رفتن به مطلب

راهنمایی برای ایجاد صفحاتی خاص برای لینک ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

واقعا نمیدونم عنوان تاپیک رو چی بذارم ، چون سوالی که دارم رو باید با توضیح و مثال بگم .

ببینید عزیزان من از سیستم وردپرس استفاده میکنم ، میخوام کاری بکنم یک سری از لینکها ( مثلا لینک به یه سایت دیگه ) توی یه صفحه طوری باز بشن که بشه یه نوار بالا یا ستون کناری براش در نظر گرفت .

بذارید یه مثال بزنم : http://www.shishlink.com/ این سایت رو ببینید ، روی هر کدوم از لینکها که کلیک کنید یک صفحه باز میشه که که یه نوار بالا داره و حالا تبلیغات یا لینک بعدی و قبلی رو گذاشته که ثابت هم هست و حرکت نمیکنه ، و اون زیر هم سایت مقصد رو نشون میده .

منم دقیقا همچین چیزی میخوام اما با این شرط که طوری بشه تنظیمش کرد قبل از آدرس هر صفحه یا سایتی ، آدرس سایت من و یا عبارت خاصی زده بشه اون صفحه به این شکل که بالا گفتم باز بشه .

بازم مثال میزنم : فرض کنید من میخوام سایت www.domain.com رو مثل سایتای شیشلینک بازش بکنم ، مثلا اگر طرف به جای www.domain.com بزنه www.mysite.com/get=www.domain.com یک صفحه مثال لینک های شیشلینک باز بشه که یه نوار اون بالا یا سمت راست داشته باشه که محتوی اون رو من بتونم تنظیم بکنم ، و سایت www.name.com به عنوان سایت مقصد زیر اون باز بشه .

امیدوارم متوجه شده باشید چی میخوام . :D

حالا خودم چند تا راه به ذهنم میرسه :

1 : احتمالا یه پلاگین برای وردپرس باشه که بتونه این کارو برام انجام بده ، ازتون میخوام اگر سراغ دارید معرفی کنید .

2 : ایجاد یه صفحه به عنوان قالب برگه وردپرس که بتونه این کار بکنه .

3 : استفاده از اسکریپت های لینک باکس شبیه به شیشلینک با این تفاوت که آدرس رو کوتاه نکنه و آدرس سایت مقصد کامل بیاد و با آی دی و . . . نباشه

البته بیشتر دوست دارم یکی از دو روش اول باشه .

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون . ;)

لینک به ارسال

سلام

1- mylinksdump

2- بله این رو هم میشه ایجاد کرد. با کمک یک فریم میتونید این رو انجام بدید.

لینک به ارسال

ممنون مرتضی جان ، این پلاگین رو تست کردم اما مثل این که مشکل داره پلاگینش ، اصلا کار نمیکنه ، هر سایتی رو میزنم دوباره صفحه اصلی سایت خودم رو میاره .

اگه پلاگین شبیه به این سراغ داری ممنون میشم معرفی کنی .

لینک به ارسال

ممنون مرتضی جان ، این پلاگین رو تست کردم اما مثل این که مشکل داره پلاگینش ، اصلا کار نمیکنه ، هر سایتی رو میزنم دوباره صفحه اصلی سایت خودم رو میاره .

اگه پلاگین شبیه به این سراغ داری ممنون میشم معرفی کنی .

دستور نصب افزونه را از پوشه اش بخونید فکر می کنم یک فایل را باید به روت سایتتون کپی کنید

لینک به ارسال

درسته باید طبق دستورالعمل کار کنید.

من روی چند سایت قبلا بدون مشکل راه اندازی کرده بودم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...