رفتن به مطلب

ایجاد Subdomain در هاستی مجزا

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید محترم :)

می خواستم بدونم اگر کسی دامنه ای رو بر روی یک هاست مثلا هاست A تنظیم کرده باشه و این هاست A امکان ایجاد ساب دومین رو به کاربر نده، روشی وجود داره که بریم یک هاست دیگه مثلا هاست B رو تهیه کنیم و بر روی اون هاست یک ساب دومین ایجاد کنیم و تنظیماتی رو انجام بدیم که آدرس اصلی مثلا DOMAIN.COM از هاست A بارگذاری بشه و ABC.DOMAIN.COM از هاست B ؟

در حقیقت این سوال رو به خاطر این می پرسم که سرویس های وبلاگدهی امکان اتصال دامنه رو به وبلاگ میدن اما در این وضعیت، متاسفانه امکان ایجاد Subdomain وجود نداره :( منم برای یک دامنه ای که به یک وبلاگ از میهن بلاگ وصل شده برای یک مدت خیلی کوتاهی نیاز به یک ساب دومین دارم برای همین می خواستم بدونم میشه برم یک هاست ( رایگان یا غیر رایگان ) تهیه کنم و کاری کنم که یک ساب دومین به این سایت اضافه بشه ؟

لینک به ارسال

ببینید من با مهین بلاگ جدیدا کار نکردم اما یادمه رزبلاگ این قابلیتو داشت

در کل باید سرویس دهنده وبلاگ این اجازه رو به شما بده تا بتونی سابدامینی ایجاد کنی و ای پی هاستت رو بزنی برای مثال من در سایت خودم

اومدم dl.webhod.ir رو که هاست جدایی به سایت اصلی وصل کردم و الان میبینی

ولی رزبلاگ این قابلیت رو داره پولی یا رایگان نمیدونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...