رفتن به مطلب

کتاب آموزش سئو و بهینه سازی سایت

Alireza Xn

پست های پیشنهاد شده

Seo-book.png

با سلام . چند وقتی بودش که چندتا از دوستان درخواست داده بودند که یک نسخه PDF از مباحث آموزشی انجمن تهیه بشه که من گفتم چه بهتر که تاپیک محبوب سئو و بهینه سازی سایت رو که دوست عزیزمون مهندس یار استارتر اون بودن رو تبدیل به یک کتاب کامل و جامع کنم تا همیشه در دسترستون باشه و ازش استفاده کنید .

در این کتاب تمامی راه کار های حرفه ایی که دوستان در این تاپیک مطرح کرده بودند وارد شده + توضیحات بسیار مفید و راهنمایی های کاربردی جهت کسب بهترین رتبه برای وبلاگ و سایت . صفحه بندی این کتاب کاملا منظم و خوانا بوده و هیچ مشکلی در استفاده نخواهید شد هر جا که نیاز به لینک منبع داشته برای راحتی شما قرار داده شده .

امیدوارم که مفید بوده باشه . کتاب بعدی هم در مورد کل تاپیک های بخش آموزش هستش که به صورت 2 جلد PDF قرار داده میشه .

seo-book.zip

لینک به ارسال

سلام . کار بسیار ارزشمندی انجام دادید آقای علیرضا و بسیار تشکر بابت تهیه و تدوین این کتاب الکترونیکی .

فقط خیلی بهتر میشد اگه کدهایی که مثلا واسه GZip و ... در این آموزش هست رو هم به صورت یک فایلی متنی در میاوردید تا کاربرانی که از نرم افزاهای pdf خوانی استفاده میکنند که قابلیت کپی شدن نداره هم میتونستن از اونها استفاده کنن .

و یک سؤال داشتم ازتون : اونجایی که فرموده بودید ( حذف علامت ؟ از انتهای لینک ها ) ، میخواستم بفرمایید این کلا یعنی چی ؟ چون جاهای مختلفی دیده بودم که از این مورد صحبت کرده بودند ولی آخر منظورشو متوجه نشدم .

یعنی مثلا اگه یه مطلب بخوایم منتشر کنیم با عنوان : " آیا وردپرس را میشناسید ؟ " این علامت سؤالی که انتهای لینک و عنوان هم وجود داره جزء همون علامت سؤالیه که شما راجع بهش نوشته بودید و باید حذفش کنیم ؟ یعنی هیچ یک از عناوینمون نباید علامت سؤال داشته باشه ؟

لینک به ارسال

سلام . کار بسیار ارزشمندی انجام دادید آقای علیرضا و بسیار تشکر بابت تهیه و تدوین این کتاب الکترونیکی .

فقط خیلی بهتر میشد اگه کدهایی که مثلا واسه GZip و ... در این آموزش هست رو هم به صورت یک فایلی متنی در میاوردید تا کاربرانی که از نرم افزاهای pdf خوانی استفاده میکنند که قابلیت کپی شدن نداره هم میتونستن از اونها استفاده کنن .

و یک سؤال داشتم ازتون : اونجایی که فرموده بودید ( حذف علامت ؟ از انتهای لینک ها ) ، میخواستم بفرمایید این کلا یعنی چی ؟ چون جاهای مختلفی دیده بودم که از این مورد صحبت کرده بودند ولی آخر منظورشو متوجه نشدم .

یعنی مثلا اگه یه مطلب بخوایم منتشر کنیم با عنوان : " آیا وردپرس را میشناسید ؟ " این علامت سؤالی که انتهای لینک و عنوان هم وجود داره جزء همون علامت سؤالیه که شما راجع بهش نوشته بودید و باید حذفش کنیم ؟ یعنی هیچ یک از عناوینمون نباید علامت سؤال داشته باشه ؟

ممنون . فایل PDF قفل نیست و به راحتی میشه کد ها رو کپی کرد .

در مورد ؟ منظور اینکه توی آدرس وجود نداشته باشه توی وردپرس میشه دو نوع عنوان برای مطالب به کار برد یکی عنوان سرچ انجین یعنی مناسب برای موتور های جستجو یکی عنوان ظاهری برای مطالب که عنوان اولی رو میتونید با افزونه سئو وردپرس ایجاد کنید .

لینک به ارسال

ممنون . فایل PDF قفل نیست و به راحتی میشه کد ها رو کپی کرد .

در مورد ؟ منظور اینکه توی آدرس وجود نداشته باشه توی وردپرس میشه دو نوع عنوان برای مطالب به کار برد یکی عنوان سرچ انجین یعنی مناسب برای موتور های جستجو یکی عنوان ظاهری برای مطالب که عنوان اولی رو میتونید با افزونه سئو وردپرس ایجاد کنید .

1- خوب همونطور که میدونید موقع ارسال مطلب ، وقتی عنوان رو وارد میکنیم ، لینک نوشته هم به صورت خودکار ایجاد میشه ، سؤال من این بود که اولا عنوانایی که واسه مطالبمون انتخاب میکنیم ، نباید هیچکدوم علامت سؤال داشته باشه ؟ و اگه نباید داشته باشه ، این علامت سؤال فقط نباید در لینک وجود داشته باشه یا در عنوان ظاهری مطلب هم نباید وجود داشته باشه ؟

آخه سایتهایی هستند که عناوین مطالبشون ، علامت سؤال داره . یعنی اونها همش اشتباهه ؟

2- بعدش واسه اون تیکه از حرفتون که فرموده بودید در فایلهای مثلا css ، ویدئو ، عکس ، جاوا اسکریپت و ... هم نباید علامت سؤال وجود داشته باشه ، اینارو از کجا بایستی بفهمیم که آیا این فایلها علامت سؤال داره یا نداره ؟

ممنون میشم یک توضیح کاملی بفرمایید که همه ی ابهام ها حل بشه ، آخه هیچ جا رو حداقل بنده ندیده بودم که توضیح واضح و کاملی داده باشن .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...