رفتن به مطلب

ایجاد صفحه پیش ورود (قبل از صفحه اصلی) مهم

پست های پیشنهاد شده

درود به همه دوستان عزیز و خانواده بزرگ وردپرسی.

قصد داریم برای سایتی که سیستم وردپرس را نصب و آماده کرده ایم، صفحه ای سفارشی قبل از نمایش صفحه اصلی ایجاد کنیم. یعنی وقتی کاربری آدرس سایت را وارد می کند قبل از نمایش صفحه اصلی سایت، این صفحه نمایش داده شود. که دارای این شرایط باشد:

صفحه ساده و بدون قالب و تم و لوگوی سایت باشد

در این صفحه یک ستون آخرین اخبار باشد.

چند بنر که به آدرسهای مختلفی لینک می شوند تعبیه شود.

ساختار این صفحه به این شکل باشد: (لطفاً عکس زیر را مشاهده نمایید)

http://xum.ir/images...titled524ba.jpg

آیا ممکنه که مارو راهنمایی کنید و روش انجام این کار رو توضیح بدید؟

خیلی ممنون و متشکرم از توجه شما.

post-2343-0-28390700-1405588642_thumb.jp

ویرایش شده توسط vahidlb
لینک به ارسال

سلام

قبلا مطرح شده دوست عزیز

http://forum.wp-pars...784-صفحه-ورودی/

مچکرم دوست عزیز. اما این تاپیک رو قبلاً خوندم ولی اون چیزی نیست که من سوال کردم و در نظر دارم!

ایجاد یک صفحه با چند لینک که ساده است و از چندین راه هم شدنیه. اما چطور میشه مثلاً لیست آخرین اخبار رو هم در این صفحه فراخوانی کرد؟

دقیقاً مثل همون مثالی که در تاپیک ارسالی شما مطرح شده اما با این فرق که بشه یک ستون از آخرین اخبار و اطلاعیه های مندرج در سایت هم در این صفحه اینترو باشه.

لینک به ارسال

کد خاصی برای فراخوانی مطالب سایت وردپرسی در یک صفحه جداگانه وجود نداره باید حتما اون صفحه به وردپرستون متصل باشه تا بتونین آر اس اس رو فراخوانی کنید و مطالبتون نشون داده بشه

تنها راه حل موجود همین تایپیکی هست که دوستمون معرفی کردن

و برای اینکه عناوین مطالبتون رو هم نشون بده کافیه از بالای همین صفحه از منو گزینه " ژنراتور کوئری ساز " رو باز کنید و یه کوئری بسازین و داخل صفحه ای که ساختین قرار بدین تا عناوین ننمایش داده بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...