رفتن به مطلب

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

Morteza

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه wp statics با افزونه کش و افزایش سرعت تداخل نداره؟ منظورم اینه مثلا بعد از اولین بازدید کاربر ممکنه با کش کردن اطلاعات کاربر بازدید های بعدی به حساب نیاد

در کل شما استفاده از کدوم افزونه افزایش سرعت سایت و کش رو در کنار افزونه wp statics پیشنهاد میکنید؟

ممنون

با سلام و احترام برای من که خیر الان در حال استفاده ی باشم و هیچ مشکلی ندارد بازدید ها هم به راحتی ثبت میشن

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام آیا میشه از این افزونه بجای افزونه WP post view استفاده کرد؟

یعنی در سایدبار سایت آمار بازدید از مطالب را نمایش داد (پر بیننده ترین صفحات همراه با میزان بازدید) نمیخوام دو افزونه آمار داشته باشم

الان در صفحه نوشته ها آمار بازدید از مطالب نمایش داده میشه اما آیا میشه توی سایت هم به نمایش گذاشت ممنون

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام به همه دوستان و اساتید

چند ماهی هست برای من آمار روزانه افزونه wp statics حدود ساعت هشت شب صفر میشه.

مشکل از کجاست و چجوری درستش کنم؟

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
در در 12/27/2014 at 04:34، Parsa گفته است :

بروزرسانی کنید به نگارش 2.1 این مشکل رفع شده

نسخه 2.2 رو نصب کردم ولی هنوز این مشکل هست

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

ساعت سرور من روی تهران تنظیم شده. ساعت وردپرس رو روی UTC+0 که میزارم تو همون صفحه تنظیمات ساعت رو درست نشون میده، پلاگینها هم ساعت درست رو نشون میدن، اما تو صفحه‌ی پست جدید ساعت اشتباه است. نظری دارین؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

دوستان وردپرسی ضمن سپاس از افزونه خوب آماره یا به عبارتی wp-statistics ، آیا میشه با این افزونه نوشته های پر بازدید در یک محدوده زمانی رو در ابزارک ها نمایش داد؟

با توجه به صفحه برگه ها در این افزونه که برگه ها و نوشته های پربازدید رو نشون میده فکر میکنم این امکان وجود داشته باشه اما نمیدونم چطوری این کار رو باید انجام داد. هر چند که Greg Ross در تاپیک افزونه به یکی این جوابو داده:

No, we're not per say a top posts plugin for the font end, our primary focus is on the admin interface.

There are some shortcodes you can use on the front end, see the manual for details.

عزیزان وردپرسی اگر کدی در این زمینه دارن معرفی کنن. ممنون

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با درود

دوستان گرامی من با این افزونه به مشکل برخوردم. توی پست های قلبی همگی گزینه های این افزونه که زیر پست ها وجود داره فعال بود و با بهره گیری از اونها پست رو سئو می کردن و چرا غ سئو به رنگ سبز در میومد

اکنون یک پست تازه ایجاد کردم ولی گزینه های زیرین که می گفت پست چه مشکلاتی داره و ... فعال نمی شه و نمیاد که بتونم اصلاحش کنم. لطفا در این زمینه راهنمایی کنید

این هم عکسی از گزینه های افزونه که محدود هستند و به نمایش در نمیان

نشانی اینترنتی تارنما:

http://dashtiali.ir/

Cap695ture.JPG

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام من این ارور رو هنگام انتخاب گزینه بارگذاری افزونه و انتخاب گزینه create content از wp-ap-manager مشاهده می کنم لطفا کمک  کنید پون کارمو لنگ کرده با تشکر

Fatal error: Call to undefined function wp_tiny_mce() in /home/sucnetir/domains/sucnet.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-ad-manager/ad-minister.php on line 99

Screenshot (37).png

Screenshot (38).png

لینک به ارسال
  • Morteza قفل شد و unpinned this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...