رفتن به مطلب

مشکل ایندکس نشدن سایت

ehsanm

پست های پیشنهاد شده

سلام

من به تازگی یک سایت وردپرس با موضوع اندروید راه اندازی کردم به این آدرس : bit.ly/Sp0MFV

برای سئو از افزونه Yoast Wordpress SEO استفاده می کنم و به نظرم تنظیمات و حداقل اصول اولیه رو رعایت کردم!

سایت حدود 1 هفته ست که راه افتاده و نزدیک 70 مطلب کاملا اختصاصی، 45 دسته و بیش از 1000 تگ هدفمند داره.

تو سرویس وبمستر گوگل هم سایت رو با SiteMap ثبت کردم ...

ولی تا به اینجا فقط صفحه اصلی سایت کش شده که اون هم بر می گرده به روز اول راه اندازی که هنور هیچ کاری نکرده بودیم! تازه همونم Not Found میده!!

برای نقشه سایت هم از همین افزونه استفاده می کنم چون خودش امکان ایجاد سایت مپ رو داره و به افزونه Google XML Sitemaps نیازی نیست...

خودم احتمال میدم از قالب باشه چون قالب خیلی سنگینه و دارای امکانات زیادی هست.

تو گوگل وبمستر تو قسمت Crawl Errors هم وضعیت این شکلیه :

11 Not found

42 Not followed

خواهشا کمک کنید

چون با این وضعیت به نظر نمیاد از ایندکس خبری باشه!

باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

ببینید این not followed ها چه لینک هایی هستند؟ داخلی هستند یا لینک به خارج سایت؟ اگر داخلی هستند باید از حالت no follow خارج کنید.

لینک به ارسال

دوست عزيز 1 هفته زمان خيلي كمي هستش و بايد بيشتر از اينها صبر داشته باشيد ، چون سايتتون تازه تاسيس شده كمي طول ميكشه تا گوگل به سمت سايت شما بياد .. به قالبتون هم مربوط نميشه و سرعت لود خوبي داره .. برترين روش‌هاي سئو هم در زماني كمتر از 1 ماه جواب نميدند .. بهتره صبور باشيد ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

ممنون ولی ایندکس مطالب سایت های دیگه من انقدر طولانی نمیشد! حداقل تو 4، 5 روز اولیه تعدادی از صفحات ایندکس می شدن!

خودم حدس می زنم به خاطر ارورهای Not Followed باشه! چطور میشه این ارورها رو رفع کرد؟

لینک به ارسال

دوست عزيز 1 هفته زمان خيلي كمي هستش و بايد بيشتر از اينها صبر داشته باشيد ، چون سايتتون تازه تاسيس شده كمي طول ميكشه تا گوگل به سمت سايت شما بياد .. به قالبتون هم مربوط نميشه و سرعت لود خوبي داره .. برترين روش‌هاي سئو هم در زماني كمتر از 1 ماه جواب نميدند .. بهتره صبور باشيد ..

موفق باشيد ../.

دوست عزیز خواهشا به این مورد جواب بدید

ارورهای گوگل وبمستر امروز تغییر کردن و شدن:

20 Not found

41 Not followed

تو ارورهای Not Found که کلیک می کنم و وارد سایت میشم، بعضی لینک ها رو میزنه Not Found در حالی که موجوده!

مثلا این لینک http://10android.com...A7%D8%B2%DB%8C/ که سایت 404 میده! ولی هست!

امکان داره بخاطر تنظیمات اشتباه Yoast Wordpress SEO باشه؟ این افزونه رو هم خودم تنظیم کردم چون آموزشی برای نسخه جدید پیدا نکردم.

ویرایش شده توسط ehsanm
لینک به ارسال

سلام

میتونه از نامگذاری فارسی در آدرس ها هم باشه.(روی بعضی سرورها این مشکل وجود داره)

افزونه رو غیرفعال کنید ببینید آدرسها درست میشن؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

منم دقیقا همین مشکل را پیدا کردم !!!

من دوتا مشکل دارم یکی Not Follwed و یکی هم soft 404 واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم.

اینم اضافه کنم من افزونه Permalink Finder نصب دارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...