رفتن به مطلب

ارسال مطلب از یک برگه خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام میشه پس از لاگین کردن کاربر از یک برگه خاص پست رو ارسال کنه؟

با افزونه ارسال پست مهمان میشه این کار رو انجام داد و لی با کاستوم فیلد گزینه های بیشتری ایجاد کردم که این افزونه ها قابلیت نمایش آنها رو ندارند.

لینک به ارسال

بله می شه با تابع

wp_insert_post();

باید پست را ذخیره کنید و با تابع

update_post_meta($postID, 'coustom', $value);

برای بدست آوردن $postID

$my_post = array(
"post_type" => 'post',
'post_status' => 'publish',
'post_title' => $_POST['title'],
'post_content' =>$_POST['content'],
);
$postID =wp_insert_post($my_post);

دیگه submit کردن فرم و اینها رو هم که صد در صد می دونید و الا نمی تونید انجامش بدید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

خیلی وقته دنبال این مطلب هستم که واقعا به نظر من خیلی عالی است.

تا امروز به سایت زیر برخورد کردم.

این سایت رو مشاهده کنید.

مدیریت کل مطالب از طریق برگه ها انجام می شود و در کل کاری به پنل وردپرس ندارد.

از اساتید خواهشمندم که نحوه ایجاد چنین سایتی رو بدند و یا یک توضیحاتی که بریم دنبالش.

اولین سایت وردپرسی که میبینم حالت وبلاگی نداره. تبریک میگم به جناب آقای عابد ارجمند.

لینک به ارسال

از افزونه wp user frounted استفاده کنید

امکان مدیریت و ارسال مطلب در برگه فراهم میشه

لینک به ارسال

یعنی این سایت دقیقاً از همین پلاگین استفاده کرده؟

و فیلد های اضافی هم میشه ساخت؟

لینک به ارسال

بله

در سورس این سایت اسکریپت ها و استایل های این افزونه دیده میشه ولی نسخه پولیش

ارسال مطلب و مدیریت مطالب در نسخه رایگان هم قابل استفادس نیازی به پولی نیست

از زمینه دلخواه هم میتونید بهره بگیرید در این افزونه

لینک به ارسال

سلام رضا جان, خسته نباشی

عزیزم شما مستقیم زنگ میزدی یا مسیج میدادی من راهنمایی ت میکردم, علی ای الحال توفیق اجباریه که اینجا مطرح کردی تا دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنن.

همونطور که خانم مقبولی فرمودن توی سایت از افزونه ای که اسم برده شد استفاده شده, البته نسخه پولی اون, پیشنهاد من اینه که نسخه نال شده اون رو حتما دانلود و استفاده کنی که به مراتب امکانات بیشتری داره,

این افزونه رو ما خیلی تقویت کردیم و خیلی روش کار کردیم تا دقیقا چیزی بشه که ما میخوایم, هرچند باز هم داریم کار میکنیم روش و توی نسخه بعدی دیگه بصورت افزونه نخواهد بود و میشه بخشی از تابع های خود قالب وردپرسی .

از افزونه wp user frounted استفاده کن, امکانات قابل توجهی بهت میده؛ فکر میکنم کارت بدون مشکل راه بیفته, برای مدیریت اعضا و کاربران هم نیاز به تنظیمات و افزونه های دیگه ای هم داری که اون ها رو هم باید نصب و تنظیم بکنی حتما.

یه توضیح کلی هم بدم در مورد تدریس چی , استفاده از این افزونه ها توی سایت به این دلیل بوده که ما خواستیم استارتاپمون رو خیلی سریع لانچ کنیم و تست بگیریم, و گرنه این افزونه ها باگ های زیادی دارن که شما باید اون ها رو هم مدنظر قرار بدی. پیشنهاد من اینه که با همین افزونه شروع کنی و بعدا این افزونه رو بصورت فانکشن خود قالب در بیاری.

از آقای قیاسی حتما کمک بگیر

لینک به ارسال

بگذریم از اینکه پیشنهاد استفاده از افزونه نال شده در این انجمن ممنوعه و توصیه نباید می شد

آموزش کامل ساخت صفحه ارسال پست مهمان بدون استفاده از افزونه را در بخش آموزش قرار می دم با توجه به گستردگی کار آموزش را چند قسمت کردم که قسمت اول و دوم به ساخت پنل تنظیمات مربوط می شه و قسمت آخر هم ساخت دو صفحه ارسال و مدیریت مطالب

[sharedmedia=tutorials:tutorials:655]

لینک به ارسال

سلام رضا جان, خسته نباشی

عزیزم شما مستقیم زنگ میزدی یا مسیج میدادی من راهنمایی ت میکردم, علی ای الحال توفیق اجباریه که اینجا مطرح کردی تا دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنن.

همونطور که خانم مقبولی فرمودن توی سایت از افزونه ای که اسم برده شد استفاده شده, البته نسخه پولی اون, پیشنهاد من اینه که نسخه نال شده اون رو حتما دانلود و استفاده کنی که به مراتب امکانات بیشتری داره,

این افزونه رو ما خیلی تقویت کردیم و خیلی روش کار کردیم تا دقیقا چیزی بشه که ما میخوایم, هرچند باز هم داریم کار میکنیم روش و توی نسخه بعدی دیگه بصورت افزونه نخواهد بود و میشه بخشی از تابع های خود قالب وردپرسی .

