رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من یه شمارنده برای نرم افزارهای قابل دانلود گذاشتم که تعداد دانلود رو نماش میده. متاسفانه بعضی از نرم افزارها چند تا لینک داره که تمام لینکها رو می شماره.

من شمارنده رو از تمام لینکهای یک نرم افزار روی لینک اول گذاشتم اما بازم برخی دانلود ها چند بخشی هست و صرفا لینک اول شمرده نمیشه.

آیا امکانش هست که مثلا شمارنده دانلود رو روی div مربوطه که لینکهای دانلود داخلش قرار دارن تعریف کنم، یعنی هر بار که روی div کلیک شد یک بار شمارش بشه و یه کنترل آی پی هم بزارم که مثلا تا 6 ساعت اگر همین آی پی کلیک کرد شمارش نشه. منظورم اینه که معقول هست اینجوری؟

لینک به ارسال

روی div که درست نیست چون هرجای خالی درونش هم کلیک بشه یه کنتور اضافه میشه

الان از چه اسکریپتی استفاده می کنید برای شمارش؟

صورت مسئله هم به این صورته؟

نرم افزار اول:

- ورژن یک نرم افزار اول

- ورژن دو نرم افزار اول

نرم افزار دوم

- ورژن یک نرم افزار دوم

- ورژن دو نرم افزار دوم

- ورژن سه نرم افزار دوم

حالا میخواین روی هر ورژن کلیک شد یکی به کل همون نرم افزار اضافه بشه یا فقط به همون ورژن؟

لینک به ارسال

پس صورت مسئله دقیقاً اینه که شما میخواین برای هر فایل و هر ورژن یک کانتر مجزا داشته باشید؟

یعنی برای wordpress-3-8.zip یک کانتر و برای wordpress-3-9.zip یک کانتر دیگه؟

لینک به ارسال

خیر.

ببینید یه چیزی مثله متن زیر هست:

تعداد دانلود: 32

لینک اول

لینک ذوم

لینک سوم

بالا سه تا لینک هست. من می خوام کاربر رو هر کدوم از لینکهای فوق کلیک کرد 1 شماره به تعداد دانلود اضافه بشه. یعنی اگه فقط رو لینک دوم کلیک شده یک شماره یا اگر روی هر 3 لینک هم کلیک شد 1 شماره اضافه بشه. البته تا یه زمان مشخصی مثلا 3 ساعت.

لینک به ارسال

خب بازهم فرق زیادی نداره.

از پلاگین‌های click counter استفاده کنید. پلاگین‌های خوبی هستند. اگر نتونستید اعلام کنید تا یه روش دیگه بگم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...