رفتن به مطلب

کمک فوری برای رفع مشکل پنالتی شدن سایت

iran

پست های پیشنهاد شده

هب ادرس سایت خودمون که وارد می کنیم بعد چک کردن که میزنیم مثل اینکه اگه اخر پیغام ok دهد یعنی سایت پنالتی نیست خب اگر پیغامی غیر ok دهد یعنی پنالتی هست . خب برای در اوردن از پنالتی چه کاری باید انجام داد

اگه پیامی غیر از اوکی بده باید فاتحه سایتتو بخونی. نمیگم که درست نمیشه ولی خیلی کارای خوب بکنی مثلا پست های اختصاصی بدی تا دوباره به روز اول برگردی.

در گوگل هم سرچ کنی راه کاراشو برات گفته که چجوری از پنالتی در بیاری

خوب همین اسپم که میگید یعنی چی ؟ منظور مطالب کپی هست ؟ من مطلبی کپی نمیکنم یا اگه کنم ، کلا زیر و بمش رو تغییر میدم و تقریبا با نگارش اختصاصی مطلب واسه سایت میزارم و عینا کپی نمیکنم ، ولی واسه من زده عدد 1.

آیا این سایت عملکرد دقیقی داره ؟ و حالا که زده 1 ، چه جوری میتونم به 0 برسونم و در کل چه نکاتی باید رعایت بشه که سایت اسپم شناخته نشه ؟

ممنون میشم شما که اطلاع دارید توضیح بدید تا من و بقیه ی دوستان هم بتونیم از راهنمایی شما به پاسخ صحیحی برسیم .

یعنی مطالب سایتت به درد نمیخوره. زیاد نگران نباش همون طوری که دوستمون گفتن برای این انجمن عدد ۲ زده ولی همیشه در نتیجه اول است.

الان گوگل خیلی پیشرفته شده و فک نکنم با عوض کردن زیر و بمش گول بخوره و نفهمه که کپی نیست.

اون سایت براساس یکسری الگوریتم و در نظر گرفتن پارامترهایی که داره اون عددو بهت نشون میده. سعی کنید که سایتتون را برای کاربر بسازین و مطلب خوب بزنی.

لینک به ارسال

یعنی مطالب سایتت به درد نمیخوره. زیاد نگران نباش همون طوری که دوستمون گفتن برای این انجمن عدد ۲ زده ولی همیشه در نتیجه اول است.

الان گوگل خیلی پیشرفته شده و فک نکنم با عوض کردن زیر و بمش گول بخوره و نفهمه که کپی نیست.

اون سایت براساس یکسری الگوریتم و در نظر گرفتن پارامترهایی که داره اون عددو بهت نشون میده. سعی کنید که سایتتون را برای کاربر بسازین و مطلب خوب بزنی.

آخه اگه اینجوری باشه و حتی تغییر زیر و بم هم کارساز نباشه و گوگل کپی محسوبش کنه که فکر کنم 90% سایتها باید از نتایج جستجو حذف بشن ، چون همون سایتی که من مطلب ازش برمیدارم ، خودش ممکنه اون مطلب رو از یکجای دیگه برداشته باشه و اینطوری میشه کپی در کپی ، آخه اینترنت الان اینقدر وسیع شده که در مورد همه جور مطلبی میتونی توش پیدا کنی حتی بر فرض " شماره کفش فلان چهره " و کلا هیچ مطلبی رو نمیشه اختصاصی دونست چون قبل از شما مطمئنا کس دیگه ای اون مطلب رو منتشر کرده . پس خواه یا ناخواه همگی دچار کپی کاری هستیم و اگه گوگل بخواد اینقدر سخت بگیره ، شرکت خودش رو ورشکست میکنه ، چون باید 90% مطالب و جستجوهارو حذف کنه.

تا جاییکه من خونده بودم ، گفته بودن اگه مطالب رو عینا کپی نکنید و سعی کنید تغییرات درست و حسابی ( اعم از عنوان ، خود متن و ... ) بدید عیبی نداره و مشکلی نیست ولی آدم در کل نمیدونه باید چیکار کنه . چون به عقیده ی بنده در این حجم وسیع اطلاعات و گستردگی ثانیه به ثانیه ی اینترنت ، زدن پست اختصاصی که هیچ جای اینترنت نباشه تقریبا غیرممکنه !!!

