رفتن به مطلب

بهترین نوع اسلایدر برای موضوع خاص چیست ؟

پست های پیشنهاد شده

شما میتوانید استایل را در فایل style.css پوسته اعمال کنید

متوجه منظورتون نشدم ، آخه این اسلایدری که عرض کردم ، فقط یک فایل JS داره و چندتا عکس . چه جوری باید اینکارو کنم ؟

اسلایدری که مدنظرمه این اسلایدره :

پیوست : لینک

استایل افزونه ی اسلایدری که لینکشو در پیام قبلی دادم ، میخوام شبیه پیوست فوق بشه . میشه لطف کنید بفرمایید چه جوری اینکارو کنم ؟

لینک به ارسال

پوزش تاپیک ندیده بودم

الان مشکل شما دقیقا چیست ؟ اگر عدم نمایش تصاویر هست که باید بررسی کنید فایل ها به طور صحیح قرار گرفتن یا خیر

اگر مشکل استایل هست باید با فایرباگ کلاس مورد نظر پیدا کنید و بهش استایل بدید در style.css

لینک به ارسال

پوزش تاپیک ندیده بودم

الان مشکل شما دقیقا چیست ؟ اگر عدم نمایش تصاویر هست که باید بررسی کنید فایل ها به طور صحیح قرار گرفتن یا خیر

اگر مشکل استایل هست باید با فایرباگ کلاس مورد نظر پیدا کنید و بهش استایل بدید در style.css

در مورد اینکه بدون افزونه بشه اسلایدر درست کنم ، مطابق توضیحات شما پیش رفتم ولی متأسفانه به نتیجه ی کاملی نرسیدم و همونطور هم که در صفحه ی قبل اشاره کردم ، بالاخره خداروشکر یه افزونه مطابق نیازم پیدا شد که تقریبا تمام چیزهایی که انتظار داشتم رو داره و مشکلم فقط شکل و شمایل و یا به عبارت بهتر استایل اسلایدر این افزونه است .

یعنی میخوام استایل افزونه ی رو به رو : لینک

شبیه به استایل این اسلایدر بشه : لینک

لینک دوم که گذاشتم همون اسلایدری هست که خود شما لینکشو دادید ولی متأسفانه استایلی نداره و فقط یه فایل js و چند تا عکس داره .

حالا میخوام بدونم چه جوری استایل اون افزونه رو شبیه به این اسلایدر کنم ؟

لینک به ارسال

آقای Black_sky ، خواهشا این مشکل رو تا انتها حل کنید و بعد رهاش کنید .

الان حدود یک ماه و نیمه که این مشکل رو مطرح کردم و 6 صفحه ایجاد شده واسش ، ولی به طور کامل نتونستم مشکل رو برطرف کنم .

مشکلی که دارم رو در پیام قبلی عنوان کردم .

هر کسی میدونه خواهشا راهنمایی کنه .

خواهشا .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...