رفتن به مطلب

افزونه wp-parsidate و ارور 500

پست های پیشنهاد شده

سلام

از دیروز سایتم ارور 500 میداد با پشتیبانی سرور تماس گرفتم و لاگ سرور نگاه کردند گفتن مشکل از افزونه هاست

تمامی افزونه ها را غیر فعال کردم و یکی یکی اقدام به فعال سازی کردم. افزونه wp-parsidate با چند افزونه ناهماهنگ بود ، همچنین هنگامی که افزونه wp-parsidate غیر فعال بود افزونه فرم تماس 7 را فعال کردم بازهم ارور 500 اومد.

در حال حاضر افزونه wp-parsidate فعال هست چون بدون این افزونه قالبم کامل لود نمی شود. در عکس زیر مشخص کردم که کدوم افزونه ها با wp-parsidate هماهنگ نیست ، تقریبا نصف افزونه هام با wp-parsidate مشکل دارد و قبلا اینگونه نبود و چرا الان اینطوری شد...

post-1740-0-24871400-1403948132_thumb.pn

در عکس زیر تمامی افزونه هایی هست که من نصب کردم. سوالم اینه که اگر افزونه wp-parsidate با این افزون های من ناهماهنگ بوده چرا همون روز اول ارور 500 نمی داد ؟ چون همش پشتیبانی میگه مشکل از افزونه هاست....

ممنون میشم راهنمایی کنید...

لینک به ارسال

پشتیبانی سرور طبق لاگ های سرور گفت مشکل از سه افزونه wordpress-seo ، wp-parsidate ، wp-postratings است...

لطفا راهنمایی کنید ، چکار کنم؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

اول اینکه بنظر هاستتون ضعیفه و تا الان هیچ سروری بااین افزونه خطای 500 نداده. این رو بدون شک بهتون میگم. هرچند مسئول سرورتون شاید بیاد شاکی بشه!

مورد دوم روی تعداد زیادی از سایتهایی که خودم راه انداختم تلفیق این افزونه ها با بسته پارسی ساز هست اما اصلا مشکل تداخل ندارن!

شما خودتون روی لوکال تست کنید.

لینک به ارسال

سلام

اول اینکه بنظر هاستتون ضعیفه و تا الان هیچ سروری بااین افزونه خطای 500 نداده. این رو بدون شک بهتون میگم. هرچند مسئول سرورتون شاید بیاد شاکی بشه!

مورد دوم روی تعداد زیادی از سایتهایی که خودم راه انداختم تلفیق این افزونه ها با بسته پارسی ساز هست اما اصلا مشکل تداخل ندارن!

شما خودتون روی لوکال تست کنید.

سلام آقا مرتضی

حرف شما کاملا صحیح است.

من شاید 10 بار برای پشتیبانی سرور تیکت فرستادم هی بشون این مشکل رو میگفتم اونا هم همش جواب میدادن مشکل از اسکریپت یا تداخل افزونه ها هست.

من کلی راه رو تست کردم ، از غیر فعال سازی افزونه ها و فعال کردن تک تک انها جهت پبدا کردن افزونه مورد نظر گرفته تا نصب دوباره وردپرس ، حتی دیتابیس جدید ساختم و جداول مهم رو انتقال دادم ولی باز مشکل حل نشد.

تا اینکه یه شب سایت پشتیبان هم ارور 500 داد و بشون گفتم ، تازه فهمیدن که سرورهاشون مشکل دارد. بعد دیگه نفهمیدم چکار کردند که این خطای 500 رفع شد.

این مشکل فقط یه خوبی داشت ، اونم بهینه سازی دیتابیسم بود که حجم اونو از 150 مگ به 28 مگ کاهش دادم...

با تشکر از شما اقا مرتضی و فارسی ساز خوبتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...