به طور مثال : یک خبر که امروز اتفاق میفته ، کمتر از چند دقیقه ، هزاران سایت خبری همون خبر رو منتشر میکنن ، حالا خودتون حساب کنید مطالب چه وضعیتی دارند !!!!!!

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام دوستان عزیز

دوستان عزیزم از دیروز متاسفانه بصورت ناخاسته و بدون هیچ اخطار قبلی سایتم پنالتی شده تو گوگل (البته من حدس می زنم طوری که بازدیدم به شدت کاهش یافته)

توی یک ماه گذشته بیش از 120% افزایش بازدید از طرف گوگل هم داشتیم که متاسفانه زد و اینجوری شد

متاسفانه هیچ پیغامی هم تو وبمستر برام تا به الان نیومده (حالا نمی دونم شاید دو سه روز دیگه بیاد)

از دوستان عزیز خواهشمندم بنده رو راهنمایی کنند تا مشکلم هر چه زودتر رفع شود

آدرس سایت : موبایل اسکای

در ضمن هر کسی بتونه مشکل من رو زودتر رفع کنه بابت زحمتش یه شیرینی ناقابلی به حسابش می ریزم

با تشکر

داداش منم الان مشکل تورو دارم البته من گوگل وبمستر برام 5000 تا 404 زده راهنماییم کن

لینک به ارسال

داداش منم الان مشکل تورو دارم البته من گوگل وبمستر برام 5000 تا 404 زده راهنماییم کن

برای حذف 404 می تونه یه افزونه تو ورپرس نسب کنی تا ریدایرکت بشه به صفحه اولت تا مشکلت حل بشه

5000 تا فاجعه هست

سایت من حتی 1 دونه هم نداره

لینک به ارسال

منم مشکل شما رو دارم

اگه حل شد ما رو بی خبر نذارید

فعلا حل نشده

متاسفانه تو این انجمن هم کسی نیست یه راهنمایی درست و حسابی بکنه

لینک به ارسال

سلام.

لطف کنید از سیر نزولی بازدیدتون یه اسکرین بگیرین و قرار بدین . شاید توسط پاندا پنالتی شده باشید.افت رتبه شما در کلمات کلیدی که قبلا توی اونها در بهترین جایگاه بودین خیلیه ؟

لینک به ارسال

من هم سایتم فعلا هیچ بازدیدی از گوگل نداره. باوجود اینکه نصف مطالبم از ۱۷۰۰ پست تخصصی هستن. نمیدونم گوگل چرا وبسایت منو الان پنالتی کرده

لینک به ارسال

سلام.

لطف کنید از سیر نزولی بازدیدتون یه اسکرین بگیرین و قرار بدین . شاید توسط پاندا پنالتی شده باشید.افت رتبه شما در کلمات کلیدی که قبلا توی اونها در بهترین جایگاه بودین خیلیه ؟

بله خیلی افت داشته حدود 80% فعلا تقریبا تمامی جایگاه هامون از دست رفته

و افتش هم بصورت یکدفعه شده یعنی یک دفعه 80% کم شده !!!!

من هم سایتم فعلا هیچ بازدیدی از گوگل نداره. باوجود اینکه نصف مطالبم از ۱۷۰۰ پست تخصصی هستن. نمیدونم گوگل چرا وبسایت منو الان پنالتی کرده

واسه شما کی اینجوری شده ؟

لینک به ارسال

۵ ماه میشه که اینطور شده. ولی یک ماه پیش به مدت سه چهار هفته تمام مطالب سایتم به نیجه اول اومدن ولی بعد دوباره مثل خودش شد و در گوگل حذف شدم بدون اینکه تغییری در سایت داده باشم.

ما شدیم بازیچه گوگل فعلا

لینک به ارسال

۵ ماه میشه که اینطور شده. ولی یک ماه پیش به مدت سه چهار هفته تمام مطالب سایتم به نیجه اول اومدن ولی بعد دوباره مثل خودش شد و در گوگل حذف شدم بدون اینکه تغییری در سایت داده باشم.

