رفتن به مطلب

درخواست آموزش پیدا کردن مسیر فایل در هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام،

فرض کنید من می خواهم فونت یک بخش قالب وردپرسم را تغییر دهم.برای این کار لازم است به یکی از چندین فایل قالبم رجوع کنم و در یک خط از چندین خط آن تغییراتی ایجاد کنم.برای پیدا کردن مسیر فایل طبق آموزش هایی که از جستجو پیدا کردم، بهترین کار استفاده از نرم افزار فایر باگ است اما من هر کاری که می کنم نمی توانم توسط این نرم افزار مسیر فایل هایم را پیدا کنم.

لطفا مرا راهنمایی کنید که چگونه می توانم مسیر فایل هایم را از خروجی آن ها پیدا کنم. من از نرم افزار فایرباگ در بالا نام بردم اما شما هر نرم افزار دیگری که برای اینکار سراغ دارید معرفی کنید و کمی در رابطه با نحوه ی کار کردن با آن آموزش دهید. این را هم بگم که هدف من ایجاد تغییرات در فونت بخشی از قالب وردپرسم است، آیا برای اینکار راه آسانتری وجود دارد که لازم نباشد مسیر فایل ها را پیدا کرد؟

من سایت های زیادی را گشتم اما مطلبی که پاسخگوی من باشد پیدا نکردم.لطفا راهنمایی کنید...

لینک به ارسال

باسلام

همانطور که خودتان گفتید با استفاده از افزونه فایرباگ فایرفاکس به راحتی میشه پیدا کرد.

اگر آدرس آنلاین دارید ، قرار بدید تا مسیر فایل موردنظر را مشخص کنیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...