رفتن به مطلب

نظرسنجی و بحث : تشکیل گروه مجله وردپرس

Morteza

72 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا با ایجاد مجله وردپرس موافق هستید؟

2. 2. آیا در صورت تشکیل مجله با آن همکاری می کنید؟

• بله، در حد توانم
    • خیر

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

قبلتر در انجمن وردپرس فارسی بنا بود مجله وردپرس ایجاد بشه که متاسفانه به دلایلی این کار انجام نشد.

طی صحبت های اخیر با برخی دوستان پیشنهاد ایجاد مجله وردپرس مجددا مطرح شد.

با توجه به اینکه اینکار باید بصورت گروهی و با همکاری دوستان انجام بشه خواستم ببینم دوستان تا چه حد با ایجاد مجله موافق هستن و چه موافق چه مخالف دلایل خودشون رو بگن.

همچنین دوستانی که موافق هستن پیشنهادات خودشون رو در مورد مجله ارائه بدن.

و دوستانی که توانایی مشارکت دارن نوع همکاری خودشون رو هم بیان کنن.

باتشکر از همه دوستان

لینک به ارسال

کاملا موافقم,ایده بسیار جالبی است.

و دوستانی که توانایی مشارکت دارن نوع همکاری خودشون رو هم بیان کنن.

در رابطه با مقاله های آموزشی در مورد وردپرس و طراحی وب و همچنین ترجمه اخبار وردپرس می توانم کمک کنم...#

لینک به ارسال

سلام

برای معرفی کوتاه افزونه‌های کاربردی و پوسته‌های جدید انگلیسی میتونم در خدمت باشم.

بخشی برای سوال و جواب‌های تازه‌کارها هم میتونه جالب باشه. مثلا: س: کادر زمینه‌های دلخواه رو پیدا نمی‌کنم، کجاست؟!!! ج: تنظیمات صفحه ;)

لینک به ارسال

خیلی پیشنهاد خوبی هست

من موافق هستم

تو هر زمینه هم که از دستم کمکی بر بیاد میتونم فعالیت کنم

مثلا ارسال مقالات در زمینه امنیت وردپرس،معرفی پوسته و افزونه،ترفند و هک و ...

لینک به ارسال

منم تا حد توانم کمک میکنم اگه به من نیاز داشته باشد

لینک به ارسال

سلام.

در مقابل اساتید ما جرئت نداریم بگیم چیزی بلدیم. اما اگر ترجمه ای، چیزی باشه، ما در خدمتیم.

لینک به ارسال

سلام.

کار بسیار خوبی است .

فقط فکر کنم یه جا دیگه هم گفتم ، خودتون ملزم به رعایت قوانین ارائه مجله سر ماه نکنید ، یعنی اصلاً ماهنامه نباشه !

بیشتر یک گاهنامه باشه که هر دو سه ماه یکبار منتشر بشه .

اینجوری فعالیت راحتتر و بهتر هست .

منم اگه قابل بدونید ، اگر بخشی بعنوان آموزش بذارید فعالیت خواهم داشت .

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان عزیز

آموزش یکسری کدهای کاربردی و کوتاه هم میتونه واسه مبتدی ها و متوسط ها خوب باشه

اگه واقعا دوستانی که اعلام آمادگی میکنن بتونن هر دفعه فقط در حد 10 خط یا کمتر یک مطلب کاربردی قرار بدن میتونین بصورت هفتگی آپدیت کنین و زیاد وقت گیر نخواهد بود ، همچنین یک قالب ثابت داشته باشین که زیاد زحمت زیادی نداشته باشه و فقط هر مدت قالب تغییر کنه

علاقه مندان به برنامه نویسی و همچنین وردپرس هم زیاد هستن که میتونه این مجله خیلی خوب باشه ، مخصوصا با مدیران و اساتیدی مثل شما ها !!!

-------------------------------------------------------

شاید بتونم در حد خودم ، در زمینه گرافیک کمکتون کنم . نمونه هم خواستین در اختیارتون قرار میدم.

خوشحال هم میشم

موفقیتـ

لینک به ارسال

سلام ، كاملا موافقم و ميتونه قدم خوبي در راه پيشرفت وردپرس باشه و در حال حاضر هم بهترين گروه براي انجام اينكار هستيم .. قبلا هم صحبت كرده بوديم ..

خوشبختانه مورد استقبال دوستان هم قرار گرفته ..

با حرف آقا رضا موافقم ..

فقط به يك نكته‌اي توجه بشه كه علاوه بر محتواي مجله ، به افرادي مسلط به نرم‌افزارهايي مانند اينديزاين يا مشابه براي صفحه آرايي مجله و گرافيك‌ش نياز هست كه دوستاني كه در اين راستا ميتونن همكاري داشته باشند اعلام كنند ..