از افزونه wp user frounted استفاده کن, امکانات قابل توجهی بهت میده؛ فکر میکنم کارت بدون مشکل راه بیفته, برای مدیریت اعضا و کاربران هم نیاز به تنظیمات و افزونه های دیگه ای هم داری که اون ها رو هم باید نصب و تنظیم بکنی حتما.

یه توضیح کلی هم بدم در مورد تدریس چی , استفاده از این افزونه ها توی سایت به این دلیل بوده که ما خواستیم استارتاپمون رو خیلی سریع لانچ کنیم و تست بگیریم, و گرنه این افزونه ها باگ های زیادی دارن که شما باید اون ها رو هم مدنظر قرار بدی. پیشنهاد من اینه که با همین افزونه شروع کنی و بعدا این افزونه رو بصورت فانکشن خود قالب در بیاری.

از آقای قیاسی حتما کمک بگیر

ممنون عابد جان

سایت اصلی پلاگین باز نمیشه.

قیمت نسخه پریمیومش چه قدره و چه امکاناتی بیشتر داره؟

ویرایش شده توسط روحانی
لینک به ارسال

ممنون عابد جان

سایت اصلی پلاگین باز نمیشه.

قیمت نسخه پریمیومش چه قدره و چه امکاناتی بیشتر داره؟

توضیحش مفصله, توی سایت خود افزونه هست.

http://wedevs.com/plugin/wp-user-frontend-pro/

نسخه رایگان

https://wordpress.org/plugins/wp-user-frontend/

اون مطلبی که دوستمون نوشته ان هم خوبه, اما توصیه میکنم از همین افزونه استفاده کنی که امکانات و قابلیت های فوق العاده ای بهت میده, بعدا این ها رو بعنوان تابع به خود قالبت اضافه کن.

چندین سال هست که از طرف هر کمپانی ریز و درشت خارجی تو تحریمیم, این که از نسخه های نال شده استفاده نکنیم هم از اون حرف های جالب هست, تحریم ها یکجانبه, ظالمانه و غیر قانونی علیه کاربران وب و اینترنت ایران اعمال شده و بعضی توقع دارن ما هم بسوزیم و بسازیم! بخشی از این تحریم ها شامل سیستم های خرید بین المللی و بین بانکی هست که عملا نه میذاره ما فعالیتی داشته باشیم در عرصه بین الملل و نه اجازه میده بتونیم پروداکتی رو خریداری کنیم.

تا زمانی که تحریم ها علیه کاربران وضع میشه من نه تنها از نسخه های نال شده استفاده میکنم که همه رو هم به این کار تشویق میکنم.

لینک به ارسال

توضیحش مفصله, توی سایت خود افزونه هست.

http://wedevs.com/pl...r-frontend-pro/

نسخه رایگان

https://wordpress.or...-user-frontend/

اون مطلبی که دوستمون نوشته ان هم خوبه, اما توصیه میکنم از همین افزونه استفاده کنی که امکانات و قابلیت های فوق العاده ای بهت میده, بعدا این ها رو بعنوان تابع به خود قالبت اضافه کن.

چندین سال هست که از طرف هر کمپانی ریز و درشت خارجی تو تحریمیم, این که از نسخه های نال شده استفاده نکنیم هم از اون حرف های جالب هست, تحریم ها یکجانبه, ظالمانه و غیر قانونی علیه کاربران وب و اینترنت ایران اعمال شده و بعضی توقع دارن ما هم بسوزیم و بسازیم! بخشی از این تحریم ها شامل سیستم های خرید بین المللی و بین بانکی هست که عملا نه میذاره ما فعالیتی داشته باشیم در عرصه بین الملل و نه اجازه میده بتونیم پروداکتی رو خریداری کنیم.

تا زمانی که تحریم ها علیه کاربران وضع میشه من نه تنها از نسخه های نال شده استفاده میکنم که همه رو هم به این کار تشویق میکنم.

هیچکدوم ازدلایل شما برای زیر پا گذاشتن قوانین مجموعه ای که توش وارد شدید قانع کننده نیست

من به اینکه شما از چه اسکریپتی استفاده می کنید و چرا کاری نداشته و ندارم

قانون سایت توصیه افزونه های اینچنینی به کاربران دیگه را ممنوع می کنه

در ضمن قضیه تحریم ارتباطی به اینکه ما حقوق دیگران را زیر پا بگذاریم ندارد اینطوری ما داریم برنامه نویسانی را که هیچ ربطی به تحریم ندارند بخاطر تحریم کشور خودمان جریمه می کنیم و حقوقشان را نا دیده می گیریم اگر مرد میدان باشیم بهتر است برویم یقه کسی را بگیریم که تحریم کننده است

باز هم اینرو عرض می کنم شما هرجور فکر می کنید درسته عمل می کنید من هم همینطور اما هر دوی ما برای ارسال حتی یک تایپیک در این انجمن یا هر انجمن دیگه ای ملزم به پایبندی به اصول و قوانین اون انجمن هستیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...