رفتن به مطلب

مشکل در نمایش پست

razi68

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

من یه سایت فروشگاهی زدم و یه قالب گذاشتم روش اما قالبش یکم مشکل داره و تو صفحه اصلی اطلاعات پست رو نشون نمیده و پایین صفحه هم یکم بهم ریخته یعنی یه نوشته های اضافی هست.

میشه لطفا کمکم کنید درستش کنم؟

آخه از این قالب خیلی خوشم میاد.

مرسی :)

لینک به ارسال

سلام به همگی

من یه سایت فروشگاهی زدم و یه قالب گذاشتم روش اما قالبش یکم مشکل داره و تو صفحه اصلی اطلاعات پست رو نشون نمیده و پایین صفحه هم یکم بهم ریخته یعنی یه نوشته های اضافی هست.

میشه لطفا کمکم کنید درستش کنم؟

آخه از این قالب خیلی خوشم میاد.

مرسی :)

قالبهای فروشگاهی معمولا با استفاده از تصویر کاربر را جذب میکنند نه نوشته. واسه همین متن مطلب وجود ندارد

اطلاعات اضافی پایین سایت را هم میتوانید با ویرایش فایل footer حل کنید

لینک به ارسال

قالبهای فروشگاهی معمولا با استفاده از تصویر کاربر را جذب میکنند نه نوشته. واسه همین متن مطلب وجود ندارد

اطلاعات اضافی پایین سایت را هم میتوانید با ویرایش فایل footer حل کنید

خوب مشکل من اینه که عکس رو هم نشون نمیده قیمت میزنم اما نشون نمیده

لینک به ارسال

هزینه و تصویر معمولا از طریق زمینه دلخواه قرار میگیرند

به آموزش قالب در برگه دانلود قالب مراجعه کنید

لینک به ارسال

سلام

فقط یک پیشنهاد هست.

برای فروشگاه بهتر نیست برید سراغ فروشگاه ساز ها؟چون کلا برای این کار ساخته شدن.(البته خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم که فروشگاه زدن با وردپرس چه مزایای داره؟)

خودم از اوپن کارت استفاده می کنم.از اینجا ببینید.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

فقط یک پیشنهاد هست.

برای فروشگاه بهتر نیست برید سراغ فروشگاه ساز ها؟چون کلا برای این کار ساخته شدن.(البته خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم که فروشگاه زدن با وردپرس چه مزایای داره؟)

خودم از اوپن کارت استفاده می کنم.از اینجا ببینید.

با تشکر

بستگی داره فروشگاه در چه حدی باشه. اگه یک چیز ساده و جمع و جور باشه وردپرس کفایت میکنه ولی برای کارهای بزرگ مطمئنا فروشگاه ساز بهتر خواهد بود.
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...