رفتن به مطلب

نظرسنجی و بحث : تشکیل گروه مجله وردپرس

Morteza

72 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا با ایجاد مجله وردپرس موافق هستید؟

2. 2. آیا در صورت تشکیل مجله با آن همکاری می کنید؟

• بله، در حد توانم
    • خیر

پست های پیشنهاد شده

خب دیشب جواب کنکور اومد ، خواستم بگم سنندج قبول شدم ، پس میتونم توی کار مجله بیشتر فعالیت داشته باشم .

من در زمینه محتوای آموزشی میتونم کمکتون کنم .

بچه های گرافیست لطفاً یه پترن جامع تهیه کنید .

الگوی پیشنهادیتون رو ارائه بدید .

(آقا مرتضی یه تاپیک شروع کار باز کنیم؟)

لینک به ارسال

خیلی خوبه.

برای کارهای مجله یک بخش جدا ایجاد میکنیم.

فقط هنوز تعداد دوستانی که باید همکاری کنن کم هست.

برای گرافیک دو نفر و برای محتوا هم دو نفر اعلام همکاری کردن.

لینک به ارسال

خیلی خوبه.

منظورتون از محتوا فراد برای ویراستاریه؟؟

لینک به ارسال

بله

هم ویراستار هم کسانیکه وقتی تعداد مقالات ارسالی زیاد شد بتونن بهترین ها رو انتخاب کنن.

لینک به ارسال

خیلی خوبه.

در حد اطلاع (نزدیک به یک نفر) هم روی من حساب کنید هم گرافیک و آماده سازی گراف ها برای نمایش روی وب و هم برنامه نویسی یک سری ترجمه های پراکنده هم هست که بیشتر منابعش آلمانیه و مشابهشون رو کمتر می بینیم که دسته بندی و مرتب و ویرایش می کنم

راستی در زمینه ویراستار ادبی هم بهتر عضو بگیرید خیلی وقتها در نوشته ها بخاطر عجله یا هر دلیل دیگه غلط های املایی هست که اصلا خوش آیند نیست

لینک به ارسال

به نظر من بایستی ویراستار و انتخاب کننده مقاله های خوب با هم فرق داشته باشند.اینجوری تمرکز بیشتری وجود داره روش.مثلا یک فرد باید باشه که مقاله هارو بخونه،در صورت نیاز تست کنه،به منابعش رجوع کنه و همه چیز حل بود اینو به ویراستار بفرسته. اینطوری ویرایستار تنها تمرکزش روی ادبیات هست...

اگه اینطور بشه من میتونم توی انتخاب مقاله و چک کردن هاش مسئولیتی بر عهده بگیرم... حالا هرجور مدیریت صلاح میدونند...

درضمن بهترین کار اینکه یک سیستمی باشه و بشه از طریغ این سیستم فایل ها برای طرف مسئول ارسال بشه...نه از طریغ ایمیل... مثلا میشه گفت یک نوع یک مدیریت پروژه....

مثلا به این شکل:

مقالات ارسالی -» انتخاب مقالات برتر -» ویراستار ادبی -» ....

اینجوری خیلی کار ها پراکنده میشه و در نتیجه وقت کمتری مصرف میشه و افراد راحت تر میتونند توش شرکت کنند

لینک به ارسال

سایت مجزا براش در نظر گرفته خواهد شد قطعاً ، منتها باید قبلش اعضایی که میتونن واقعاً توی مجله کار کنن مشخص بشه .

تجربه نشون داده ، در فراخوان های گروهی برای انجام پروژه های گروهی در استارت کار افراد زیادی اعلام آمادگی میکنن که حالا شاید از سر شوق هست یا ... (جو گیر شدن ;) ) اما در ورای کار معمولاً 2 یا سه نفر میمونن .

مجله چیزی نیست که بشه سه نفری اداره اش کرد ، باید سطح همکاری دوستان و مدت زمان همکاری بصورت رسمی و تائید شده تضمین بشه تا بشه کار رو شروع کرد .

لطفاً دوستان تمامی جوانب رو در نظر بگیرن ، پس فردا مثل مجله سی ام اس تاک نشه که بعد از سه چهار نسخه تعطیل شد ... :mellow:

لینک به ارسال

منم برای همین میگم که باید کار پراکنده بشه... اینجوری روی بچه ها کمتر فشار میاد برای همین بهتر میشه انجام داد.درضمن گهنامه هست.برای همین هیچ وقت تعطیل نمیشه. چرا که امروز نشد فردا.این هفته نشد هفته بعد.یا اصلا حتی اگه یک نفر فقط بمونه میتونه به تنهایی کَمَک کَمَک میتونه پیش ببره...البته میدونم باید هماهنگی زیاد باشه ولی چون یک گهنامه هست احتمال موفقیت زیاد و احتمال شکست کمتر خواهد بود...البته با یاری خداوند

لینک به ارسال

با سلام

من هم با اجازه همه نظرم رو اعلام می کنم.

اول من خیلی با این کار موافق هستم و خوشحال شدم که دیدم میخواهید مجله بزنید.

بنظر من اگر طوری باشه که مثلا بیاد وردپرس رو از مبتدی آموزش بده خیلی عالی میشه مثلا اونایی که تازه میخوان شروع به کار کنن .

مثلا اول بیاد از آموزش نصب وردپرس و ...

چون الان خیلی ها هستن که تازه کار هستن و تازه میخوان شروع کنن کار با وردپرس رو.

و در مورد ماهنامه یا گاهنامه نظر من هم گاهنامه است چون ماهنامه مشکل میشه و وقتش کم میشه و شاید خسته کننده باشه.

با نظر آقا ایمان (imanfakhar) هم موافقم برای هر قسمتی از ماهنامه یه دبیر داشته باشه.

مثلا دبیری برای قسمت افزونه ، برای آموزش و...

این نظر من بود که میخواستم توی نظرسنجی هم شرکت کنم که متاستفانه نشد.

در کل نظر اساتید مهم است.

یا علی

لینک به ارسال

ضمن تشکر از استقبال دوستان

دوستانی که در پیام خصوصی اعلام آمادگی کرده بودن بهشون دسترسی بخش مجله داده شد.

دوستانی هم که برای ارسالمطلب اعلام آمادگی کرده بودن میتونن نوشتن مطالب برای شماره اول مجله رو شروع کنن.

مطلب رو در قالب ورد برای سرپرست مجله دوست عزیزمون amir khalaji mehr ارسال کنید.

مطالب پس از انتخاب و زمانبندی به نام شما در شماره های مجله گنجانده خواهد شد.

لینک به ارسال

تمامی دوستانی که مایل به ارسال مطلب در گاهنامه هستند، مطالب رو آماده و در قالب ورد برای سرپرست مجله دوست عزیزمون amir khalaji mehr ارسال کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...