رفتن به مطلب

آیا ووکامرس یک فروشگاه کامل است ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

خواستم بدونم که بوسیله ووکامرس میشه یک فروشگاه کامل و با امکانات حرفه ای داشت ؟

آیا نیازهای یک فروشگاه را بصورت کامل برطرف میکند ؟

راه اندازی یک فروشگاه با ووکامرس بهتر است یا با اسکریپت های دیگه مثل اوپن کارت، پرستاشاپ، مجنتو، توماتوکارت و ...

من شنیدم ووکامرس پشتیبانی ضعیفی داره و برای ساخت یک فروشگاه نواقصی دارد و یک فروشگاه کامل نیست.

یا مثلا پرستاشاپ هزینه بر هست و برای پوسته و استفاده از افزونه های کاربردی باید مدام هزینه کرد

در مورد مجنتو هم شنیدم خوب و کامله آیا این مناسبت تر از بقیه است ؟

بقیه چی ؟

آیا مواردی که در ووکامرس گنجانده شده کفایت میکنه یا سراق دیگر اسکریپت های موجود در بازار بریم ؟

دوستان اگه نظراتشون رو بگن و کمک کنن تاپیک جلو بره ممنون میشم.

لینک به ارسال

ووکامرس می تونه اکثر نیاز های شما رو تامین کنه دوست عزیز :) میشه گفت یه فروشگاه ساز همه فن حریفه.

لینک به ارسال

شما نیازهاتون رو بفرمایید دوست عزیز تا دوستان راهنمایی تون کنن

نیازها در حین کار بوجود میاد. شاید روی کاغذ فقط داشتن آمار اجناس و ارتباط با بانک و قیمت و ... باشه ولی بعضی نیازها بعد از طراحی تازه متوجهشون بشی که دیگه دیر شده.

ووکامرس می تونه اکثر نیاز های شما رو تامین کنه دوست عزیز :) میشه گفت یه فروشگاه ساز همه فن حریفه.

گفته شده که پشتیبانی ضعیفی داره و این افزونه قابل رقابت با دیگر اسکریپت های فروشگاه ساز و اپن سرس قابل رقابت نیست. ضمن اینکه از ضعف های آن پشتیبانی ضعیف آن هم نام برده شده.

البته اینم میدونم که در حال پیشرفت و گسترشه.

ضمن اینکه من جایی خوندم که نسبت به اسکریپت های دیگه مثل پرستا و مجنتو سئوی خوبی نمیشه براش داشت ! نمیدونم تا چه حد صحیحه

لینک به ارسال

شما با ووکامرس قالب ها و افزونه های زیادی در اختیار خواهید داشت. اکثر نیازهاتون توسط خود ووکامرس برطرف میشه و اگر نیاز دیگه ای هم بود ، افزونه هایی برای ووکامرس در اختیار هست.

البته شما نباید به این گفته ها اتکا کنید.به نظرم تجربه ی هر کدوم از اسکریپت ها برای یه مدتی یا اینکه بررسی اونها برای یه ساعت هم شده ، قطعا مفید خواهد بود. برروی لوکال هاست این کار رو می تونید انجام بدید.

لینک به ارسال

دوست عزیز ، ووکامرس درسته یک فروشگاه ساز خیلی قوی هست و میتونه تمام نیازهای شمارو رفع کنه

اما هر چیزی برای کاری ساخته شده و 100% سیستم های اپن کارت و ... برای فروشگاه بهتر هستن اما شما وقتی از ووکامرس استفاده میکنید مزیت های خیلی زیادی نسبت به فروشگاه سازها دارید مثل افزونه های رایگان ، پوسته های رایگان ، انعطاف پذیری بالا ، تغییر راحت و سریع و ...

ووکامرس بله پشتیبانی ضعیفی داره که قرار بود خود بنده و چند نفر دیگه پشتیبانیش رو انجام بدیم ولی نشد ...

اگر میتونید با ووکامرس کار کنید ، فروشگاه ساز عالی و امکانات بسیار زیادی داره ....

لینک به ارسال

... و 100% سیستم های اپن کارت و ... برای فروشگاه بهتر هستن ...

ممنون. چرا اونها بهترن ؟

از نظر امکانات ؟ سئو ؟ پشتیبانی ؟

و اینکه شما با اسکریپت های دیگه کار کردید ؟ کدام رو پیشنهاد میکنید

من میخوام زوم کنم روی یکی و روی اون فعالیت کنم. میخوام از دوستان مشورت بگیرم که کدام بهتراست

ویرایش شده توسط merhzar_h
لینک به ارسال

ممنون. چرا اونها بهترن ؟

از نظر امکانات ؟ سئو ؟ پشتیبانی ؟

و اینکه شما با اسکریپت های دیگه کار کردید ؟ کدام رو پیشنهاد میکنید

من میخوام زوم کنم روی یکی و روی اون فعالیت کنم. میخوام از دوستان مشورت بگیرم که کدام بهتراست

خب در پستم عرض کردم که هر چیزیرو بهر کاری ساختن و زمانی که یک سیستم از پایه برای فروشگاه نوشته میشه پس بهتره

من خودم با اپن کارت و تومیتو و پرستا و سبد خرید کار کردم ولی بیشتر با اپن کارت آشنایی دارم

اتفاقا خود من هم ووکامرس رو فارسی سازی کردم

اگر از نظر من بخواین 100% ووکامرس ولی به شرط اینکه بتونید خودتون باهاش کار کنید و تغییرات رو اعمال کنید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سیستمهای مخصوص فروشگاهی بهترند چون ماژولهای بیشتر و پشتیبانی بیشتری برای اونها هست، مخصوصا ماژولهای پرداخت که برای وردپرس با دردسر پیدا میشند و اکثرا ضعفهای بسیاری دارند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...