ما شدیم بازیچه گوگل فعلا

ایشالا درست میشه

دم سایتم گرم تو این تحریم گوگل باز روزی 15-20 هزار بازدید داریم

برند یعنی این خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

ولش درست می شه البته امیدوارم

لینک به ارسال

بله خیلی افت داشته حدود 80% فعلا تقریبا تمامی جایگاه هامون از دست رفته

و افتش هم بصورت یکدفعه شده یعنی یک دفعه 80% کم شده !!!!

میتونه از پنالتی شدن سایتتون توسط الگوریتم پاندا باشه چون الگوریتم پاندا جایگاه سایتتون رو خیلی پایین میاره و بازدید رو یک مرتبه کم میکنه.(در مورد google dance اطلاعی ندارم.)

لینک به ارسال

میتونه از پنالتی شدن سایتتون توسط الگوریتم پاندا باشه چون الگوریتم پاندا جایگاه سایتتون رو خیلی پایین میاره و بازدید رو یک مرتبه کم میکنه.(در مورد google dance اطلاعی ندارم.)

والا شک دارم نمی شه صد در صد گفت

لینک به ارسال

دوستان یه چیز عجیب هست

من تو خیلی از کلمات به رتبه خودم برگشتم

اما ورودی گوگل بیش از یه تعداد نمیاد !!! با اینکه اون کلمات هم قوی هستند!!!

لینک به ارسال

این مشکل برای ما هم از ابتدای سال 93 پیش آمد که دلیل اون تصمیماتی بود که به دلیل سیستم فروشگاهی سایت در دوران تعطیلات عید ناچار به گرفتن اون شدیم و به شدت Bounce Rate سایت افزایش پیدا کرد، همچنین سرور ایرانی ما ضعف لینک داشت و ناپایداری زیادی از خودش نشون نداد

من کلمات مهمی رو در گوگل هدف قرار داده بودم و نتایج خوبی از اونها بدست می‌اوردم که متاسفانه با بی‌اعتباری که بوجود آمد به مرور ورودی از گوگل کاهش و رنک الکسا هم کاهش پیدا کرد

با افزایش فرکانس تولید محتوی جدید و اشتراک در شبکه‌های اجتماعی و کمی بکلینک ساختن به مرور نتایج بهبود پیدا کرد اما هنوز به نتایج قبل بازنگشته و امیدوارم به تلاش بیشتر به نتیجه برسیم

لینک به ارسال

با سلام خدمت کاربران

در یک پست دیگه در مورد بک لینکا حرف زدم.

با حذف کردن بک لینک هایی که از سایت اسپم داشتم به جایگاه اول در گوگل اومدم.

لطفا برای کارای که من کردم به این پست برید و حتما انجام بدید تا شاید مشکل بعضی از دوستان با این کار حل شود.

http://www.meliseo.i...ow-links-tools/

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دوستان یه چیز عجیب هست

من تو خیلی از کلمات به رتبه خودم برگشتم

اما ورودی گوگل بیش از یه تعداد نمیاد !!! با اینکه اون کلمات هم قوی هستند!!!

مشکل سایت شما هنوز حل نشده؟

قبل از زمان کاهش بازدید، قالب سایت رو عوض نکرده بودید؟

لینک به ارسال

با سلام خدمت کاربران

در یک پست دیگه در مورد بک لینکا حرف زدم.

با حذف کردن بک لینک هایی که از سایت اسپم داشتم به جایگاه اول در گوگل اومدم.

لطفا برای کارای که من کردم به این پست برید و حتما انجام بدید تا شاید مشکل بعضی از دوستان با این کار حل شود.

http://www.meliseo.i...ow-links-tools/

آیا لینکها ی اسپم توی وب مستر تولز پاک شدند یا اینکه وجودداره ولی در نظر گرفته نمیشه ؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

من درخواست حذف بک لینک دادم حدودا 1ماه پیش اما سایتم هنوز به وضعیت قبل برنگشته برگشت به وضعیت قبل برام یه رویا شده

لینک به ارسال

خدا رو شکر تونستم مشکل افت شدید ورودی گوگل رو حل کنم و سایت به وضعیت اولش برگشت :)

post-5983-0-87617800-1412796494_thumb.jp

کار هایی که انجام دادین اگر بگید ممنون میشم که دوستان هم انجام بدن و استفاده کنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...