رفتن به مطلب

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

Morteza

پست های پیشنهاد شده

سلام ، راهی هست جداول و نمودار های آماره رو به بخش داشبورد افزود ؟

سلام، احتمال دارد در نسخه های آینده ابزارک پیشخوان نیز اضافه شود.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقا مصطفی عزیز.

افزونه آماره واقعا جالب شده.

فقط تو این ورژن جدید برا من بعد ساعت 12 شب آمارهام رفرش نمیشن و فک میکنم تا چندین ساعت همینطور میمونه!!!

به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟!؟

سلام؛ منطقه زمانی را طوری تنظیم کنید که در صفحه نمایش آمار، زمان دقیق باشد.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

افزونه wp-statistics آمار رو نشون میداد اما امروز رو نمایش آمار میرم چیزی نمایش نمیده افزونه رو فیر فعال کردم خواستم دوباره فعال کنم که گفته به‌دلیل داشتن مشکلی جدی افزونه فعال نشد.

کسی همچین مشکلی داره ؟

لینک به ارسال

سلام، منطقه زمانی رو +3:30 باید تغییرش بدم؟!؟!؟

این مشکل تو این ورژن به وجود اومده و قبلا این مشکل رو نداشتم!!!

لینک به ارسال

مصطفی جان منم همین مشکل رو دارم - منطقه ی زمانی هم درست تنظیم شده ولی باز هم ساعت 12 تا یه مدتی آمار رو نشون نمی ده !‌

لینک به ارسال

مصطفی جان منم همین مشکل رو دارم - منطقه ی زمانی هم درست تنظیم شده ولی باز هم ساعت 12 تا یه مدتی آمار رو نشون نمی ده !‌

مشکلش حل شد - من برای منطقه ی زمانی 3:30+ گزاشته بودم که الان تغییر دادم به تهران - درست شد - چرا باید این دو با هم متفاوت باشند ؟

لینک به ارسال

سلام،

افزونه wp-statistics آمار رو نشون میداد اما امروز رو نمایش آمار میرم چیزی نمایش نمیده افزونه رو فیر فعال کردم خواستم دوباره فعال کنم که گفته به‌دلیل داشتن مشکلی جدی افزونه فعال نشد.

کسی همچین مشکلی داره ؟

مابقی افزونه هارا غیرفعال کنید.

از آخرین نسخه از افزونه نیز استفاده کنید.

سلام، منطقه زمانی رو +3:30 باید تغییرش بدم؟!؟!؟

این مشکل تو این ورژن به وجود اومده و قبلا این مشکل رو نداشتم!!!

بله.

مشکلش حل شد - من برای منطقه ی زمانی 3:30+ گزاشته بودم که الان تغییر دادم به تهران - درست شد - چرا باید این دو با هم متفاوت باشند ؟

چون افزونه براساس تابع date_default_timezone_set کار میکند و پارامتر آن را از منطقه زمانی وردپرس میگیرد.

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

با اينكه قسمت نمايش در منو بار رو بله زدم ولي متاسفانه ايكوني كه تو منوي منديريت سايت هستش و با بردن ماوس روي اون امار رو نشون ميده ، نمايش داده نميشه اصلا نيست اين ايكونه!

افزونه اماره....

لازم به ذكره كه اين افزونه روي سايت فروشگاه ما اينطوري شده و روي سايت اصلي درسته! و باز اين رو عرض كنم كه دقيقا همون افزونه هايي كه توي سايت اصلي هست بدون كمي و كاستي روي فروشگاهم هست! لذا نميشه گفت با چيزي تداخل داره چون اگر اينطور بود توي سايت اصلي مشكلي نميبود! متشكرم

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

سلام

با اينكه قسمت نمايش در منو بار رو بله زدم ولي متاسفانه ايكوني كه تو منوي منديريت سايت هستش و با بردن ماوس روي اون امار رو نشون ميده ، نمايش داده نميشه اصلا نيست اين ايكونه!

افزونه اماره....

لازم به ذكره كه اين افزونه روي سايت فروشگاه ما اينطوري شده و روي سايت اصلي درسته! و باز اين رو عرض كنم كه دقيقا همون افزونه هايي كه توي سايت اصلي هست بدون كمي و كاستي روي فروشگاهم هست! لذا نميشه گفت با چيزي تداخل داره چون اگر اينطور بود توي سايت اصلي مشكلي نميبود! متشكرم

سلام، در نسخه بعدی مشکل حل میشود.

خودتان هم میتوانید موقت مشکل را حل کنید. فقط یک wp_ در پیشوند آپشن منوبار اضافه کنید حل میشود.