لینک به ارسال

بله مسلما بیشتر توی فکر گاهنامه هستیم. چون فشار کمتری میاد و دست گروه بیشتر باز میمونه.

نظرات دوستان رو هم جمع بندی میکنیم.

لینک به ارسال

درصورتی که ایده ی آقا رضا (rezaonline) اجرا بشه و این نشریه به صورت گاهنامه و هر دو سه ماه یک بار منتشر بشه، میتونم با آقا محسن (newbie) در زمینه معرفی قالب های خوب انگلیسی همکاری کنم.

لینک به ارسال

سلام مثل اینکه دیر رسیدم من هم هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم خوبه مجله بخش های اصلی داشته باشه البته باید خیلی جذاب باشه مثلا" سایت های منتخب یا مطالب منتخب تو هر بار انتشار میشه با کاربران منتخب مصاحبه داشت یا از کاربرانی که تازه به جمع وردپرس پیوستن نحوه فعالیت وردپرس و اینکه اونو چطور میبینن ارزیابی کرد بصورت مقاله تو مجله گذاشت درکل همونطوری که مصطفی جان تو بحثی بهش اشاره کرده بودن مجله طوری باشه که وقتی کسی بعد از چند ماه نتونتست مطالب وردپرس رو دنبال کنه با دریافت مقاله بتونه خودش رو با تازه های وردپرس به روز کنه

لینک به ارسال

من هم با مجله وردپرس موافقم. به کمکی هم اگه نیاز داشتین تا حد توانم کمکتون می کنم.

لینک به ارسال

سلام

راه اندازی مجله وردپرس فکر خوبیه

میشه بخش هایی ازش رو به معرفی افزونه ها جدید و پرکاربد پرداخت

و بخش آموزش هم برای مبتدی ها و تازه کارها داشته باشه و از ابتدا به آموزش بپردازد

میشه به بررسی ویژگی های سیستم وردپرس پرداخت

و بخشی هایی هم برای معرفی سایت های مفید گذاشت

لینک به ارسال

فکر کنم با این بحث ها ساخت مجله وردپرس به تائید نهایی رسیده باشه .

بهتره کم کم شروع کنید / کنیم .

لینک به ارسال

یک پیشنهاد کوچولو با اینکه می دونم احتمالا مدیران بهش فکر کردند

برای اینکه منعی در بین کار پیش نیاد می دونید که باید دبیر صفحات مشخص باشند و به یک ستادی معرفی بشوند بد نیست این را هم در نظر داشته باشید یا حداقل نام این بخش را چیزی جز نشریه بخوانید

در مورد گاهنامه موافقم به شرطی گاهنامه در واقع محدوده تعهد گروه باشه نه فعالیتش و گروه تلاش کنه برای دو ماهیانه و ماهیانه و گاهنامه سوپاپ اطمینان رو فراهم کنه

لینک به ارسال

دوستان سلام منم می تونم کمک کنم در ضمینه آموزش وردپرس و خبر های روز دنیای تکنو لوژی. اگه خواستین پیام خصوصی بدین تا شماره موبایلموبدم.

لینک به ارسال

سلام

ببخشید که نیستم کارهای اداری ...

در این زمینه میتونید روی من هم حساب کنید

همه جوره در توانم هست برای کمک کردن

لینک به ارسال

نظره من براي بخش‌ها ..

- تازه‌هاي وردپرس ، كه ميتونه جديدترين اخبار دنياي وردپرس درونش قرار بگيره ..

- آموزش‌هاي كاربردي

- سوالات متداول

- قالب و افزونه‌هاي برتر

- وردپرس‌كار يا سايت‌ وردپرسي برتر و مصاحبه‌ي كوتاه با ايشون ..

- ...

دوستان هم يك سري چيز‌هاي جالب گفتند ..

لینک به ارسال

من با بخش هایی که آقا سعید گفتن کاملا موافقم، گاهنامه هم که عالی میشه،فقط اگر یک بازه زمانی مشخص داشته باشه بهتره یعنی اگر قراره گاهنامه باشه گاهنامه ای باشه که هر دماه یا سه ماه منتشر بشه.

میتونیم بخشی هم با نام ترفند و هک هم برای مجله داشته باشیم

به نظرم حالا که همه موافقند بهتره زودتر شروع کنیم

لینک به ارسال

با مجه کاملا موافقم و ایده اش توی ذهنم بود .

فقط قبل از استارت برای هر بخش حد اقل دو یا سه نفر باید داشته باشیم تا موقعی که یکی از بچه ها مشک یا درس داشت شخص جایگزین بتونه مسئولیت رو انجام بده .

من خودم هم حاضرم همکاری بکنم .

لینک به ارسال

سلام

به نظر من کار خوبیه . شما مطالب مفید کاربران را دریافت کنید ( مثلا از طریق ایمیل ) بعد از بررسی که کردید ( از نظر محتوا ، درستی و .. ) در مجله منتشر کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...