رفتن به مطلب

درخواست افزونه اختصاصی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان بنده به یک افزونه با شرایط زیر نیاز دارم

تحلیل نیاز بنده به شرح زیره :

1. فیلد اول برند کالا رو انتخاب میکنه

2. وقتی برند انتخاب شد باید مدل کالا اون برند مشخص شه

3. بعد قیمت درهم یا دیناری که قبلا ما برای اون کالا وارد کردیم رو نمایش میده

در صورت امکان جوری باشه که اگه نیاز به فیلد اضافه باشه بشه اضافه کرد (مثلا مشخصات دیگه کالا که بر قیمتش تاثیر میزاره )

4. فیلد بعدی قیمت ارز هست که ثابت هست و ما وارد کردیم از قبل (نکته بر اساس نوع ارزی که در هنگام ثبت کالا وارد کردیم نمایش میده یعنی اگر کالا به درهم وارد شده اینجا درهم ، اگر دینار یا دلار به همین ترتیب )

5. قسمت بعدی قیمت کالا به درهم یا دینار رو باید در قیمت ارز (درهم یا دینار ) ضرب کنه ( نکته قیمت ارزهای مورد نیاز رو خودمون وارد میکنم )

6. اینجا به دو قسمت تبدیل میشه قیمت کل کالا با تعرفه A و قیمت کل کالا با نعرفه B که هر کدوم رو که کاربر انتخاب کرد با مبلغ به دست اومده در بند 5 جمع میشه و قیمت کل کالا به کاربر داده میشه

سناریو نرم افزار

ما یک کالا داریم که باید اون رو از امارات یا کویت وارد کنیم این کالا رو با 2 تعرفه میتونیم بفروشیم هرکدوم از این تعرفه ها هم هزینه های خاص خودش رو داره و مشتری با انتخاب خودش تعرفه رو انتخاب میکنه ، زمانی که ما کالایی رو وارد میکنم یه فیلدهایی نیاز داربم که بر اساس اون فیلدها این تعرفه ها رو حساب میکنم (مثال قیمتی که برای کالا وارد میکنیم بعدا مالیات بهش اضافه میشه )

لطفا قیمت پیشنهادی برای این افزونه رو برای بنده پخ کنید

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

تماس بگیرید صحبت کنیم راستش کامل نیازتون را نفهمیدم ولی انجام میدیم ;)

شماره تماس : ********** مهدی رضایی

ویرایش شده توسط Parsa
حذف شماره تماس / قوانین را بخوانید
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...