رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

درود بر دوستان گرامی

چند وقت دیگه دو سالگی ماندگار وب هست در همین راستا تصمیم داریم بصورت ماهانه و یا دو هفته یکبار بصورت همیشگی برای کاربران جایزه در نظر بگیریم که تصمیم بر این بود که پوسته ها از سایت تم فارست و به انتخاب کاربر خریداری بشند که برای حمایت از طراحان داخلی تصمیم گرفتیم پوسته های ایرانی رو برای انتخاب و خرید در اختیار کاربران قرار بدیم

چنانچه تمایل به فروش پوسته های اختصاصی خودتون در این طرح دارید میتونید پوسته ها رو در همین برگه لیست و یا از طریق پیغام خصوصی معرفی کنید

لینک به ارسال

سلام

بسیار عالی

یک پوسته اختصاصی بنده طراحی کردم و آدرسشو قرار میدم ..تمایل به خرید داشتید پ.خ بدید

http://www.tarhesite.ir

لینک به ارسال

سلام

بسیار عالی

یک پوسته اختصاصی بنده طراحی کردم و آدرسشو قرار میدم ..تمایل به خرید داشتید پ.خ بدید

http://www.tarhesite.ir

پوسته ها خریداری نمیشن، لیست میشن هر کدوم رو که برنده مشخص کنه از طراح خریداری میشه، یعنی اگر ده نفر هم یک پوسته رو انتخاب کنند هزینه هر ده خرید به طراح داده میشه

سلام امیر آقا

هر پوسته چقدر مد نظرتون هست؟

هزینه ها از طرف طراح مشخص میشه اما هزینه ی اعلام شده نسبت به کیفیت و طرح توسط مدیران مقایسه میشه

پوسته های ایرانی معمولاً بین 30 تا 50 هستند اما بر قیمت های ارسالی نظارت میشه و همونطور که گفتم اگر یک پوسته چندین بار از طرف برندگان انتخاب بشه هزینه ی همون تعداد به طراح پرداخت خواهد شد

لینک به ارسال
پوسته ها خریداری نمیشن، لیست میشن هر کدوم رو که برنده مشخص کنه از طراح خریداری میشه، یعنی اگر ده نفر هم یک پوسته رو انتخاب کنند هزینه هر ده خرید به طراح داده میشه هزینه ها از طرف طراح مشخص میشه اما هزینه ی اعلام شده نسبت به کیفیت و طرح توسط مدیران مقایسه میشه پوسته های ایرانی معمولاً بین 30 تا 50 هستند اما بر قیمت های ارسالی نظارت میشه و همونطور که گفتم اگر یک پوسته چندین بار از طرف برندگان انتخاب بشه هزینه ی همون تعداد به طراح پرداخت خواهد شد

برای پوسته ها چه موضوعاتی مد نظرتون هست؟

لینک به ارسال

برای پوسته ها چه موضوعاتی مد نظرتون هست؟

تو هر موضوعی که باشه تفاوتی نداره، اما خب مشخصاً طرح باید همگانی و کاربر پسند باشه تا شانس بیشتری رو برای انتخاب داشته باشه، این طرح حداقلش یه رقابت سالم رو ایجاد میکنه گرچه در آینده برای حمایت شما عزیزان و به گند کشیدن دزدانی که ایده رو با کلاه برداری اشتباه گرفتند طرح هایی رو در نظر داریم

سلام دوستم

پوسته رو واسش 35 قیمت گزاشتم

درود بر شما، خوبه

در آخر با تمام دوستانی که در اینجا پوسته هاشون رو معرفی کردند، تماس میگیرم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...