رفتن به مطلب

نمایش پست های خاص در قبال پرداخت وجه

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید محترم

در خواست طراحی افزونه ای ساده با قابلیت های زیر رو دارم دوستانی که سفارش طراحی افزونه قبول می کنند هزینه رو اعلام کنند فقط خواهشا یه قسمت منطقی اعلام نمایید نه قیمت های عجیب نجومی ممنون :

افزونه ای برای طراحی دور های آموزشی در سایت می خوام بطوری که برای کاربرایی که در دوره ثبت نام نکردن بجای نمایش محتوای آموزش لینک پرداخت نمایش داده بشه و کاربر بعد از پرداخت مبلغ مورد نظر و تایید تراکنش بصورت خودکار دیدن محتوای دوره براش امکان پذیر باشه

جزئیات:

افزونه دارای درگال پرداخت پارس پال و ملت باشه

چند منظوره باشه و بشه برای چندین دوره آموزشی استفاده کرد بطوری که کاربر بتونه با پرداخت میلغ برای دوره های متفاوت بتونه دورهایی رو که ثبت نام کرده ببینه

نمایش تعداد و مشخصات شرکت کنندگان در هر دوره در سایت و مطلب مربوطه

فیلتر کردن ip کاربر بطوری که کاربری نتونه با اکانتش رو در اختیار کاربری دیگه بزاره تا اون هم بتونه مطالب رو ببینه برای جلوگیری از تقلب و این چیزه ها

قرار دادن تصویری خاص برای هردوره آموزشی برای متمایز کردن با سایر پست های عادی سایت مثل این سایت هایی که عضویت ویژه دارن و کنار نام پست های ویژه میزنه vip

نمایش تصویری خاص در کنار آواتار شرکت کنندگان در دوره های سایت در تمام بخش های سایت از جمله بخش نظرات مثل این سایت هایی که عضویت ویژه دارن و کنار نام اعضای ویژه میزنه vip

ممنون

لینک به ارسال

سلام

1. قوانین سایت را حتما بخونید این تایپیک را باید در بخش خرید می زدید و استعلام قیمت در تایپیک عمومی هم ممنوعه

2. شما افزونه ای با ویژه گی های خاص می خواهید که صحیح نوشته شدنش کار خیلی سختیه و بعید می دونم هیچ برنامه نویسی حاضر بشه با قیمت پایین چنین کاری رو بکنه

3. درگاه بانکی بحثش از افزونه کاملا جداست و درگاه رو باید خودتون از بانک بگیرید که فعلا متوقف شده و یا از شرکتهای میانجی مثل پارس پال که نویسنده افزونه فقط می تونه درگاه موجود را براتون ست کنه

4. فیلتر کردن آی پی مشکلات جانبی زیادی داره به عنوان مثال با هر خاموش و روشن شدن مودم آی پی تغییر می کنه و معمولا هیچ یوزری از اول تا پایان دوره آی پی ثابتی نخواهد داشت روش مدیریت اینکه جلوی سوء استفاده های احتمالی کاربران گرفته بشه ایجاد رابط از طریق کوکی های سیستم کاربر که کل مطلبش فرق می کنه و خودش به تنهایی می تونه یک پروژه قلمداد بشه

در کل نوشتن افزونه ایی که می خواهید باید با یک آنالیز کاملا صحیح و حساب شده و تسلط کامل به توابع وردپرس نوشته بشه و همونطور که گفتم بعید می دونم کسی با قیمت پایین بتونه افزونه ی به درد خور و کارآمدی براتون مهیا کنه اقتصادی ترش اینه که یک مقدار بیشتر خرج کنید و خیالتون راحت تر باشه

لینک به ارسال

سلام استاد

شرمنده در مورد اینکه باید در بخش خرید عنوان میکردم اطلاعی ندارم

در مورد درگاه خرید که حرف شما درسته منظورم option هست که در افزونه گنجونده بشه والا در گاهش حتما از بانک باید گرفته و پارس پال هم که سورس رایگانش حتی ملت در در وب به وفور موجود این از درگاه.

در مورد استفاده از ip برای جلوگیری از سوئ استفاده هم زیاد ضروری نیست

در نهایت چی میمونه؟ اتصال به درگاه پارس پال و پرداخت وجه و فعال کردن کاربر که بتونه دوره مورد نظر رو ببینه همین...

