

لینک به ارسال

من چند بار این مشکل برام پیش اومده و تنها با حذف افزونه مشکل حل نمی شه، بلکه باید اطلاعات رو هم از دیتابیس پاک کنی.

البته برای اینکه آمار ها از بین نره، می تونی اون رو یاداشت کنی و بعد از اینکه از دیتابیس حذف کردی و افزونه رو هم پاک کردی، وقتی دوباره نصبش کردی در دیتابیس آمار قبلی رو به آمار جدید اضافه کنی

یادددداشت کنم!!!؟ کلی دیتا داخل این افزونه دارم! چطوری یادداشت کنم؟

دستی حذف کنم و بعد دوباره نصبش کنم میشه؟

لینک به ارسال

شما اگه می خوای مشکلت حل بشه، باید هم افزونه رو پاک کنی و هم از دیتابیس اطلاعات رو پا کنی.

شما فقط می تونی آمار کل بازدید و بازدیدکننده رومجددا" اضافه کنی، اون ها رو بعد اینکه مجددا" افزونه رو نصب کردی از دیتابیس اضافه کن.

راه دیگه ای نداره

• امتیاز 1
لینک به ارسال

مشکلم حل شد.

برای اینکه اطلاعاتم از بین نره یک Export از جدول هام گرفتم بعد حذفشون کردم. نسخه جدید افزونه رو دانلود کردم. دستی نصبش کردم و جدول هارو برگردوندم. هم اطلاعاتم حفظ شد و هم مشکلم برطرف شد.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

مشکل با افزونه WP-Parsi JW Player

با سلام و خسته نباشید

مشکل در پخش ویدیو دارم اینکه در مرورگر کروم بعد از کلیک بر روی دکمه پلی ارور میده و میره برای دانلود ویدیو و در مرورگر فایرفاکس بعد از کلیک بر روی دکمه پلی حتما باید لودینگ دانلود ویدیو تا آخر به پایان برسد تا ویدیو پخش شود و به اندازه پیشرفت دانلود ویدیو پخش نمی شود !!!

شورت کدی که استفاده میکنم:

[wppjwp preview="http://www.didebani.com/up/bandari2.jpg" video="http://www.didebani.com/wp-content/files/bandari.mp4" duration="110"]

صفحه نمونه:

http://www.didebani.com/%D8%AA%D8%B3%D8%AA/

لینک به ارسال

احتمال زیاد مشکل از فرمت mp4 هست.

بررسی کنید چه رفمتی از زیرمجموعه های mp4 هست؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

آقا قرار نیست این تاریخ شمسی توی افزونه آماره درست بشه؟خوب آپدیت میدید بیرون، این مورد رو هم درست کنید.تاریخ به میلادی حساب می کنه و آمار و ارقام دقیق محاسبه نمیشه برای روز.

ممنون

لینک به ارسال

چه فرمتی از زیرمجموعه های mp4 باید باشد ؟؟؟

زیر مجموعه های زیادی داره

شما اگر یک نمونه با زمان کم اینجا قرار بدید تا تست کنیم نتیجه رو بهتون میگم

آقا قرار نیست این تاریخ شمسی توی افزونه آماره درست بشه؟خوب آپدیت میدید بیرون، این مورد رو هم درست کنید.تاریخ به میلادی حساب می کنه و آمار و ارقام دقیق محاسبه نمیشه برای روز.

ممنون

کارها و پروژه های شرکتی و روزانه، پاسخ به مشکلات در انجمن، زمان بندی و کارهای گروه و زندگی روزمره

اینها رو درنظر بگیرید و کمی صبر داشته باشید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

زیر مجموعه های زیادی داره

شما اگر یک نمونه با زمان کم اینجا قرار بدید تا تست کنیم نتیجه رو بهتون میگم

خیلی جالبه اگر کلیپ های سایت آپارات را بزارم یا دانلود کنم و در سایت خودم آپلود کنم و در jw player بزارم خیلی قشنگ جواب میده و مشکلی ندارم ولی خودم با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate به هر فرمت mp4 تبدیل میکنم پخش نمی شود و مشکل دارم. با این تفاسیر مشکل از فرمت می باشد. حالا پیشنهاد شما برای تبدیل ویدیوهای بنده به فرمت mp4 چه نرم افزار یا راهکاری است که هم حجم را به طور قابل ملاحظه ای کاهش دهد هم از کیفیت آن نکاهد ؟؟؟

لینک به ارسال

اتفاقا میخواستم بگم از این نرام افزار استفاده می کنید یا خیر.

