رفتن به مطلب

افزونه یا کدی برای یادداشت برداری در پنل مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام

ایا افزونه یا کد( به صورت کد باشه بهتره) وجود دارد که در قسمت افزودن نوشته ها یک قسمتی برای ذخیره کردن مثلا لینک ایجاد کند ...

این افزونه یا کد را برای اینکار لازم دارم: مثلا من از یک سایت خارجی خبری را ترجمه کردم حالا اگر اشتباهی در ترجمم کردم یا اینکه عکس از سایتم حذف شده باشه ، میخوام لینک اون سایت خارجی داشته باشم.

با تشکر

لینک به ارسال

بسادگی می تونید از فیلدهای زمینه‌ی دلخواه استفاده کنید - بدون اینکه در سایت نمایش داده بشه و یا اثری داشته باشه.

مثلاً فیلدی به اسم: admin note تخصیص بدید با هر مقدار دلخواه

لینک به ارسال

خب اگر درست متوجه شده باشم برای افزودن زمینه دلخواه باید کد زیر را به single.php قالبم اضاف کنم. حالا سوالم این هست که مهم نیست کجای single.php اضاف کنم ؟ هرجا بذارم یا اینکه باید در حلقه مطالب گذاشته بشود ؟

<?php $inote = get_post_meta($post->ID, 'inote', true); ?>

و برای فراخوانی کد بالا هم کد زیر را استفاده میکنیم ولی چون من نمیخوام در سایت نمایش داده بشود و فقط میخوام در قسمت پنل ادمین نشون داده بشه ، کد زیر را اضاف نمیکنم.

<?php $inote = get_post_meta($post->ID, 'inote', true); ?>

دوستان چیزای که گفتم درسته ؟

لینک به ارسال

نه اصلاً؛ مگر میخواین ویزیتور هم یاداشت های شما رو ببینه؟

اون‌ها برای نمایش در صفحات هستند.

لینک به ارسال

نه اصلاً؛ مگر میخواین ویزیتور هم یاداشت های شما رو ببینه؟

اون‌ها برای نمایش در صفحات هستند.

نه فقط میخوام خودم ببینم ، اگر میشه راهنمایی کنید باید چکار کنم ؟ اصلا نمی خوام که در سایت نمایش داده بشود فقط در قسمت پنل مدیریت

لینک به ارسال

همونجوری که بالا گفتم

در صفحه‌ی افزودن پست - همونجایی که متن پست رو می نویسید

یه متاباکس دارید به اسم زمینه های دلخواه که دو فیلد داره - یکی نام و دیگری مقدار

برای اولین بار دکمه افزودن زمینه دلخواه رو بزنید و در فیلد نام مثلاً بنویسید inote و در فیلد مقدار بنویسید: حالمان خوب است

بعد روی افزودن کلیک کنید

این نام و مقدار به این پست اضافه میشه و هر وقت وارد این پست بشید در بخش زمینه های دلخواه میتونید ببینیدش و می تونید مقدار رو تغییر هم بدید

در ضمن وقتی برای اولین پست نام inote رو انتخاب کردید از اون به بعد نام inote‌ در تمام پست ها وجود خواهد داشت و شما فقط نیاز دارید که بهش مقدار بدید یا ندید.

امتحان کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...