نشون دادن اون تصاویری هم که گفتم کار خاصی نمی خواد برای پست مورد نظر یه شرط میزاری که اگر در دسته خاصی از مطالب سایت بود مثلا کنارش بنویسه vip برای کاربرای ثبت نام کرده هم همینطور

اصلا الگوریتم خاص و پیچیده ای که نیاز به تحلیل آنچنانی داشته باشه نداره من با کد نویسی php مشکلی ندارم فقط افزونه نویسی برای وردپرس رو بلد نیستم

به هر حال ممنون از راهنماییتون

بازم عذر می خوام که این موضوع رو در انجمن نادرستی مطرح کردم

لینک به ارسال

اصل داستان اینه که شما نیازتون یک پست تایپ کامله با یک تاکسونامی برای دوره ها که بتونید برای هر دوره یک طبقه بندی جدید اضافه کنید و جزوات دوره را داخلش قرار بدید و بعد باید یکسری متا ایجاد بشه تا هر کاربر را به دوره های مجازش وصل کنه و کل این مجموعه باید در یک پکیج جوری قرار بگیره که نه با بالا رفتن کلاس ها و دوره ها و نه با ازدیاد دانشجو کند عمل نکنه و ایمن باشه و کدها و توابعش هیچ تداخلی با هم یا باقی توابع وردپرس نداشته باشند و الا باقی سفارش مربوط به رابط کاربیش می شه خیلی کار خاصی نداره

اگر می تونید کد نویسی کنید این دوتا آموزش را بخونید

[sharedmedia=tutorials:tutorials:624]

[sharedmedia=tutorials:tutorials:626]

خودتون هم می تونید بنویسیدش و وقتی به مشسکلی خوردید مطرح کنید تا دوستان راهنمایی کنند

لینک به ارسال

ممنون استاد از پیگیریتون

اتفاقا با post-type و taxo ها هم این کار رو کردم فقط مشکل من در فعال سازی کاربر بعد پرداخته یعنی به محض اینکه تراکنش موفق بود سیستم دسترسی به مطلب مورد نظر براش باز کنه نه اینکه بصورت دستی بخوام فعالش کنم

لینک به ارسال

ترانکش برگشتی را فرض کنید با این ساختار می آد

http://site.com/dargah/?parspal=ok&parsid=12345

که 12345 شماره ی آیتم پرداخت شده است که بین شما و درگاه کد می شه ok هم پیام تاییده این کد را به صفحه ی تایید اضافه می کنید

<?php
if(isset($_GET['parspal']) and $_GET['parspal']=='ok' and isset($_GET['parsid'])) {
$parsid = $_GET['parsid'];
add_user_meta($user_id, $prasid, 'ok', false );
update_user_meta($user_id, 'terms', $prasid, true);

}
?>

که احتمالا شرطش از قبل موجوده و شما فقط با داخل شرط کار دارید

در این کدها یک متا برای تایید پرداخت به کاربر اضافه می کنید که نام متاش شماره ی آی دی دوره است و مقدارش ok و یک متا را برای آرایه ای ست می کنید که نامش رو گذاشتیم terms و مقدار فعلیش شماره دوره است خروجی کامل این متا شماره تمام دوره هاییه که کاربر ثبت نام کرده (به صورت آرایه)

و این را هم به صفحات single-post_typ.php

<?php if(is_user_logged_in()) {
wp_get_current_user();
$user_id = $current_user->ID;
if(get_user_meta($user_id, '12345', true)) { ?>
.
.
محتویات صفحه
.
.
.
<?php }
else { ?>
<a href="پیوند به درگاه" >لطفا هزینه ی دوره را پرداخت نمایید.</a>
<?php }
}
else
{
wp_login_form();
}?>

برای اینکه مجبور نباشید برای هر دوره که یک آی دی برگشتی مشخص داره هم یکبار شرط بنویسید می تونید یک صفحه تنظیمات در بخش مدیریت بسازید و با گرفتن کوئری لیست term از taxonomy آی دیشون رو معادل نام فیلدها بگذارید و در ولو هم که به صورت دستی آی دی های درگاه را وارد می کنید و با تابع get_option معادل ها را در صفحه سینگل احضار می کنید که در موردش مشکلی داشتید و عمر من هم کفاف داد فردا مفصل توضیحش رو می گذارم

لینک به ارسال

بسیار عالی استاد واقعا از وقتی که میزارید سپاسگذارم

بله بی صبرانه منتظر توضیحات مفصل شما هستم

لینک به ارسال

یک صفحه تنظیمات در بخش ادمین می سازید که تعداد فیلدهاش تعداد دوره های شما (تاکسونامی پست تایپتون ) و نام هر فیلد آی دی ترم مربوطش برای اینکار می تونید از تابع

$terms = get_terms("my_taxonomy");
if ( !empty( $terms ) && !is_wp_error( $terms ) ){
echo "<ul>";
foreach ( $terms as $term ) {
echo "<li>".$term->name." <input type=\"text\" name=\"" . $term->ID . "\"></li>";
}
echo "</ul>";
}

و برای ساخت صفحه تنظیمات این آموزش را بخوانید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/145-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA/

حالا کدهایی که بین شما و بانک توافق شده را تک به تک سر جاشون در فیلدها می گذارید و صفحه را ذخیره می نید در صفحه ی سینگل ابتدا با کد

$post_term = wp_get_object_terms( $post->ID, 'my_taxonomy', array( 'fields' => 'ids' ) );

آی دی تاکسونامی مربوطش را پیدا می کنید و با کد

$this_term = get_option($post_term);

کد محصول را در ترانکش و در کدی که قبلا دادم بجای 12345 در فراخوانی صفحه سینگل می گذارید &this_term

if(get_user_meta($user_id, $this_term, true))

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...