رفتن به مطلب

ثابت کردن تنظیمات

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چندتا افزونه نصب کردن داخل شبکه و به نحوی که می خواستم تنظیماتشون رو تغییر دادم ، ولی هر کاربری که عضو بشه اون تنظیمات روی حال پیشفرض برمی گرده چطوری تنظیمات خودم رو پیشفرض قرار بدم...

ویرایش شده توسط Amir - Hosein
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

؟؟!!

lالان افزونه ی New Blog Defaults همین کار رو می کنه ولی فقط برای پیشفرض قرار دادن بعضی بخش ها کاربردیه!

مثلا من افزونه ویرایشگر tiny رو نصب کردم ولی در هر زیر سایت ویرایشگر غیر فعاله و باید کاربر بره از اول از بین امکانات افزونه هر چی می خواد رو انتخاب کنه!!

- یا از اون مهم تر این مشکله من ویرایش هایی با افزونه ی White Label CMS انجام دادم ولی خب این افزونه شبکه رو پشتیبانی نمی کنه! حالا نمی دونم چیکار کنم ؟؟

حالا افزونه ای جیزی دوستان معرفی کنند که بتونم ویرایش ها و دستکاری ها موجو در سایت اصلی رو در زیر سایت ها پیشفرض کنم ..

درمورد White Label CMS هم آیا افزونه ای است که که با همین ویژگی ها برای شبکه باشه ؟

لینک به ارسال

با سلام.

لطفاً دقیق تر توضیح بدید متوجّه نشدم.

چه افزونه هایی رو نصب کردید؟

لینک به ارسال

سلام

من افزونه ی ویرایشگر tiny و White Label CMS و WP User Avatar را در شبکه فعال کردم .. تنظیمات هر سه افزونه رو هم مطابق سلیقه خودم انجام دادم ، اما وقتی یک وبلاگ ثبت نام می کنه هر افزونه انگار تازه نصب شده و کاربر خودش باید بره تنظیماتش رو انجام بده .

من می خوام در واقع هر سایت تازه که ایجاد میشه = سایت اصلی (سایت خودم) پیشفرض اون باشه !

ویرایش شده توسط YN - Amir
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...