در سایت قبلی شما چون با آپشن قبلی در دیتابیس ذخیره شده است.

فایل ضمیمه شده را در افزونه قرار دهید تا موقت مشکلتان حل شود :)

settings.php

• امتیاز 4
لینک به ارسال

سلام،

مابقی افزونه هارا غیرفعال کنید.

از آخرین نسخه از افزونه نیز استفاده کنید.

از آخرین نسخه استفاده می کنم اما متوجه شدم افزونه wp-jalali فعال باشه افزونه ی Wordpress Statistics امار گیر کار نمیکنه و غیر فعال بکنی دیگه فعال نمیشه و ارور افزونه به دلیل داشتن مشکل جدی فعال نمی شود.

چاره ی کار چیه داداش ؟

ویرایش شده توسط pdf-book
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

از آخرین نسخه استفاده می کنم اما متوجه شدم افزونه wp-jalali فعال باشه افزونه ی Wordpress Statistics امار گیر کار نمیکنه و غیر فعال بکنی دیگه فعال نمیشه و ارور افزونه به دلیل داشتن مشکل جدی فعال نمی شود.

چاره ی کار چیه داداش ؟

این خطا مربوط به همنام بودن توابع است! ولی بعید میدونم توابع همنامی داشته باشیم!

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

مشکل بزرگ با اماره از وقتی بروز کردمش توی پنل مدیریت جزییات امار همخه رفته تو هم چیکار کنم می خواهید عکس بزارم ببینید چی شده

لینک به ارسال

سلام

من افزونه آماره رو روی وردپرسم فعال کردم، ولی زبونش انگلیسیه!

مشکل از کجاست؟

وردپرسم هم نسخه رسمی فارسی هست.

لینک به ارسال

وقتی نصبش می کنم و فعالش می کنم این ارور ها میاد

چیکار کنم ؟

عکس :

http://quick-markup.com/image/5166dee4c81d7

لینک به ارسال

سلام،

چطور میشه سایز فونت نمایشی ( خروجی روی سایت ) را تغییر داد ؟

فایل style.css پوسته را ویرایش کنید.

مربوط به ul و li های ابزارک میشود.

مشکل بزرگ با اماره از وقتی بروز کردمش توی پنل مدیریت جزییات امار همخه رفته تو هم چیکار کنم می خواهید عکس بزارم ببینید چی شده

در نسخه 3.1.1 مشکل حل شد.

سلام

من افزونه آماره رو روی وردپرسم فعال کردم، ولی زبونش انگلیسیه!

مشکل از کجاست؟

وردپرسم هم نسخه رسمی فارسی هست.

بقیه افزونه ها را غیرفعال و پوسته را تغییر دهید، شاید مشکل از این ها باشد.

وقتی نصبش می کنم و فعالش می کنم این ارور ها میاد

چیکار کنم ؟

عکس :

http://quick-markup....e/5166dee4c81d7

وردپرس و افزونه را به روز کنید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

بقیه افزونه ها را غیرفعال و پوسته را تغییر دهید، شاید مشکل از این ها باشد.

این کارو انجام دادم، ولی فایده ای نداشت!

لینک به ارسال

دوست عزیز من از اخرین نسخه استفاده می کنم قبلشم هیچ مشکلی نداشتم وقتی اپدیت کردم اینجوری شد افزونه رو غیر فعال و فعال کردم بازم اینجور بود حذف و دوباره نصب کردم بازم مشکل داشت

لینک به ارسال

post-1293-0-01409500-1365732741_thumb.jp

به تصویر بالا نگاه کنید سمت چپ و راست سمت چپ که همه گزینه ها اومده روی هم و قاطی شده در حالی که قبلا خیلی بهتر بود سمت راستم که از همون اول که افزونه کاملا برز شد وجود داشت و بهتون گفتم گفتید که در بروزرسانی های بعدی درست می شه ولی درست نشد

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

افزونه Wordpress Statistics هنوز مشکل داره . باید افزونه های WordPress SEO و wp-jalali رو غیر فعال کنم تا کار کنه

راهی برای رفع این مشکل هست؟

لینک به ارسال

سلام

بعد از به روز رسانی افزونه ی wp-statistics در قسمت بهترین سایت های ارجاع دهنده این پیغام نمایش داده میشه

Warning: parse_url(file://C:\\Documents and Settings\\ali\\My Documents\\Downloads\\174.htm) [function.parse-url]: Unable to parse URL in public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/log/log.php on line 189

مشکل از افزونست یا فایل function من مشکل داره

لینک به ارسال

این مشکل از افزونه نیست

داره از لوکال شما و از یک فایل html خطا میگیره!

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • Morteza قفل شد و unpinned this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...