رفتن به مطلب

کپی کردن مطالب از سایتهای دیگر جرم دارد ؟

پست های پیشنهاد شده

داداش چرا دنبال دردسرمیگردی - منبودم پاک میکردم - خدا هیچ کسی رو سمت پلیس فتا نبره - یکی از رفیقای ما رفت - هیچکازی ام نتکرده بود اما کلی اذیت شد اگرچه اخرش هم هیچ مشکلی واسش پیش نیومد اما اذیت شد - هی باید بری و بیای

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...

سلام من یه وبلاگ زدم که آدرس وبلاگ من با یه سایت دقیقا یکی هستش و هردو یعنی هم من در وبلاگ خود و هم اون سایته سئوالات آیین نامه رو میفروشیم حالا من به قیمت ارزون تری میفروشم و من متن داخل همون سایتو کپی کردم توی وبلاگ خودم و درگاه درست کردم برای فروش.

کلاشاید2تاخرید داشته باشن از من بعد مدیرسایته اومد گفته باید وبلاگ رو حذف کنی وگرنه شکایت میکنم و این حرفا 

من وبلاگو خیلی وقت پیش درست کرده بودم ایمیل و نام کاربری رو ندارم و فراموش کردم و برای همین نمیتونم رمز رو بازیابی کنم و وارد بشم تا وبلاگو حذف کنم

ولی درگاه رو واردشدم و حذف کردم یعنی دیگر کسی نمیتونه خرید کنه و درگاهم کلا برداشتم از وبلاگ از خود سایت درگاه اقدام کردم.

دسترسی به وبلاگ ندارم تا حذف کنم حالا این شخص پیام میده شکایت میکنم نمیدونم ولله من تمام تلاشمو کردم حالا چی میشه بنظرتون؟

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، mehrdadkingpavand گفته است :

سلام من یه وبلاگ زدم که آدرس وبلاگ من با یه سایت دقیقا یکی هستش و هردو یعنی هم من در وبلاگ خود و هم اون سایته سئوالات آیین نامه رو میفروشیم حالا من به قیمت ارزون تری میفروشم و من متن داخل همون سایتو کپی کردم توی وبلاگ خودم و درگاه درست کردم برای فروش.

کلاشاید2تاخرید داشته باشن از من بعد مدیرسایته اومد گفته باید وبلاگ رو حذف کنی وگرنه شکایت میکنم و این حرفا 

من وبلاگو خیلی وقت پیش درست کرده بودم ایمیل و نام کاربری رو ندارم و فراموش کردم و برای همین نمیتونم رمز رو بازیابی کنم و وارد بشم تا وبلاگو حذف کنم

ولی درگاه رو واردشدم و حذف کردم یعنی دیگر کسی نمیتونه خرید کنه و درگاهم کلا برداشتم از وبلاگ از خود سایت درگاه اقدام کردم.

دسترسی به وبلاگ ندارم تا حذف کنم حالا این شخص پیام میده شکایت میکنم نمیدونم ولله من تمام تلاشمو کردم حالا چی میشه بنظرتون؟

سلام نیازی به حذف وبلاگ نیست. اگر مطالب و فایلی از اون سایت دارین میتونین حذف کنین.

بیشتر تهدید میکنن ولی خب کاری انجام نمیدن. ولی میتونی پیامم بهش بدی که درگاه را برداشتم و کسی نمیتونه خرید کنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...