احتمالا خروجیش m4a هست برای همین نشون نمیده

لینک به ارسال

اتفاقا میخواستم بگم از این نرام افزار استفاده می کنید یا خیر.

احتمالا خروجیش m4a هست برای همین نشون نمیده

خوب نگفتید از چه نرم افزاری استفاده کنم ؟

لینک به ارسال

سلام

افزونه ایجاد فهرست درختی WP-Parsi navigation trees

به چه صورت میشه کاری کرد که زیر مجموعه ها به صورت معمول بسته باشند و زمانی که به موضوع اصلی میریم زیرمجموعه ها به نمایش در بیاید.

ممنون

لینک به ارسال

بطور معمول بایدبسته باشن اگر بسته نیستن در کدهای استایل به ul ul ها کافیه display:none بدید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

بطور معمول بایدبسته باشن اگر بسته نیستن در کدهای استایل به ul ul ها کافیه display:none بدید

سلام

متاسفانه هرکاری کردم درست نشد. همیشه به صورت تصویر زیر هست چه در موضوع دیگه و یا خودش همیشه زیرمنوها باز هست!

post-26-0-66132600-1375969501_thumb.png

کدها رو در زیر قرار دادم تا لطفا راهنمایی کنید. ممنون

<div id="sidebar-first">
<?php get_sidebar(); ?>
</div>

/* block menu's */
ul.menu {
border:medium none;
list-style:none outside none;
text-align:left;
}
#sidebar-first ul.menu li {
margin: 0;
padding: 0;
text-transform: uppercase;
font-size: 12px;
font-family: "Trebuchet MS";
font-weight: normal;
}
#sidebar-first ul.menu li a {
color: #00297C !important;
display: block;
padding: 5px;
background: url(images/menubreak.png) no-repeat 0 100%;
}
#sidebar-first ul.menu li li a:link {
text-transform: none;
background: none !important;
padding: 5px 0 0 15px;
list-style-type: none;
}
#sidebar-first ul.menu li li a:hover {
text-transform: none;
background: none !important;
padding: 5px 0 0 15px;
}
#block-menu-menu-industries {
background: url(images/menubreak.png) no-repeat 0 100%;
}
#sidebar-first ul.menu li li li, #sidebar-first ul.menu li li ul {
display: none;
}

لینک به ارسال

درود

من تمامی افزونه هارا غیرفعال کردم ( بجز Wordpress Statistics ) از دوباره افزونه ( Wordpress Statistics ) رو نصب کردم حتی فایل های دیتابیس هم پاک کردم و زمان محلی را هم تغییر دادم بر روی 4:30 ( 3:30 جور در نیمیومد با ساعت ) در کل هر کاری بگید کردم اما این ساعت تنظیم نشد روی ساعت ایران

اینم عکس هاش:

post-2979-0-04459000-1375972721_thumb.pnpost-2979-0-73599400-1375972724_thumb.pn

ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به ارسال

سلام

متاسفانه هرکاری کردم درست نشد. همیشه به صورت تصویر زیر هست چه در موضوع دیگه و یا خودش همیشه زیرمنوها باز هست!

اگر آدرس سایت رو بدید بهتر میشه بررسی کرد

من تمامی افزونه هارا غیرفعال کردم ( بجز Wordpress Statistics ) از دوباره افزونه ( Wordpress Statistics ) رو نصب کردم حتی فایل های دیتابیس هم پاک کردم و زمان محلی را هم تغییر دادم بر روی 4:30 ( 3:30 جور در نیمیومد با ساعت ) در کل هر کاری بگید کردم اما این ساعت تنظیم نشد روی ساعت ایران

بررسی کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • Morteza قفل شد و unpinned this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...