رفتن به مطلب

الزامات نماد اعتماد الکترونیک

پست های پیشنهاد شده

دوستان گرامی

سلام

من به دنبال گرفتن نماد اعتماد الکترونیک هستم، برای مرحله رفع نقص رو دو مورد اشکال گرفتن.

آدرس وب سایت ما اینه:

www.hinarad.com

اشکالات هم در لینک های زیر موجودن:

http://amindashi.persiangig.com/image/Enamad/06-23-2014%2011-00-46%20%D9%82-%D8%B8.png

http://amindashi.persiangig.com/image/Enamad/06-23-2014%2011-01-22%20%D9%82-%D8%B8.png

در صورت امکان ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

اولی که منظورش اینکه نحوه ی فروش محصولات تو سایتت چه جوری هستش - دوم هم اینکه وقتی یکی از سایتت خرید می کنه باید فاکتور مجازی بهش نشون بدی که این قابلیت در سیستم های خرید پستی فعال هستش - یاعلی

لینک به ارسال

اولی باید مراحل سفارش یا خرید رو توضیح بدید یا داخل سایت بگید چطوریه تا تست کنن

دومی هم خیلی سادست اگر محصولی میفروشید و بعد از سفارش فاکتور نمایش داده میشه یا ... بهشون بگید

برای من بعد از سفارش ایمیل ارسال میشد برای کاربر که همون ایمیل فرستادن مورد تایید قرار گرفت

پ.ن : مزخرف ترین معیارها و مراحل رو داره این نماد اعتماد برای یک سایتم 4 ماه طول کشید و مشابه همون سایت 99% کارکردها مثل هم بود در 2 هفته نماد دادن !!!

لینک به ارسال

این نماد بیشتر برای اعتماد کردن مشتری از امنیت پولش هستش ولی خیلی از کاربرا فکر میکنن هر سایتی که این نماد رو داره پس کیفیت محصولاتش هم خیلی بالا و مورد تاییده !! :lol:

لینک به ارسال

تشکر از همه دوستان بابت نظرات مفیدشون.

ما به دنبال گرفتن نماد اعتماد برای اتصال سایت به درگاه پرداخت بانک ملت هستیم.

اگر از عزیزان کسی توانایی حل مشکلات فعلی و اتصال به درگاه بانک رو داره ممنون میشم چهارچوب مد نظر برای هزینه های این کار رو مطرح کنه.

لینک به ارسال

تشکر از همه دوستان بابت نظرات مفیدشون.

ما به دنبال گرفتن نماد اعتماد برای اتصال سایت به درگاه پرداخت بانک ملت هستیم.

اگر از عزیزان کسی توانایی حل مشکلات فعلی و اتصال به درگاه بانک رو داره ممنون میشم چهارچوب مد نظر برای هزینه های این کار رو مطرح کنه.

درگاه برای بانک؟

از فروشگاه ساز استفاده میکنی ؟

درگاه بانک را برای چه قسمتی از سایتت میخوای؟

لینک به ارسال

درگاه برای بانک؟

از فروشگاه ساز استفاده میکنی ؟

درگاه بانک را برای چه قسمتی از سایتت میخوای؟

از فروشگاه ساز استفاده نمیکنیم.

میخوایم که دانشجو با ورود به صفحه دوره مورد نظرش و تکمیل فرم ثبت نام به صفحه پرداخت بانک منتقل بشه و بعد از انجام پرداخت دوباره به سایت برگرده و فاکتور ثبت نام در دوره رو دریافت کنه.

ویرایش شده توسط amino
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

از فروشگاه ساز استفاده نمیکنیم.

میخوایم که دانشجو با ورود به صفحه دوره مورد نظرش و تکمیل فرم ثبت نام به صفحه پرداخت بانک منتقل بشه و بعد از انجام پرداخت دوباره به سایت برگرده و فاکتور ثبت نام در دوره رو دریافت کنه.

با سلام، من تو پرداختهای اینترنتی تجربه زیادی دارم، اگر مایل باشید، می توانم برایتان انجام دهم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...