رفتن به مطلب

آیا راه حل جامعی برای زمانبندی از دست رفته وجود دارد؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

هر چند وقت یک بار مشکل زمان بندی از دست رفته داریم. یک بار بعد از افزودن پلاگین کش، یک بار بعد از فلان تغییر در سایت و ....

افزودن کران جاب هم که مشکل رو حل نمی کنه. موندم تا حالا راه حل قطعی برای این مسئله پیشنهاد شده یا وجود داره اصلا؟

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

سلام دوست عزیز

میتونید از این افزونه استفاده کنید و مطالب از دست رفته رو دوباره بازیابی و به صورت خودکار منتشر کنید

من خودمم دارم ازش استفاده میکنم واقعا مفید و عالیه ...

http://wordpress.org/plugins/wp-missed-schedule/

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

دوست عزیز این مشکل را من 2 سال پیش داشتم افزونه rss شما با به 3 دلیل اینطوری می شود:

1) افزونه هایی که مثل rss از توابع اتوماتیکی استفاده می کنند آنها باعث این مشکل می شوند که باید شناساییش کنی برای من با افزونه بسیار خوب اپتیمایزر کانفیگ می داد منم قیدش را زدم

2) پایین بودن رم سرور هاستت هست و استفاده از هاست اشتراکی

من الان برای خودم هاست مجازی خریدم و خیلی وقت هست که چنین مشکلی ندارم

3) استفاده از rss های سایت هایی که باگ دارند مثل بعضی وقتا که تیتر نیست اما یه مطلبی که توش خالیه در لیست نوشته ها هست و پاک نمیشه

4) بالا بودن تعداد مطالب در زمان کوتاه مثل اینکه بگی در 3 دقیقه 50 مطلب برات بگیره خداییش با این اینترنت ایران خودت باشی می کشی :)

موفق باشی و امیدوارم تجربه ام کمکت کرده باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...